Наша компанія пропонує Вам різні способи доставки деревного вугілля

Наша компанія пропонує Вам різні способи доставки деревного вугілля

і Затаможка (оформлення експорту) з будь-якої частини України. Це може бути як звичайна фура, так і складна мультимодальная доставка вашого вантажу.

В Україні багато різних лісових господарств. Наша країна може запропонувати великий спектр не тільки пиломатеріалів , але також і такий продукт, як деревне вугілля. Але ось далеко не кожна компанія-перевізник може взятися за складну процедуру транспортування деревного вугілля і Затаможка, так як даний вантаж є легко займистим.

Якщо Ви маєте запитання з перевезення та митного оформлення деревного вугілля, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Давайте почнемо з основ. Спочатку ваша організація повинна бути акредитованою на митниці (мати реєстрацію ЗЕД), це обов’язкова процедура для початку оформлення експорту. На даний момент, це не складна процедура. Якщо порівняти те, що було 5 років тому, то це дві великі різниці, але все ж цю процедуру варто довірити досвідченим митним брокерам.

Для початку Вам потрібно:

– відкрити валютний рахунок в банку (бажано мультивалютний),

– зробити копію виписки з ЄДР,

– зробити копію паспорта та ІПН керівника.

Даний пакет документів призначений для ФОП, а для ТОВ уточніть у свого митного брокера або у нас по телефону ☎ 📞  +380504001028

Після того, як ви успішно пройшли процедуру акредитації на митниці, потрібно приступити до другого етапу, це формування відвантажувальних документів, таких як:

– контракт,
– інвойс,
– специфікація до контракту,
– пакувальний,
– прайс,
– сертифікат походження,
– сертифікат якості (опис),
– транспортні документи (ТТН, тех. Паспорт, паспорт водія і т.д.)  .

Після того, як був сформований остаточний пакет документів можна приступати до самої Затаможка деревного вугілля.

Експортні операції не уявляють особливих труднощів і, в більшості випадків, машина навіть не заїжджає на термінал, але деревне вугілля досить специфічний товар, так як підлягає нормам закону № 2860-IV від 08.09.2005г., В якому говориться про заборону експорту рідкісних порід дерев , таких як:

-акація,

– береза,

– вишня,

– груша,

– горіх,

– каштан,

– тис ягідний,

– черешня,

– ясен,

– ялівець.

Деревне вугілля має код товару згідно з УКТ ЗЕД 4402 90 00 00. За цим кодом в режимі експорту можливо в першу поставку проводитимуть відбір зразків. Тому важливо, деревне вугілля понад перерахованих порід, не пробувати замитнити. Для більш детальної консультації телефонуйте нашим митним брокерам.

☎ 📞  +380504001028Залишити відповідь