Що таке нетто / брутто на митниці і яка вартість автомобіля за цією системою?

Що таке нетто / брутто на митниці?

Не рідко, на момент пошуку автомобіля в Німеччині або Європі, на зарубіжних інтернет – ресурсах можна зіткнутися з досить цікавими показниками вартості автомобіля: нетто / брутто, експорт та відсутність податку.

Нетто / брутто, де брутто – це позначення ціни завжди на порядок вище, а саме на податок на додану вартість. В цій державі приватні організації і автохаус враховують ПДВ в загальну ціну автомобіля, але варто відзначити, що при вивезенні транспортного засобу з країн ЄС цей податок повертається на банківський рахунок покупця. Ціна нетто – це чиста ціна без ПДВ, так як ПДВ повертається при коректному проходженні всіх процедур покупцеві.

У державах Європейського Співтовариства немає фіксованої ставки ПДВ, вона постійно варіюється, безпосередньо залежачи від країни продавця. Обов’язково слід враховувати ці важливі моменти!

Наприклад, в Німеччині ставка дорівнює 19 відсоткам

– це і є різниця між позначенням брутто і нетто.

У Литві – 21 відсоток позначається такими термінами: «податки +» і «на експорт». Хитрістю є те, що литовці часто вказують вартість без ПДВ. Прямуючи за автомобілем, зазначеним на сайті за однією ціною, Ви в результаті, дізнаєтеся на місці, що стоїть автомобіль на порядок дорожче. Важливо уточнювати цю деталь, відправляючись за покупкою. Приклавши деякі зусилля, при перетині кордону, можна повернути цю різницю, але варто врахувати, що на момент покупки вона повинна бути у вас «про запас».
У салоні ціна авто, зрозуміло, на порядок вище, ніж у приватників. Машини знаходяться вже в підготовленому до продажу стані, вимиті, відполіровані і т.д.

Повернути ПДВ може тільки юридична особа і тільки якщо автомобіль не був зареєстрований за фізичною особою, тому слід враховувати і такий нюанс.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  cena-netto-i-brutto-pri-pokupke-avto-v-evrope


  Про механізм відшкодування податку на додану вартість найкраще проконсультуватися у досвідчених фахівців з митно – брокерських операцій.

  У різних країнах завжди є ряд моментів, про які Ви просто могли і не чути. Здійснювати, так звані, імпульсні покупки і вирушати за кордон, ретельно не підготовившись – досить ризиковано.

  Досвідчений митний брокер не тільки збереже витрати на час і нерви, а й заощадить кошти, скоротивши до мінімуму непередбачені витрати.

  ☎ 📞  +380504001028

  Якщо Ви маєте запитання з купівлі авто за вартістю нетто або брутто, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽  3 коментарі

  Залишити відповідь