Які автомобілі з Євро-5 з Європи вигідно розмитнювати в Україні?

Які автомобілі з Євро-5 з Європи вигідно розмитнювати в Україні?

Таке слово як розмитнення для наших автолюбителів незабаром перетворитися на лайку. Так все також за кордоном можна купити буквально за безцінь хороші авто, але, щоб для Вас це було вигідно в Україні це неможливо. А якщо реально, тоді складно залишатися в правовому полі України і вам постійно доведеться переживати що нерозмитнених авто можуть в будь-який момент конфіскувати, і Ви вже можете його більше не побачити.

Тим більше якщо брати до уваги те, що з 2016 року введена заборона на ратаможку авто , які не відповідають екологічному стандарту євро 5, а також складні процеси нарахування акцизного збору на авто, які переобладнуються з вантажного в легковий транспорт. Дивлячись на ці перепони іноді опускаються руки, але ми здаватися не звикли, спершу давайте розберемося як не виходити з правового поля і як можна розмитнити авто і не платити високий митний збір.

Для різних типів б / у автомобілів з-за кордону залишаються досить високі ставки акцизи.

Але для вантажного транспорту, куди відносяться і мікрофургон, акциз досить маленький в порівнянні з іншими типами авто. Наприклад, для вантажних автомобілів з повним вагою 5 т. І віком 5 років і без різниці який тип двигуна, акцизний збір становитиме всього 0,02 євро за один кубічний сантиметр двигуна. Наприклад, акцизний збір для схожого легкових авто становитиме 1,6 євро з кожного кубічного сантиметра. Виходить, так, що найвигіднішим для розмитнення транспортним засобом є вантажні авто до 5 тон і до 5 років. Якщо даний автомобіль Вас влаштує, то чудово. Але є і мінус такого авто.

Виходить, так, що після розмитнення найменше подорожчання авто доводитися на дані вантажні авто. Але мінус в тому, що у них всього 2 сидіння, з огляду на сидіння водія і якщо для Вас стільки посадочних місць це нормально, то чудово, але якщо 2 посадочних місць буде мало, то потрібно в наслідок переобладнати дані авто. Дану тему ми розглянемо в останньому розділі.

Мікрофургон.

Зараз користуються популярністю мікрофургон такі як Peugeot Pаrtner, Renault Kangoo, Fiat Doblo з екологічіскім стандартом євро 5 і в вантажному варіанті. І до 5 років, такі авто в Європі можна купити від 4 000 євро. В середньому розмитнення таких авто з двигуном 1 500 куб.см обійдеться від близько 1600 – 1800 євро. Плюс витрати на поїздку, гостинцю і т.д., але сюди динячі витрати ми не включаємо.

Витрати на проїзд, страховку, готелі і т.д. не включаємо. У даній статті ми пишемо про цілих авто, які не були в серйозному ДТП.

Всі автомобілі, які ми перерахували нижче з технічної точки зору можливо переобладнати в пасажирські авто, але в реалії Вам треба буде заплатити акцизний збір як на легкову машину.

Переобладнання машини з вантажного на пасажирський.

Будьте готові до багатьох парадоксів. Є бусик і в цілому Дане авто дуже цікаве. Це відносно невеликий бус і на дану машину не прімінеяються норми екологічного стандарту євро 5. Також без різниці буде це пасажирський або вантажний автомобіль, акциз буде ідентичним 109 євро. Також автомобіль досить добре укомплектований, економічний і має хорошу динаміку. Але є маленький мінус, це вартість авто близько 20 000 євро. Це електромобіль Nissan e-NV200. Бусик трохи менше розмірами, ніж мерседес Віто з мотором 80 квт і по відчуттю це значно більше, ніж у його бензинових братів. Запас ходу на одній батареї близько 170 км, що для міського буса хороший показник.

Переобладнати даний автомобіль не буде якоюсь проблемою. Платити акціз- збір за пасажирський автомобіль не потрібно. Також є ще інші варіанти, наприклад, Renault Kangoo ZE також електричний. За кордоном за даний електромобіль хочуть від 9000 євро і з розмитненням він може вийти близько 11500 євро.

Безсумнівно, жоден з наведених вище варіантів не є універсальним засобом, всім він не підійде. Але якщо ви рішуче хочете купити хорошу машину за кордоном і зробити це відповідно до українського законодавства, при цьому не влетіти на розмитненні, то такий варіантів Вам точно підійде.Залишити відповідь