Авто з Литви без розмитнення

Авто на Єврономер в Україні, іменовані в народі евробляхі – зустрічаються на вулицях наших міст все частіше і частіше.

Авто без розмитнення вже є невід’ємною частиною українських автолюбителів. Купити евробляху не складає особливих труднощів, завдяки професіоналам здійснюють пригін авто з Литви в Україну, без розмитнення.

 Послуги компанії EVEREST  по пригону авто з Литви

Наша компанія, що спеціалізується на автомобілях з Європи, має штат співробітників готових пригнати авто з Литви в Україну і укладають офіційний договір, після обговорення з замовником всіх питань, що стосуються покупки авто з-за кордону.

Для початку Вам потрібно обдумати майбутню покупку.

А саме:

  1. Розрахувати свій бюджет
  2. Визначитися з маркою автомобіля
  3. Подумати про кольорову гаму авто
  4. Визначитися з типом двигуна (Бензин, дизель)
  5. Коробка передач (автомат, механіка)
  6. Укласти офіційний договір

Ми надаємо якісні послуги з підбору та доставки авто з Литви, як з розмитненням, так і без неї. У нас зібрана чудова команда професіоналів, які знають свою справу завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері.

avto-iz-litvy-bez-rastamozhki-w

Де доглянути автомобіль?

Якщо ви вирішили купити авто на Єврономер – вам в першу чергу потрібно вибрати марку, виходячи зі свого бюджету. Для моніторингу приблизних цін рекомендуємо вам 2 основних АВТОСАЙТ Литви: autoplius.lt і autogidas.lt. Основна кількість авто на євро номерах розміщуються на них, а й величезна частина просто представлені на авторинках, під відкритим небом.

Також існують приватники, що дають свої оголошення по пригону евроблях в Україну в різних ресурсах і не дають ніяких гарантій на нерозмитнене авто.

Ціна послуг по пригону автомобілів в Україну

Середня ціна щоб замовити авто з Литви – становить 900 євро або ж 1000 доларів США.

Все, що дешевше вже викликає підозри, адже в цю ціну входить і проїзд в Європу, і проживання перегонника в Литві, і паливо назад в Україну, і всі витрати, пов’язані з переоформленням, номерами, страховкою, тех.осмотр і тд.

Пригнати авто з Литви в Україну стало можливим завдяки безлічі факторів. Основними з них є доступність цін на автомобілі, відсутність мовного бар’єру, відмінний технічний стан авто і територіальна близькість Литви до України, на відміну від тієї ж Німеччини.

Для того щоб купити авто на Єврономер – Вам достатньо звернутися в нашу фірму і отримати відповіді на всі Ваші запитання.

Пригін авто з Литви здійснюється в найкоротші терміни – 3-5 днів, попередньо обговоривши з замовником бюджет, марку, колір, технічні характеристики. Наступним етапом є укладення договору, пошук авто в Литві, відео зв’язок в Вайбер, для огляду автомобіля замовником і безпосередньо сама покупка.

Далі щоб купити нерозмитнене авто слід зайнятися усією документацією і прижени автомобіля в Україну. Всі проблеми беремо на себе. Вам лише досить позначити бюджет і укласти договір.

avto-iz-litvy-bez-rastamozhki-1-e

Залишилися питання?

 За більш детальною інформацією можна звернутися за номером +380632306943 (Вайбер) або в Директ Інстаграм @ euro_ta4ki.

Вдалих покупок!

Leave A Comment