Доставка Майнер, Асіка, комплектуючих для ферм в Україні з Китаю.

Доставка Майнер, Асіка, комплектуючих для ферм в Україні з Китаю.

Для тих українців, хто багато чув про Майнінг ферму і давно хотів зайнятися видобутком крипто валют, але не знає з чого почати, дана стаття буде корисна.

Перший етап – це доставка Майнер з Китаю в Україну.

Варто почати з вибору виробника або продавця Асіка.

Основний місто де купують в Китаї Майнер – це Шеньчжень. Якщо збираєтеся купити комплектуючі або саму ферму, то наполегливо радимо звернути погляд на цей мегаполіс, також і в самому Гонконзі досить хороший вибір Майнер.

dostavka-majnerov-asikov-komplektuyushhix-dlya-ferm-v-ukrainu-iz-kitaya-1-2-w

Після вибору і покупки Майнера він повинен бути доставлений на наш склад в Шеньчжень.

Після він грузиться на літак і летить до Борисполя, де відбувається митне оформлення , там майнер очікує свого власника або відправляється новой почтой до свого власника.

По термінах доставки якщо це літній період, то може становити до 7 днів.

У період різних свят, коли в Європі починаються різдвяні знижки, це як правило середина жовтня і закінчується цей період китайським Новим Роком. В середині лютого доставка Майнер може становити до 14 днів.

В основному українці замовляють такі Майнер або комплектуючі для ферм:

– S9 T14,

– L3,

– відеокарти GIGABYTE GeForce GTX 1070,

– відеокарти GIGABYTE GeForce GTX 1080,

– блоки живлення Hewlett Packard 1200 Вт,

– блоки живлення Dell 1570 Вт,

– корпусу,

– кабелі та інше.

Список можна продовжувати довго.

При бажанні зможете застрахувати свій вантаж , робити це не обов’язково, так як клієнт сам вирішує.

На даний момент існує велика різновид крипто валют і яку Майні кожен вирішує для себе сам, але звичайно для всіх найбажанішим є біткоіни, який створила людина під ніком Сатоси Накамото. На своїй зорі їм розраховувалися в основному тільки на Сілк роуд, але з часом ця крипто валюта виросла в даний платіжний засіб, яким можна розраховуватися на сайті ОЛХ і переводити через приват банк. Але якщо Ви зараз жевріє надія, що ви зможете намайтіть багато біткоіни, то Ви помиляєтеся, так як для видобутку одного біткона в день все більшого число стелажів і цех на багато квадратних метрів.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

    dostavka-majnerov-asikov-komplektuyushhix-dlya-ferm-v-ukrainu-iz-kitaya-1-w

    Кількість самих біткоіни лімітовано і їх Майнінг закінчитися за оцінками до 2140 році, загальна кількість досягне 21 мільйона біткоіни.

    У біткоіни зараз вигідно тільки інвестувати, а ось на видобуток засобів у Вас може і не вистачити, але все є інші види крипто валют різні альткоінии, лайткоіни, ефіріуми та інше, які ще можна Майні на звичайних Майнер.

    Доставку Майнер і комплектуючих для ферм краще делегувати професіоналам, які знаходяться на ринку не один рік.    Залишити відповідь