Чому ж стало цікаво приганяти автомобіль з Німеччини?

Чому ж стало цікаво приганяти автомобіль з Німеччини?

У даній статті спробуємо відповісти на деякі питання.

Підібрати хороший автомобіль з пробігом в Україні, часто, досить складно. Автомобільний ринок України наповнений автомотлохом під стелю. Автомобілі, яких в Німеччині чекає Автозвалище, у нас же будуть борознити рідне, українське бездоріжжя довгі роки. Передпродажна підготовка, відмотування пробігу, зварювання з трьох автомобілів одного за допомогою донорів – реалії нашого автомобільного ринку. Ціни боляче високі, абсолютно не можна порівняти з якістю.

В силу даних сумних чинників, погляд наших споживачів спрямовується за кордон. Ухвалення закону 3251 відкрило деякі можливості для бажаючих пригнати автомобіль з Німеччини. На сьогоднішній день стало можливим підібрати в Європі автомобіль від 2010 року випуску і вище, що відповідає еко стандарту Е вро 5 і при цьому солідно заощадити. У Німеччині, в силу високої якості доріг, палива, підходу до обслуговування, стан б / у автомобілів незрівнянно вище, ніж в Україні, а ціни незрівнянно нижче. Після зниження акцизного збору, при митному оформленні авто, приганяти автомобілі з Німеччини стали помітно більше, ніж раніше.

Якщо шукати в якій європейській країні краще вибирати автомобіль для пригону, то Німеччина буде найоптимальнішим варіантом.

Добиратися до Німеччини легко і недовго, авто мають навіть тривалий пробіг в Німеччині в отличном состояние, законослухняні, педантичні до всього німці навряд чи продадуть вам авто після викрадення або утопленика.

Для громадян, хто вирішив пригнати і розмитнити автомобіль з Німеччини , у нас бути корисна послуга – підбір і покупка авто з Європи. Досвідчений фахівець може завчасно підібрати вам ряд оптимальних варіантів, вирішити проблему з транспортом, житлом на час вашого перебування в Німеччині, допомогти з вибором, перевіркою автомобіля, з оформленням документів на авто при купівлі та з усіма іншими питаннями, які можуть виникнути під час поїздки.

Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Гекрманіі, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Скориставшись послугою по пригону автомобіля, Ви значно спростите собі процедуру покупки авто, виключаєте мовний бар’єр, можливі формальні заковики.

Наявність експерта при покупці авто допоможе заощадити масу часу, нервів, грошей, а також знизити ціну на авто до мінімуму, виявити можливі недоліки і запобігти потенційним проблемам.

Що ж говорити про інші країни Європи, крім Німеччини, де на сьогодні також представляється можливим недорого купити авто на вторинному ринку?

Такими країнами на сьогодні є – Литва, Польща, Італія, Естонія, Болгарія та деякі інші країни Європи.

У цих країнах досить непогано розвинений вторинний авторинок, але ситуація з якістю авто кардинально відрізняється від Німеччини.

В українців бути твердження, що в Європі не мотають пробіги на авто. Вірно це твердження частково. Розкриємо вам професійний секрет – в Німеччині за змотування пробігу передбачена кримінальна відповідальність аж до позбавлення волі. Дана діяльність прирівнюється до підробки документів. По суті так і є – одометр – електронний документ. З цієї причини в Німеччині досить складно знайти авто зі змотаними пробігами (хіба що автомобіль був привезений з інших країн).

В інших, перерахованих вище, та й інших країнах, досить автомобілів з, м’яко кажучи, відкоригованими кілометражем. Якщо ви купуєте авто з даних країн, то будьте впевнені відсотків на 80, що у авто змотані пробіги.

Давайте розберемо реальний випадок: нашого фахівця попросили подивитися автомобіль в литовському автосалоні з продажу б / у авто.

Автомобіль був обраний не дешевий – БМВ 520, 2011 р.в. Автомобіль продавався в автосалоні в Литві, але куплений автомобіль був у італійського громадянина. На одометрі 80300 км, в очі кидався затертий салон і багато інших сліди експлуатації, нетипові для даного пробігу. За відчуттями автомобіль пройшов 160000-200000 км, в бардачку знайшли документи від попереднього господаря на італійській мові про проходження тех. огляду. У документах зафіксовано пробіг – 174000 більше півроку тому. Відразу стало ясно, що наші литовські друзі змотали пробіг і навіть не дорогою зморений себе прибрати документи з бардачка. Відразу стало зрозуміло, чому ціна на авто значно дешевше аналогів на німецькому ринку б / у авто.

Інші фахівці не звернули б уваги на насторожуючі факти, відразу, швидше купили б авто, пригнали вам, не зрозумівши в чому була заковика. Ми пішли далі, прилад вимірювання товщини ЛКП показав, були маніпуляції з лакофарбовим покриттям. На комп’ютерній діагностиці ми побачили помилки по електроніці двигуна, які б вимагали вже втручання фахівців з ремонту.

У першому наближенні автомобіль здавався нормальним. Він був на ходу, двигун заводився і машина досить добре їздила на тест-драйві. Наш замовник автомобілем був розчарований, і ми прийняли спільне рішення купувати в тій поїздці інший автомобіль для пригону в Україні. Але з огляду на те, що в Литві по BMW ми більше нічого хорошого знайти не змогли, довелося їхати в Німеччину, і купувати автомобіль в Німеччині. В результаті був куплений нормальний автомобіль, з реальним пробігом, з чистою історією і експлуатацією тільки в Німеччині.

Митний брокер Києві в свою чергу оперативно розмитнив пригнаний автомобіль, клієнт залишився задоволений угодою.

Незважаючи на додаткові витрати по поїздці в Литву і подальшого переїзду в Німеччину, клієнт, звернувшись до нас, вберіг себе від покупки проблемної машини, на яку він потім ймовірно витратив би значно більше грошей на ремонт.

Вам потрібна послуга пригону авто? Фахівці допоможуть це зробити. У статті «Покупка авто в Європі. Часті питання » ви зможете знайти відповіді на питання з приводу того, як це зробити.

Прорахувати фінансову рентабельність угоди, ви можете скористатися спеціальним калькулятором розмитнення . Вбивши в калькулятор розмитнення комерційну вартість, тип, об’єм двигуна зацікавив вас авто, ви отримаєте суму митних платежів при розмитненні автомобіля. Додавши до отриманої суми вартість брокерських послуг, вартість оцінки, дорожні витрати, ви отримаєте повну суму витрат на придбання автомобіля.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання за телефонами в розділі контакти. ☎ 📞  +380504001028Залишити відповідь