Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги є важливим елементом зовнішньоекономічної діяльності країни, що забезпечують правильне оформлення та здійснення митних процедур. У цій статті ми розглянемо основні аспекти митно-брокерських послуг в Україні.

Наша успішна діяльність в сфері надання митних – брокерських послуг доведена багаторічним досвідом в сфері митного очищення вантажів.
Здійснювані нашими митними брокерами великий спектр послуг з митного оформлення вантажів дає можливість клієнтам поліпшити процес розмитнення і Затаможка товару, при цьому значно заощаджуючи ключові ресурси, час, матеріальні засоби і нерви. Митні брокери нашої фірми відкриті до взаємовигідної співпраці з організаціями всіх форм власності незалежно від розмаху діяльності та величини замовлень: як в рамках багаторічних партнерських відносин, так і надаючи послуги короткочасного характеру (в т.ч. консультаційні).

Наша пріоритетність при митному оформленні вашого товару – унікальний підхід до кожного з партнерів з урахуванням усіх їх переваг та побажань.

Наші митні брокери привітні нашим клієнтам за надану довіру. Великий практичний досвід дає можливість закласти базис для здійснення оптимальних зовнішньоекономічних схем, як від звичайного “прямого контракту” так і до складних консигнаційних контрактів із залученням митних ліцензійних складів для подальшого митного очищення.

Послуги брокера на митниці

При митному оформленні експорту (замитниця) ми можемо допомогти не тільки в оформленні митної декларації, а також знайти транспорт, оформити всі дозвільні документи, проставити всі необхідні штампи, оформити сертифікат походження, фітосанітарний сертифікат, заповнити товаросупровідні документи, допомогти в оформленні відвантажувальних документів, прорахувати попередню вартість витрат на митне оформлення тощо.

При митному оформленні імпорту (розмитнення) наші митні брокери також можуть допомогти не лише в оформленні митної декларації, але й оформлять усі необхідні дозвільні документи: сертифікат відповідності (метрологія), висновки СЕС та інші специфічні документи, висновки щодо вартості, висновки за кодом товару ТПП , та інші.

Існує 5 резонних моментів, чому варто звернутися до нас за допомогою у митному оформленні вашого вантажу:

 1. З митницею спілкуємося однією мовою і чітке розуміння всіх етапів зовнішньоекономічної діяльності. Більш ніж 15-річний досвід надання митно-брокерських послуг надає можливість проходити всі складнощі при митному оформленні вашого товару незалежно від режиму експорту (замитниця) або імпорту (розмитнення), а в першу чергу беруться до уваги інтереси клієнтів.
 2. номенклатура вантажів та товарів на практиці. Наші митні брокери не знають обмежень за якимись кодами товарів. У нас великий досвід оформлення абсолютно різних товарів від таких як: багатофункціональні верстати з ЧПУ та різне обладнання, труби, алкоголь, промислові вогнегасники, ливарні форми (прес-форми), ліки та медичне обладнання, текстильні матеріали, чай, кава, легкові автомобілі, вантажівки, гуманітарна допомога. І це ще не весь перелік того, що наші працівники оформляли під час нашої діяльності. Багаторічний досвід митного оформлення різних вантажів та співпраця з митними органами дає можливість нашій фірмі оптимально розмитнити або замити ваш товар без втрат часу, грошей та нервів.
 3. Гнучка цінова політика.
  Наша організація зацікавлена у довгостроковій співпраці з нашими партнерами на постійній основі та готові надати весь спектр послуг у різних режимах розмитнення та розмитнення товарів. Насамперед це унікальний підхід до партнерів та система знижок.
 4. Оперативне оформленняНаші митні брокери надають можливість вашій організації розмитнити або розмитнити товар з максимальною якістю в найкоротші терміни. Завчасний аудит схем та документів – один із основоположних принципів нашої роботи.
  Доступність і довіра. Обширна доступність як юридичних фірм, так фізичних осіб. Відтворює базис для довірчих партнерських відносин і дає нам можливість співпрацювати, створюючи клієнт-орієнтовані рішення для митного оформлення вашого товару.

Митно-брокерські послуги – це комплекс послуг, пов’язаних із здійсненням митного оформлення товарів та забезпеченням дотримання митних процедур у порту, на кордоні, на митному складі, а також із консультуванням клієнтів з питань митного регулювання. Основним завданням митного брокера є забезпечення правильного оформлення товарів, їх митного клірингу та доставки до клієнта.

Основними послугами митних брокерів в Україні є:

 • консультування з питань митного регулювання;
 • оформлення документів на митне оформлення товарів;
 • забезпечення сплати митних зборів та інших митних платежів;
 • контроль за доставкою товарів з метою уникнення порушення митних правил.

Оформлення товарів на митному контролі передбачає проходження декількох митних процедур, зокрема:

 • декларування товарів;
 • здійснення митного огляду;
 • сплата митних зборів та інших митних платежів;

Якщо у Вас є питаня по митному оформлення, то оставляйте заявку на сайті, та наші брокери Вас проконсультують.

  Залишити відповідь