Доставка посилок з Америки в Україну

Доставка посилок з Америки в Україну

Шановні клієнти, незважаючи на воєнний стан в Україні, наша компанія залишилася вірною своїм принципам і ми зберегли можливість доставки різних товарів з Америки до України. Ми зберегли термін доставки, надійність. Тариф залежить від номеклатури, кількості, вартості товару.

Треба сказати, що в даний час величезна кількість посилок доставляється з Америки в Україну. Хтось хоче переслати подарунок, документи, а хтось через інтернет-магазини набуває речі для особистого використання або для продажу. У цьому випадку досить актуальна пересилання посилок поштою.
Буквально кожен, хто посилає посилки, постійно собі задає питання, а як все це швидко буде зроблено, а скільки це буде коштувати.
EVEREST – компанія, яка займається саме цими послугами, від вас буде потрібно тільки повідомити свої дані і все. Ми дуже давно працюємо в цій сфері і тому посилки відправляються в дуже короткі терміни, а ціни дуже демократичні.

Отримання посилок з Америки: швидко і якісно

Так як всесвітня павутина дозволяє виявляти чудові магазини, з цікавим товаром за прийнятною ціною. На сьогоднішній день американські інтернет-магазини доступні в будь-яких регіонах. Отже, потрібно ці товари якось перевести зі штатів. У такій ситуації потрібно звернутися до працівників EVEREST BROK

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Переваги нашої компанії

  Одягатися модно, купувати оригінальний одяг і взуття, купувати якісну техніку хоче кожна людина. Однак, не часто тутешній ринок має можливість догодити вашим бажанням. Не часто на території України можна розшукати елітну нестандартну одяг, щоб та могла задовольнити бажання клієнта. Тому залишається єдиний спосіб купувати речі в онлайн магазинах Америки. На даний момент доставка з США – це своєчасна допомога в покупці бажаної речі. І ми сповнені рішучості допомогти в доставці. Так як у нас є список всіх бажаних онлайн-магазинів і виробів, актуальних і потрібних: Amazon.com і Wal-Mart Stores, Victoria s Secret і eBags, Mamasandpapas і Academy, і так далі.
  Вам буде потрібно тільки зайти на сайт магазину, і шукати річ, в якій ви потребуєте на даний момент. Тут ви швидко сайтах все вироби і товари зроблені якісно з хорошого матеріалу. До того ж, все знайти можна за списком виробів у відділеннях «одяг і взуття», «дитячі товари», «техніка», «краса і здоров’я», «спортінвентар». Ну а за поставку даного товару відповідати будемо ми.

  Етапи отримання товару

  Щоб отримати посилку потрібно зробити три маленькими кроками. Етапи отримання складаються з таких стадій:
  • Реєструйтеся на сайті, отримуйте адреса сховища в Америці і созваніваеться з нашим фахівцем.
  • Робіть замовлення в онлайн-магазинах США, вписуючи для отримання отриманий адресу.
  • Після покупки потрібно зареєструвати своє замовлення в персональному кабінеті на сайті.
  • Як тільки Ваше замовлення буде в Україні, з Вами зв’яжеться менеджер.
  • Після оплати отримаєте свій виріб зручним для Вас шляхом.

  Труднощі персональної покупки

  posilka-iz-usa-w

  З якої причини при замовленні вироби з Америки потрібно покластися на фахівця? Головна причина полягає в тому, що зробити замовлення самостійно дуже важко. У подібному замовленні є свої нюанси. Наприклад, в першу чергу потрібно мати карту або рахунок в локальній платіжній системі.
  До того ж потрібно, щоб представник забрав виріб на місцевості і після перенаправив клієнту. Якщо ви маєте товаришів, а також рідню, які могли б сплатити внесок, то це добре, а якщо таких немає? Розшукувати незнайомця, а раптом доведеться ще й відправляти йому гроші, то це явно не найкращий спосіб. До того ж впевненості, що виріб прийде без дефекту і саме той виріб, який замовляли, ніякої немає. Але якщо зробити це за допомогою фахівців, то це явно полегшить ваше життя. 

  Що ми можемо зробити для Вас

  • купівля і передача товару;
  • за окремою прохання повторний контроль вироби;
  • трекінг за отриманням замовлення в Америці;
  • транспортування авіа / морем покупок з Америки в Україну;
  • прийняття та митне очищення замовлень;
  • приготування та висилка замовлень для отримання або отримання безпосередньо.
  Отже, можна не переживати про те, що замовлення з Америки потрібна очікувати тривалий час. Такого не буде. У короткий період та посилка, яку ви замовляли, в такий же чисельності, буде привезена в вказану адресу. Ціна посилки обумовлена видом отримання, маси, швидкості доставки. Однак, якщо брати в цілому, то вартість цілком адекватна.
  Відомі онлайн-магазини, гідні вироби, виняткова одяг – ви нічого не втратите, за допомогою зручного і якісного отримання посилок з США. Тепер це доступно і зручно за допомогою EVEREST BROK. Ми відповідаємо за чудовий підсумок, обіцяємо чесність і швидкість виконання. Тому що для нас має значення не тільки імідж, а також гарний настрій клієнт.
  Навіть якщо ви захотіли зробити посилку з якогось американського сайту, для цього необхідно лише вказати адресу складу EVEREST в США, а всі інші проблеми фірма бере на себе, вам не варто хвилюватися.
  Відповісти на питання, скільки коштує відправити посилку з Америки на Україну однозначно не можна, тому що при цьому враховується вага посилки, який транспорт її буде перевозити (авіа або ж морський фрахт) і яка її вартість.

  Ось і виходить, що наша фірма все зробить так, як треба при відправці посилки з США в Україну.

  Тому є обов’язкові критерії нашої роботи, а саме:
  у нас колосальний і тривалий досвід відправки посилок з США на Україну;
  ми маємо власний склад, а наш персонал постійний і працює вже тривалий термін, тому ми оперативно обробляємо замовлення, а доставка посилок відрізняється своєю надійністю;
  місцезнаходження своєї посилки можливо відстежити в будь-який час, набравши спеціальний номер.
  Не треба витрачати свій дорогоцінний час на всі нюанси доставки, фірма EVEREST це зробить за вас, а ви отримаєте посилку в установлений термін, не витративши свої сили. Скористайтеся послугами нашої фірми і вам жалкувати не доведеться.
  Якщо у Вас питання по доставці товарів з США, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
  Телефонуйте нашим фахівцям ☎📞 +380504001028  Залишити відповідь