Навіщо потрібен митний брокер в Харкові

Навіщо потрібен митний брокер в Харкові під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності

Велика кількість організацій на даний час ведуть свою зовнішньоекономічну діяльність. і при цих обставинах, і як би їм не хотілося, але все ж необхідно контактувати з митницею. Але не всі зацікавлені в прийомі на роботу фахівців, які будуть відповідальні за такий складний сектор як робота з митницею.

ЗЕД

В принципі, такі фахівці не дуже й потрібні в штаті, якщо мова заходить про середніх і малих організаціях і кількість їх поставок не сильно велика. Найбільш оптимально вдатися до послуг висококваліфікованих митних брокерів. Що ж стосується великих фірм, вони також часто звертаються за допомогою до митного брокера, так як знайти в штат фахівця, який добре розбирається в тонкощах зовнішньоекономічної діяльності, вкрай важко.

А оскільки Харків є промисловим центром Східної України і величезним транзитним хабом, то митний брокер в Харкові апріорі є компетентним і кваліфікованим фахівцем. Тому якщо у Вас є сумніви, де краще оформити транзит в Росію чи імпорт з Китаю або ви хочете оформити експорт в Європу, то знайте – якщо зверніться до харківських брокерам, то Ви будете спокійні.

Митний брокер – це посередник між організаціями, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, і митницею.

Митний брокер приймає на себе функції по розмитненню або Затаможка Вашого вантажу в той момент, коли він перетинає український кордон.

idealnyjbroker-kto-on

Співпраця з брокером дає досить багато переваг. Митний брокер – професіонал у сфері ЗЕД. Він знає всі нюанси і підводні камені, негласні правила і тонкощі в стосунках з митницею. Якщо Ви знайшли досвідченого митного брокера , то можете бути спокійним за свій товар, так як митний брокер відповідає за нього, як за власний вантаж.

В кваліфікованих митних брокерів оформлення товарів може зайняти не більше одного дня, якщо тільки не виникає питань з митною вартістю.

Вся цінність брокера в тому, що митний брокер оперативно, в дуже стислі терміни може вирішити виниклі питання. Митний брокер приймає всю бюрократичну тяганину на себе, що відгороджують замовника від всієї цієї бюрократичної тяганини. Кваліфікований брокер зможе Вам повідомити, скільки знадобитися часу для митного очищення вашого вантажу, і зробить все можливе, щоб скоротити час проходження митних формальностей.

tamozhennyy-broker

Досвідчений митний брокер не тільки допоможе Вам з митної очищенням, а й надасть грамотну консультацію з усіх питань, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю.

Він підкаже, чого варто очікувати при розмитненні вашого товару, і які заходи тарифного або нетарифного регулювання може застосувати митний орган. Митниця – дуже складна структура, і новоутворених суб’єктів ЗЕД чекатиме багато неприємних сюрпризів, яких не складно запобігти, але тільки при наявності належного досвіду.

Діяльність митних брокерів полягає не тільки в розмитненні та Затаможка вантажів, але вони крім цього надають великий спектр послуг. Наприклад, митний брокер може допомогти Вам акредитуватися на митниці , скласти зовнішньоекономічний контракт, оформити ПП або ПД , розрахувати митні платежі, сказати яка буде вартість митного оформлення, оформити гуманітарну допомогу, оформити товаросупровідні документи, оформити висновку ТПП, оформити сертифікати, підібрати правильний варіант перевезення (міжнародні перевезення контейнерів , залізничні перевезення, авіадоставка вантажів , автомобільне перевезення) Вашого товару і це список можна продовжувати і е дуже довго.

Постскриптумом хочеться сказати про те, що, митний брокер є ланкою в складному ланцюгу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та митниці, вони грають дуже важливу роль в становленні зовнішньоекономічної діяльності в нашій країні.Залишити відповідь