Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Австрії в Україну

Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Австрії в Україну від фірми «Everest».

Для розмитнення автомобіля в Австрії Вам необхідно підібрати коректний автомобіль для розмитнення, щоб відповідав:

– нормі євро – 5 ,

– був від 2010 року випуску,

– не було здійснено на території РФ.

Відразу після покупки автомобіля Вам потрібно відправити відскановані документи Вашому митному брокеру . Після чого брокер почне формувати попередню декларацію (ПД) для проходження автомобілем українського кордону. По приїзду почнеться, безпосередньо, процедура розмитнення автомобіля.

Зовсім недавно велику популярність у покупців почав заслуговувати австрійський автомобільний ринок.

Раніше автомобілі з цієї країни не були так затребувані. Це було пов’язано з тим, що дана країна не була настільки відвідувана. Автолюбителі не готові були підкорювати альпійські дороги, тому прагнули купувати автомобілі в ближніх країнах.

pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilej-iz-avstrii-v-ukraine-1-w

Але часи змінюються і тепер автолюбителі віддають свою перевагу саме автомобілям з Австрії, які можна розмитнити.

А це пов’язано з якістю сучасних австрійських автомобілів.

Самі австрійці не можуть створити власний автомобільний концерн по виготовленню автомобілів. Адже це пов’язано з наявністю у них невеликого внутрішнього ринку в країні. Найбільші автовиробники використовують даний шанс на благо, але не тільки для самих себе, але і для своїх покупців.

pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilej-iz-avstrii-v-ukraine-1-e

Тільки в Австрії будь-який автоаматор зможе знайти для себе якісний підтриманий автомобіль за розумні гроші.

Вторинний австрійський ринок дуже багатий на вживані автомобілі і з кожним днем ​​тут розширюється асортимент машин. В Австрії існує кілька заводів, які виготовляють екологічно чисті двигуни. Завдяки цьому вдосконаленню, тепер автомобілі можуть харчуватися природним газом. Ось чому австрійська автопромисловість на сьогодні отримала величезну популярність.

Заслугою австрійців є те, що за короткий термін вони навчилися правильно вести свій бізнес. Авто компанії намагаються вивчити всі нюанси і побажання власних клієнтів для того, щоб удосконалювати свої запчастини і автомобілі. Таким чином, системна робота фахівців дає право говорити про те, що в Австрії виготовляють одні з найкращих автомобілів в світі.

Багато автолюбителів вважають за краще купувати транспортні засоби з Австрії, але не всі готові йти туди за покупкою машини. Вихід з цієї ситуації є! Зверніться по допомогу у фірму «Everest» і ми виконаємо Ваше бажання.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Австрії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

  pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilej-iz-avstrii-v-ukraine-1-r

  Фірма «Everest» допоможе Вам підібрати гідний автомобіль, займеться питаннями доставки і розмитнення, поставки на облік обраного Вами транспортного засобу.

  Все, що Вам необхідно, так це домовитися з нами про зустрічі і під’їхати в офіс. Наші фахівці підберуть Вам варіанти автомобілів, відповідно до Ваших потреб і запитів. Перед покупкою автомобіля наша фірма проводить повну діагностику транспортного засобу. При покупці автомобіля буде складено договір, згідно з усіх юридичних норм.

  Everest – це перш за все надійність і високий рівень професіоналізму наших співробітників. Наш досвід напрацьовувався роками. Звертайтеся до нас і Ви переконаєтесь, що з нами вирішувати всі складні питання набагато простіше.  ☎ 📞  +380504001028  Залишити відповідь