Оформлення ПД, попередньої декларації, транзиту авто і товари

Оформлення «попередня ПОВІДОМЛЕННЯ», «попередньої декларації» і оформлення митного транзиту.

Попередня декларація (ПД) обов’язкові документи, які повинен зробити і оформити кожен суб’єкт ЗЕД або громадянин, відповідно до митного законодавства. Вони необхідні, наприклад, щоб ваш товар або автомобіль, який транспортується на Вашу електронну адресу, зміг без затримки і проблем перетнути митний кордон Укра.
Номери цих документів вносяться в Вантажну Транспортну Декларацію (ВМД), по-українськи – МД (Митна Декларація). Згідно з цими документами відбувається попереднє оформлення. Номери ПП або ПД (ІМ ЇЇ) будуть вказані в графі №40 МД.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Якщо Ви маєте запитання щодо оформлення попередньої декларації, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

Для дохідливості представимо алгоритм дій оформлення попередньої декларації при покупці і подальшому ввезенні автомобіля, фіз. особою з Європи в Україну. Після того, як був обраний і куплений автомобіль, його власнику необхідно звернутися до відповідного брокером. Відіслати йому відскановані копії документів (великого і малого брифів, інвойсу, договору купівлі-продажу, власного паспорта та ідентифікаційного номера). Отримавши документи, митний брокер прораховує суму митних платежів, після чого власнику автомобіля необхідно перевести дану суму з власних реквізитів на реквізити митниці, що послужить гарантією подальшого митного оформлення. Брокер, в свою чергу, оформить попередню декларацію і подасть її до митного органу. Номер даної декларації повідомляється власнику автомобіля і він, назвавши його, безперешкодно перетинає кордон. В’їхавши на кордон України у власника автомобіля буде, приблизно, десять днів на те, щоб зняти з митного обліку даний автомобіль. Після чого слід митне оформлення.

oformlenie-pp-pd-im-ee-tranzita-q

У чому різниця ПП і ПД?

ПД це практично той же документ, що і ПП, тільки по ПД митниця списує митні платежі до митного очищення.
Треба бути гранично уважним при оформленні «попередньої декларації», так як помилки в ПД можуть привести до простою (демереджу) контейнера, в порту або в автомобілі на кордоні. Рекомендуємо вам при оформленні «попередня ПОВІДОМЛЕННЯ», «попередньої декларації» (ІМ ЇЇ) звертатися до досвідчених професіоналів, щоб уникнути зайвого клопоту і непередбачених витрат.

Митний транзит: нюанси оформлення.

Під словосполученням «митний транзит» розуміється процедура, яка може мати на увазі доставку товарів між митними пунктами пропуску через митну територію різних держав, без сплати митних платежів та застосування заходів нетарифного регулювання.
Але все ж бувають винятком, це заходи нетарифного регулювання та заходи технічного характеру. Митний транзит особливо популярний серед організацій, які займатися діяльністю, пов’язаною з доставкою різних товарів для безперебійної діяльності свого бізнесу.

Професійний підхід при оформленні процедури митний транзит.

Оформлення процедури митного транзиту – досить непросте завдання, при якій потрібен ретельний підхід. Будь-яка неточність в документі або помилка при заповненні заяви, може стати каталізатором затримки товару на митному пості, що може привести до додаткових витрат. Щоб уникнути ускладнень з процедурою митного транзиту, варто це довірити досвідченим професіоналам.

Компанії «everest» займається оформленням митного транзиту, пропонує наступні послуги:

  • складання пакету документів, необхідних для здійснення процедури митного транзиту;
  • подача транспортних засобів для перевезення вантажу;
  • оформлення документів на всі види товару.

Leave A Comment