Автобазари Польщі і сайти з продажу авто

http://otomoto.pl/
http://allegro.pl/dzial/motoryzacja
https://www.olx.pl/motoryzacja/samochody/
http://www.autoteam.pl/
http://www.autoauto.pl/
http://www.autodoradca.pl/
http://gielda-samochodowa.pl/
http://www.autotrader.pl/
http://tablica.pl/motoryzacja/
http://auto.com.pl/
http://www.auto-m.pl/
http://www.gratka.pl/ogloszenia/motoryzacja/
https://www.autoscout24.pl/

Автобазари Польщі і сайти з продажу авто.

Варіанти покупки б/у авто в Польщі на авторинках і автосайтах.
Придбати власний автомобіль мріють багато українців, значна частина яких розглядає можливість придбання б/у авто з різних країн Європи і, зокрема, з Польщі з їх автобазарів. У більшості випадків дороги, що пронизують територію України, залишають бажати кращого. Жителям Європи в цьому плані пощастило набагато більше. Через високу якість дорожнього полотна (що може не радувати), експлуатовані в цих країнах машини зношуються набагато менше, внаслідок чого українські автолюбителі все частіше зупиняють вибір саме на варіанті покупки авто на автобазарі Європи. Перед придбанням вподобаного авто рекомендується уточнити у продавця деякі нюанси (рік випуску, наявність ушкоджень і додаткових опцій і т.д.). Не варто також нехтувати ретельним вивченням документації і детальним оглядом зацікавленої моделі.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо


  Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Польщі, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.
  🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

  У Польщі не відчувається брак автомайданчиків, автобазарів, автосайтів орієнтованих на реалізацію б/у авто.

  На польських автосайтах представлено безліч гідних пропозицій, серед яких можна підібрати авто, яке відповідає тим чи іншим вимогам. У число гідних довіри і перевірених часом автосайтів увійшли наступні сайти:

  www. olx. pl – популярний в Польщі автомайданчик, в рамках якого виставлені транспортнi засоби на будь-який смак.

  Велика кількість вантажних і легкових авто, скутерів і мотоциклів переконує відвідувача АВТОСАЙТу в тому, що йому вдасться відшукати варіант, який відповідає всім наявним запитам. Що важливо, тут представлені як нові, так і старі зразки.
  Вибір відповідної категорії передбачає перехід в каталог, який надає можливість вибору важливих для покупця критеріям (стан, рік випуску, ціновий діапазон). Такий підхід суттєво спрощує пошук. Скласти уявлення про виставлені транспортні засоби, допомагають докладні описи і викладені фотографії.

  www. otomoto. pl – черговий авто сайт, здобув популярність в Польщі завдяки зрозумілим користувачеві інтерфейсом.

  «Отомото» спеціалізується на продажу легкових і вантажних автомобілів (як нових, так і б/у) з Польщі. Можна на цьому автосайті придивитися і до мотоциклів.
  Полегшити процедуру пошуку можливо завдяки вибору конкретної марки транспортного засобу, пробігу, вартості та діапазону року випуску. Додані знімки дозволяють скласти попередню оцінку стану авто.

  www. allegro. pl – польський побратим Aliexpress , що користується підвищеним попитом.

  Крім автомобіля у відповідних розділах сайту можна підібрати корисні для водія аксесуари, що полегшують догляд за автомобілем.
  Властива для Алегро зручна навігація дозволяє конкретизувати критерії пошуку. Ресурс здатний враховувати кілька параметрів, починаючи від місця розташування продавця і закінчуючи ціновою лінійкою, роком випуску, пробігом, станом і країною-виробником. Актуальність представлених в рамках Allegro пропозицій гідно оцінена поляками та громадянами інших країн, які прийняли рішення про необхідність придбання автомобіля.

  Польський інтернет-майданчик Gratka може бути охарактеризований, як автомобільний базар, що спеціалізується на реалізації старих транспортних засобів.

  Сайт Гратка ідентичний іншим ресурсам, зокрема, дає можливість уточнювати декілька критеріїв, відповідно до яких проводиться добірка відповідних пропозицій. У число пошукових параметрів увійшли рік випуску авто, модель, марка, категорія, різновид використовуваного палива і пробіг. Користувач також може визначити верхню і нижню межі цінового діапазону. Сайт Gratka пропонує увазі автолюбителям транспортні засоби на будь-який смак: вантажні/легкові авто, електромобілі, трактори, причепи, бетономішалки, мотоцикли та автобуси.

  Заточений під реалізацію транспортних засобів автосайт Autotrader, що враховує потреби покупця, зокрема вибір найбільш відповідного для нього місця доставки в межах території України. В рамках ресурсу Autotrader реалізована можливість пошуку по важливим для покупця критеріям. За цим показником автосайт не відстає від майданчиків, які надають аналогічну послугу.

  У правильності рішення на користь вибору транспортних засобів на польських автосайтах встигли переконатися багато автолюбителів. З очевидних переваг слід відзначити:
  – властиву польським продавцям демократичну цінову політику;
  – територіальну близькість, яка істотно спрощує процедуру доставки і скорочує період її здійснення;
  – короткі терміни оформлення документів;
  – чесність і сумлінність продавців, що піклуються про збереження репутації.
  Потенційним покупцям важливо не забувати про доцільність ретельного огляду обраного в Польщі авто до його сплати. При такому підході транспортний засіб увійде в число вдалих покупок і прослужить довгі роки.
  Для автолюбителів, які вже визначилися з покупкою авто з Польщі, у нас є хороша стаття з розмитнення авто з Польщі в Україну.

  ПРО розмитненні авто з Польщі.

  Для більш детальної консультації звертайтеся до наших митним брокерам 📞 380504001028  Залишити відповідь