Розмитнення автомобілів з Норвегії в Україні.

Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Норвегії в Україні.

Перед прийняттям рішення на покупку експлуатувати автомобіль з країн Європи, проте з Норвегії, вам буде потрібно вивчити всі дрібниці і особливості кожного з автомобільних ринків.

Найбільш ефективним асистентом в підборі потрібного автомобіля для розмитнення в Україні сміливо можна назвати всесвітню павутину, в рамках якої було створено величезну кількість корисних ресурсів і форумів, де досвідчені люди фахівці допомагають, діляться порадами з паче не досвідченими або зовсім з новачками. На цих форумах можна знайти купу оголошень про продаж підтриманих машинах, часто привезених з страх Європи, що славляться своїм співвідношенням ціни до якості. Найбільш популярним ресурсом є finn. no, на ньому публікують пропозиції від продавців і перекупників, і навіть дублюють Норвезькі газети, в яких виставляють авто на продаж. Якщо вам не дуже хочеться витрачати свій дорогоцінний час на пошук потрібного вам автомобіля, ви маєте чудову можливість автоматизувати цей процес, оформивши розсилку на Вашу електронну адресу. Вам постійно будуть приходити листи з вмістом про продаж потрібної вам машини, аж до моделі, забарвлення, вартості та датою випуску. Природно, це не єдиний ресурс в мережі по даному напрямку, але більше позитивних відгуків можна знайти саме про сайті finn.no

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Рекомендації по розмитненню авто з Норвегії.

  Щоб розмитнити автомобіль з Норвегії в Україні, потрібно:

  – євро 2,

  – же не бути зібраним на території РФ.

  Відмінною особливістю норвезького ринку автомобілів є те, що в зимовий період авто набувають по більш заниженими цінами, ніж в інші сезони.

  Також не забувайте, набуваючи машину з гарантією, ви переплачуєте за неї. Також враховуйте, що гарантія поширюється на встановлений пробіг і на обмежений час.

  Купуючи автомобіль в Норвегії з простроченої гарантією, ви підписуєтеся на оплату ремонту зі своєї кишені.

  rastamozhka-avtomobilej-iz-norvegii-v-ukraine-w

  Ще не менш важливе: купуючи машину у продавця приватника, не виключайте перевірку знаходження автомобіля в банківській заставі.

  Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Норвегії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

  Нам також відомо, що фахівці з Норвегії виконують високоякісні кузовні роботи, але в числі цих продавців завжди знайдуться шахраї, які шукають способи як заощадити на ремонті, щоб отримати більше прибутку.

  Наприклад, подряпаний кузов замазують чимось на зразок маркера. Мінус цього методу в тому, що після 2-3 разів поїздки на автомийку, ці подряпини знову стають видно.

  Будьте пильні!

  Ресурси по темі в мережі:

  finn. no /

  autodb. no /

  bilinfo.no/sok_avansert_bruktbil. php3

  Для більш докладної консультації з прижени і розмитненні авто з Норвегії, звертаєтеся до наших митним брокерам   ☎ 📞  +380504001028  Більш детальну контактну інформацію дивіться в розділі контакти.  Залишити відповідь