Доставка тканей из китая

Доставка тканин оптом з Китаю і Туреччини в Україну

Якщо Вам цікава доставка тканин з Китаю і Туреччини в Україну, то Вам – до нас! Ми, компанія EVEREST CHINA, працюємо на полегшення завдання поставки ваших замовлень з Китаю і допомагаємо вирішити всілякі питання, пов’язані з доставкою, розмитненням, оформленням, а також зняти з Вас всю головний біль, що виникає в цій ситуації. Якщо ваша справа або може бути хобі, як-то пов’язано з тканинами, декором, текстилем і мануфактурою, то Ви напевно задавалися питанням: де купувати потрібні Вам товари за низькою ціною, уникаючи можливих проблем. Відповіддю буде – покупка тканин в Китаї. Тканини з Піднебесної славляться величезним вибором і своєю дешевизною, особливо якщо купувати оптом. Постачальники і виробники з Китаю можуть надати своїм покупцям масу різних видів тканинних забарвлень, щільності та матеріалів для декорування. Ділові люди враховують в роботі співвідношення ціни і якості, не кажучи вже про витрачений час і точно знають, наскільки необхідно без запізнення поповнити склади матеріалами і зробити вчасно замовлення, щоб уникнути збою надходжень.dostavka-tkanej-optom-iz-kitaya-v-ukrainu-f

Серед безлічі різного текстилю, з Китаю і Туреччини Ви завжди можете замовити оптом:

• атлaс і стрейч-aтлас; • вeлюр і крeп-сатин; • трикотаж і віскозу; • габардин і мікромасло; • полікoттон і наметовий тканину; • нейлoн і шіфoн; • підкладкові і інші тканини. Ви заощадите неймовірну кількість часу якщо не будете ходити по складах, роблячи замовлення промацувати тканини, вирушаючи в різні міста в пошуку дешевизни, якщо будете оформляти замовлення через інтернет – магазини Піднебесної. Покупку можна оформити не виходячи з машини, офісу або будинку – просто зайшовши в китайський інтернет – магазин. Навігація і зручний пошук по сайтам магазинів допоможуть Вам у цьому, а ми, в свою чергу, потурбуємося, щоб Ваше замовлення прибув в цілості, схоронності і в зазначені терміни, не порушуючи вашого спокою і виробництва.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Давайте розглянемо приклад митного оформлення денім (тканини джинсові) КОД УКТЗЕД 5209420000.

  1) опис товару – тканина бавовняна, з вмістом бавовни 85 мас.% Або більше, з поверхневою щільністю понад 200 г / м2, з пряжі різних кольорів, на основі (темно-синіх) і качка (не вибіленого), денім (тканини джинсові ), для пошиття взуття: тканина (100% бавовна) ширина рулону 150см, з поверхневою щільністю 286г / м2 – 7026,80мп. / 10540,20м2., 64 рулони. 2) вага нетто -3000 кг 3) вартість партії – 13640 дол. На умовах поставки CIP 4) ціна за кг – 4.52. 5) орієнтовна сума податків – 3550 дол., Це 5% мита при наявності сертифіката про походження товару, якщо не буде сертифікату, тоді 20% і другий податок це ПДВ 20%. Так що з даної калькуляцією можна вже уявити собі фінансову частину угоди, але варто відзначити, що ми розглянули тільки джинсову тканину, а видів тканини дуже багато і на них можуть бути інші ставки мита. Для детальної консультації телефонуйте нашим митним брокерам. EVEREST CHINA – це надійність, своєчасність і гарантія Вашого спокою!
  dostavka-tkanej-optom-iz-kitaya-v-ukrainu-2-e

  Ми обіцяємо Вам швидку і надійну доставку великогабаритного і дрібногабаритного вантажу з Китаю в Україну, без збоїв в поставках і без проблем з документами.

  З нами Ваш бізнес може перейти на новий рівень і відкриє нові горизонти! Телефонуйте і пишіть нам – ми готові до співпраці і з задоволенням обговоримо всі питання щодо безперебійного постачання замовлених Вами тканин з Китаю в Україну. У розділі «Про нас» Ви можете побачити повний опис наших можливостей і адреси офісів компаній в Києві і Харкові. 

  1 коментар

  Залишити відповідь