Розмитнення авто з США

Авто з США розмитнення і доставка з Америки в Харкові і Києві
dostavka-i-rastamozhka-avto-s-ssha-amerika

Завжди автолюбителі думали – як купити собі дешевше автомобіль в Україні? В Україні складно купити собі машину в хорошому стані, а ось з Америки, авто розмитнити в хорошому стані, в принципі, не проблема. У США автомобілів в хорошому стані багато, але практично всі машини в Україну припливають битими. На все є причина, в Америці відмінно працює страхова система. Якщо автомобіль потрапив в ДТП, машину вкрали, втопилося авто і т.д., тоді страхова компанія відшкодовує повну вартість автомобіля, і ви сміливо їдете в салон купувати новий автомобіль, так як в Америці вкрай дорого лагодити машину на сервісних станціях, страхової компанії дешевше відшкодувати гроші клієнту.

В епоху цифрових технологій наші заповзятливі українці зрозуміли для себе нескладну схему – купити за дешево битий автомобіль, доставити в контейнері, розмитнити в Україні, відновити машину, отримати сертифікат відповідності, поставити на облік автомобіль в МРЕВ. Така схема, здається, не дуже проста, але якщо її розбити на етапи, то вона виявиться не така вже й складна. Ми детально з цифрами розглянемо всі етапи.

У даній статті Ви зможете знайти докладну інструкцію як купити, доставити і розмитнити авто з Америки, але є люди, які не хочуть вникати в купу різної інформації або не хочуть розкувати в спробах купити кота в мішку і яким не потрібна детальна інструкція про авто з США . Ця стаття для тих, хто шукає надійного партнера в підборі авто з США для подальшої розмитнення в Україні. З першого погляду може здатися що нічого немає складного в такій справі, як підбір авто з Америки і це зробити можна легко і не примушена, так як авто вже бите і не треба його вимірювати товщиноміром, не думати чи варто купувати авто чи ні (авто вже бите і так зійде). Але це тільки на перший погляд так легко. Якщо самому пробувати без досвіду здійснити підбір авто з США, то велика ймовірність зустріти безліч підводних каменів, тому ми і написали статтю, щоб хоча б на простих моментах показати, як не купити «кота в мішку», а купити той автомобіль, який ви собі представляли.

Як ми працюємо якщо Ви замовляєте послугу по підбору авто з США у нашій компанії.
1. Ви скидаєте параметри авто, які Ви хочете, щоб ми підібрали, це:
– марка авто і модель авто,
– рік випуска автомобіля.

Згідно цих даних ми підбираємо для Вас автомобіль. Якщо Ви даєте згоду на даний автомобіль, ми, відповідно, проводимо ряд інспекцій і купуємо авто на аукціоні, пересилаємо вам інвойс з копарта, іншуренс і т.д.

Ви оплачуєте на аукціоні вартість автомобіля, після чого його доставляють у порт відвантаження, де консолідують в контейнер і відправляють в ньому в Україну. Морський фрахт може зайняти від 30 до 35 днів до порту Одеси. Після контейнер проходить розконсолідації та інші портові формальності, якщо авто ран енд драйв,

то Ви зможете самі доїхати до свого міста, якщо ж воно не на ходу, то ми допоможемо Вам знайти автовоз або лафет для подальшої доставки в Ваше місто. Після прибуття авто ми розмитнювати машину і Вам надаємо пакет документів для постановки авто на український облік.

Оплата послуг відбувається поетапно, за кожну послугу Ви можете платити окремо. Крім того, Ви зможете замовити кожну послугу окремо. Наприклад, Вам не потрібно авто купувати, а треба тільки розмитнити, так ось все етапи можемо зробити окремо, а можемо провести угоду до фінального етапу постановки на український облік вашого американського автомобіля.

Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні авто з США, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

1. Етап – вибір і покупка авто з США.
Машини в Америці для розмитнення в Україні купують на аукціонах, copart.com, iaai.com, інші, в інтернеті ви самі зможете їх знайти, з досвіду найперевіреніший – це копарт. Радимо вам дивитися машини після не дуже серйозних ДТП (нетоплених), відновити машину в Україні буде недорого. У затопленій машини з США будуть проблеми по електриці, з комп’ютерами ви намучиться, та й купити електроніку це не крило або бампер. У купівлі авто і в оформленні документів на машину вам допоможе американський брокер з аукціону або наш фахівець. Плюс роботи з нашим фахівцем – це те, що він буде російськомовним, лояльним і на зв’язку з вами на всіх етапах.

dostavka-i-rastamozhka-avto-s-ssha-amerika-2

2. Етап – доставка авто в контейнері з США.
Для здешевлення доставки (фрахту) машини консолідують (об’єднують до 4 автомобіль в один контейнер). Нижче представлені ставки для седанів (ставки можуть відрізнятися відповідно сезонності, так само на початку місяця можуть бути одна ціна за фрахт, а до кінця місяця вже інша), вони представлені на даний момент за один седан (будемо намагатися для вас їх оновлювати).
Доставити контейнер з Америки в Україну з автомобілями для розмитнення можливо різними способами.
Ню Джерсі – Бремен. $ 600 фрахт
Ню Джерсі – Одеса. $ 800 фрахт
Лос Анджелес – Бремен. $ 950 фрахт
Лос Анджелес – Одеса. $ Одна тисяча сімдесят п’ять фрахт
Відправка документів з Америки в Україну, експрес доставкою DHL – $ 75.
Після доставки контейнера в порт, необхідно пройти ПРР і портові формальності в Бремені, це на порядок дешевше, ніж в Одесі.

