Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Данії в Україну

Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Данії в Україну.

Все, що потрібно знати тим, хто хоче купити старий автомобіль в Данії і розмитнити його в Україні.

Якщо є бажання купити старий автомобіль на території Європи, то можна порадити зробити це в Данії.

Розмитнення автомобілів з Данії починається ще до виїзду з України.

Вам потрібно знайти митного брокера , який має досвід розмитнення автомобіля, укласти договір на розмитнення автомобіля з Данії, визначитися яким способом Ви будете оплачувати податки за розмитнення автомобіля з Данії. Можна через касу банку, але найнадійніший спосіб закинути собі гроші на рахунок і оплатити через інтернет банк.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Основні критерії вигідною розмитнення автомобіля з Данії в Україні.

  На даний момент відповідно до чинного законодавства, автомобіль повинен бути 2010 виробництва і саме виробництва, а не реєстрації. Також автомобіль повинен відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5 і не бути виробленим на території РФ.

  Переваги даної угоди:

  • відмінний стан підвіски, завдяки дуже високій якості дорожнього покриття, у багатьох країнах Європи;
  • один власник дуже часто змінює автомобілі. В цьому випадку пробіг вподобаного транспортного засобу може виявитися зовсім невеликим;
  • абсолютно всі машини в Данії проходять періодичне техобслуговування. Це підтверджує розвинена мережа автомобільних сервісів.

  Де можна знайти інформацію?

  У Данії є дуже багато майданчиків з продажу автомобілів.

  З цієї причини всі, хто захоче придбати в Данії вживану машину, повинні вивчити доступні пропозиції в інтернеті.

  Присвячені цій тематиці сайти містять вичерпну інформацію абсолютно про кожному автомобілі, виставленому на продаж. А також можна встановити зв’язки з продавцем транспортного засобу, щоб з’ясувати додаткові подробиці.

  Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Данії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

  pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilej-iz-danii-v-ukrainu-e

  Основні характеристики старих машин в Данії.

  На вибір пропонується велика кількість марок і моделей автомобілів. Набольшим попитом користуються такі типи, як седан, універсал, мінівен і купе. Виставляються на продаж транспортні засоби часто оснащуються чотирициліндровим або шестициліндровим мотором, який може працювати на бензині або дизельному паливі. Варіанти трансмісії – механічна або автоматична коробка передач. Найчастіше пропонуються машини з приводом на одну вісь.

  Важливі нюанси!

  Слід також під час покупки автомобіля в Данії вивчити його технічний паспорт. З нього можна дізнатися всі необхідні подробиці за походженням транспортного засобу. Наприклад, місце першої його продажу.

  Необхідно звертати пильну увагу на ці дані. Є шанс купити автомобіль в Данії, який спочатку знаходився в зовсім іншій країні, і використовувався в несприятливих умовах.

  Хто зможе допомогти?

  Компанія «Everest» надає допомогу в купівлі та пригону автомобіля з Данії.

  Вони мають величезний досвід на автомобільному ринку і добре-налагоджені зв’язки.

  Завдяки цьому, будь-який клієнт нашої фірми зможе швидко і оптимально знайти всі відповіді на питання, що цікавлять його питання, звернувшись до наших фахівців, а також вирішити всі поставлені завдання. ☎ 📞  +380504001028  6 коментарів

  Залишити відповідь