Оформлення ПД, попередньої декларації

Оформлення попередньої декларації ПД

Попередня декларація (ПД) обов’язкові документи, які має зробити та оформити кожен суб’єкт ЗЕД або громадянин, згідно з митним законодавством. Вони необхідні, наприклад, щоб ваш товар чи автомобіль, який транспортується на вашу адресу, зміг без затримки та проблем перетнути митний кордон України. Номери цих документів вносяться до Вантажної Транспортної Декларації (ВМД), українською — МД (Мітна Декларація). Відповідно до цих документів відбувається попереднє оформлення. Номери ПП або ПД (ЇМ ЇЇ) будуть вказані у графі №40 МД.

Оформление ПП, ПД (ИМ, ЕЕ), и транзита

Для дохідливості представимо алгоритм дій оформлення попередньої декларації при купівлі та подальшому ввезенні автомобіля, фіз. обличчям з Європи до України. Після того, як було обрано та куплено автомобіль, його власнику слід зв’язатися з брокером. Надіслати йому відскановані копії документів (великого та малого брифів, інвойсу, договору купівлі-продажу, власного паспорта та ідентифікаційного номера). Отримавши документи, митний брокер прораховує суму митних платежів, після чого власнику автомобіля необхідно перевести цю суму з власних реквізитів на реквізити митниці, що стане гарантією подальшого митного оформлення. Брокер у свою чергу оформить попередню декларацію. Номер цієї декларації повідомляється власнику автомобіля і він повідомив номер на кордоні інспектору, назвавши його, безперешкодно перетинає кордон. В’їхавши на кордон України у власника автомобіля буде приблизно десять днів на те, щоб зняти з митного обліку даний автомобіль. Після чого слідує митне оформлення.

Які документи потрібні для оформлення попередньої декларації?

Документи для розмитнення авто.

купча авто
тих паспорт
паспорт та податковий код,

Документи для ПД, якщо везете товар
інвойс на товару.

пакувальний лист на товар
ТТН, ЦМР або інша транспортна накладна на товар,
контрактoformlenie-pp-pd-im-ee-tranzita-q

У чому різниця ПП та ПД?

ПД- це майже той самий документ, як і ПП, лише з ПД митниця списує митні платежі до митної очистки. Треба бути гранично уважним при оформленні «попередньої декларації», оскільки помилки у ПД можуть призвести до простого (демережу) контейнера, у порту чи автомобілі на кордоні. Рекомендуємо вам при оформленні «попереднього повідомлення», «попередньої декларації» (ІМ ЇЇ) звертатися до досвідчених професіоналів, щоб уникнути зайвого клопоту та непередбачених витрат.

Залишіть заявку і ми Вам передзвонимо

    Якщо у Вас є питання щодо оформлення попередньої декларації, то можете задати їх у коментарях під цим текстом.

    Залишити відповідь