3. Етап – розмитнення американського автомобіля в Україні.
Розмитнення американського автомобіля в Україні починається з ПД (попередньої декларації). Для оформлення попередньої декларації в Києві, вам необхідно завести картку платників податків, для цього митному брокеру треба скинути копію паспорта, ІПН.

Документи, які необхідні для оформлення ПД:

купча;
тайтл (тех. паспорт);
довідка про відповідність машини стандарту ЄВРО 5;
паспорт;
ІПН.
Згідно попередньої декларації, ваш автомобіль з США перетинає кордон для подальшої розмитнення. ПД присвоюється унікальний номер і дату, по ПД оплачується фінансова гарантія (податки). Після оформлення ПД, митний брокер скидає клієнту або експедитору номер ПД і експедитор проводить портові формальності в порту в Одесі. Якщо авто їде через Бремен, то клієнт при перетині європейської (Польща, Литва) українського кордону повідомляє реквізити ПД на митницю. Як тільки завізували ПД на кордоні, то роблять виписку з ПД, пишуть зобов’язання з доставки від 5 до 10 днів.

Пізніше авто приїжджає до Харкова чи Києва, де і відбувається фінальна розмитнення автомобіля, брокер подає декларацію форми ІМ ДЕ 1. Після оформлення декларації формується пакет документів для постановки на облік МРЕВ.

4. Етап – відновлення авто.
Необхідний етап після розмитнення – це відновлення авто після ДТП, який необхідний для отримання сертифікату відповідності, як бонус якщо авто було наголос в передню частину, то фари швидше за все розбиті і підлягають заміні, наріжним каменем в сертифікації є світлотехніка. Перед відновленням автомобіля з США радимо звернутися до фахівця з сертифікації та проконсультуватися, які елементи необхідно замінити для успішного отримання сертифіката відповідності.

5. Етап – отримання сертифіката відповідності.
Наведемо основні обов’язкові вимоги до автомобілів, привезені з ринків Північної Америки або випущені для цих ринків.

автоматически после выключения ближнего света.
Задний ПТФ должен включаться отдельным органом управления.
Индикация включения заднего ПТФ должна выводиться или на дисплей или на кнопку включения, пример:

Если ПТФ – один, то он должен располагаться или строго посередине, или слева.
Светораспределение фар ближнего света должно соответствовать следующему положению: проверить можно, подъехав к стене в темное время суток на расстоянии 3-5 метров.
dostavka-i-rastamozhka-avto-s-ssha-amerika-5
Вся светотехника, которая доставляется дополнительно, это задний ПТФ, боковые указатели поворотов, передние габариты (если выносятся за блок-фару), должны быть с европейской маркировкой.
Спидометр должен показывать скорость в км/час, либо на цифровом табло должна быть возможность переключения на км/час.
Тонировка лобового стекла и передних боковых стекол НЕ ДОПУСКАЕТСЯ.
Тонировка светотехники НЕ ДОПУСКАЕТСЯ.
Для определения «ЕВРО» — под капотом должна быть следующая табличка, пример:
dostavka-i-rastamozhka-avto-s-ssha-amerika-6
Автомобили из США старше 2010 модельного года не соответствуют по выбросам.
При отсутствии таблички – официальное письмо от официального импортера вашей марки транспортного средства с подтверждением соответствия вашего автомобиля нормам выбросов «ЕВРО-5» или «ЕВРО-6» или при отсутствии информации по ЕВРО – информация про соответствие американским стандартам и модельный год.
Автомобили, оснащенные КСЕНОНОВЫМИ фарами должны в обязательном порядке быть оснащены омывателями фар.
На каких сайтах можно найти американские авто?
Сайт номер один, где покупают американские авто, это copart.com /ru/. Загвоздка в том, что юзер, даже зарегистрированный, может просмотреть авто, но вот купить автомобиль он сможет только до 1000 долл. Купить американское авто свыше 1000 долл может только зарегистрированный брокер с оплаченной лицензией. Услуги посредника, как правило, платные и помимо своего вознаграждения вам также необходимо оплатить аукционный сбор самого аукциона copart.

Второй крупный сайт — это Manheim, который был создан еще в сороковых годах прошлого года, как аукцион по оптовой продаже машин. На аукционе Manheim вы сможете купить те машины, которые есть уже на площадке в наличии, также сможете купить авто с помощью онлайн сервисов. Главный минус в отличии от copart в том, что без лицензии Вы даже не сможете просмотреть автомобиль, только брокеры могут вам подобрать авто на этом аукционе.

Третий основной аукцион — это Insurance Auto Auctions. Этот аукцион на рынке также давно занял свой сегмент и функционирует порядка 30 лет. Он известен тем, что основная масса продаваемых авто находится на территории Северных Штатов и Канады.

Машины из Америки под заказ.
С чего стоит начать? Главное — это конечно понять, какие машины выгодно растаможить с США. Согласно нового закона по евробляхам, который пришел на замену 3251 мы можем в 2019 году растаможить авто от 1997 года (ЕВРО 2) и теперь стало целесообразно возить авто с большим объемом двигателя.

Также, после принятия закона об отмене пошлины на растаможку электромобилей, данный вид транспорта стало, как никогда, выгодно пригнать из США в контейнере. Из затрат у Вас будет только:

небольшой акцзиный сбор 1 евро за кВт/час
доставка из США,
сертификация,
постановка на учет от 3 до 5 %, в зависимости от стоимости авто,
услуги таможенного брокера.
Какие документы нужны для растаможки авто из США?
— тайтл (тех.паспорт),
— купчая (бил оф сейл или инвойс),
— коносамент (морская накладная),
— паспорт (украинский),
— ИНН,
— договор с брокером,
— ПД (оформит брокер),
— декларация (оформит брокер),
— справка о соответствии американского авто экологической норме ЕВРО 5.

Как посчитать налоги на растаможку авто из США?
Можете воспользоваться нашим калькулятором растаможки авто в вкладке ЕВРОБЛЯХИ вы сможете посчитать корректную сумму налогов. Из-за того, что налог акцизный сбор считается в евро, наш калькулятор уже считает в евро, поэтому Вам нужно воспользоваться конвектором валют или самому перевести сумму в евро. Также не забудьте прибавить сумму транспортных затрат до границы Украины (морской фрахт).

Если Вам нужно выбрать, купить, доставить и растаможить авто из США в Украине, то наши специалисты смогут Вам помочь в этом запутанном деле. Заходите в раздел «контакты» и звоните по номеру, который указан в данном разделе для детальной консультации.

📞 Звоните нашим специалистам +380504001028

 

10 коментарів

 1. Дима
  Березень 6, 2018 - 4:48 pm

  Знатоки, подскажите, насколько возрастет стоимость машины после оформления и всех процедур в итоге.

  1. everestbrok
   Березень 6, 2018 - 4:58 pm

   Добрый день!

   После покупки авто в США есть дополните затраты:
   – аукционный сбор от 500 долл.,
   – дилерский сбор – 500 долл.,
   – доставка по территории Америки – ‎200 – 1200 долл.,
   – морская доставка – от 650 долл.,
   – отправка оригиналов документов – 50 долл.,
   – налоги от цены авто США – 40%
   – ПРР в Одессе в районе 600 долл.,
   – доставка до вашего города где Вы прописаны,
   – брокерские услуги,
   – сертификация,
   – пенсионный фонд от 3 до 5 %.
   Там где не указаны цены надо уточнять.

 2. Роман
  Березень 20, 2018 - 4:45 pm

  Огромное спасибо за подробное объяснение, подскажите пожалуйста, по поводу документов детей. Если супруги в разводе, есть ли какие-то дополнительные требования к документации или к переводам на деток. Нужно ли переводить и заверять перевод, что бы потом не возникло проблем. Сталкивался с таким при поезде и оформлении документов в Мексику. Поэтому теперь осторожничаю и было бы хорошо, если бы Вы смогли помочь. Спасибо!

  1. everestbrok
   Березень 20, 2018 - 5:22 pm

   Добрый день!
   Извините, но мы только доставкой и растаможкой авто занимаемся, а по вашему вопросу лучше обратиться к юристу в США.

 3. Роман
  Березень 20, 2018 - 4:47 pm

  Скажите а вы только по России и Украине помогаете или работаете со странами СНГ?

  1. everestbrok
   Березень 20, 2018 - 5:21 pm

   На данный момент работаем только с Украиной по растаможке, а доставку авто можем сделать в точку миру, какую пожелаете.

 4. Валентин
  Травень 27, 2018 - 11:27 pm

  Здравствуйте! Сколько в среднем будет стоить процедура доставки автомобиля?
  И сколько это займет времени?

  1. everestbrok
   Травень 28, 2018 - 10:10 pm

   Добрый день!

   Что бы точно сказать цену доставки авто из США в Украину необходимо знать:
   – город отправки,
   – порт отправки,
   – город прибытия,
   – через Европу или Украину хотите совершить доставку,
   – размер авто (консолидированный контейнер или одна машина в контейнере)
   – и тд.
   Примерные ставки морского фрахта написаны в статье, а для точного просчета нужна данная информация и желательно ссылка на лот аукциона.
   По времени может занимать до 2х месяцев, но также надо смотреть локацию машины внутри Америки.

 5. Лёха
  Липень 26, 2018 - 3:32 pm

  Они там все после после ДТП? Или можно умудриться попасть на “не бита, не крашена”? Как не прогадать?

  1. everestbrok
   Липень 26, 2018 - 4:49 pm

   Добрый день!

   Да, очень много авто после ДТП их можно купить на копарте или на иншуренсе, а если хотите авто без повреждений, то можно подобрать данное авто на манхейне.

Leave A Comment