Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки

Багато фермерів і бізнесмени в аграрній галузі часто замислюються про оновлення свого парку техніки і ось перед ними постає питання:

де купити, як доставити і як розмитнити? У даній статті ми спробуємо дати відповіді на ці та інші питання, пов’язані з доставкою сільгосптехніки.
Україна – це країна, яка є одним з лідерів по аграрної промисловості, також потребує регулярного оновлення автопарку сільгоспмашин.

Де ж можна купити сільгосптехніку?

perevozka-selskohozjajstvennoj-tehniki-3-w

Сама найближча країна по зручності покупки сільгосптехніки – це Польща. Так там дуже багато старих комбайнів, тракторів, навісного обладнання за доступною ціною, але ось є один нюанс, якщо не дивитися тільки на ціну, а подивитися на стан техніки і кількість мотогодин, то тоді не все так оптимістично.
Якщо Вам не сподобалася сільгосптехніка в Польщі, то радимо Вам подивитися на сільгосптехніку в Німеччині. Там суворіше законодавство щодо використання сільгосптехніки та й технічний стан в рази краще, ніж аналогічна техніка в Польщі.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Сільгосптехніка з Канади і США.

  perevozka-selskohozjajstvennoj-tehniki-1-e

  Радимо Вам звернути увагу на Канаду, так як Україна і Канада уклала договір про зону вільної торгівлі. Товари, які були виготовлені в Канаді, при відправленні з Канади не обкладаються митом (особливо це цікаво з тракторами, так як на трактори в Україні мито становить 10 відсотків).
  США буде цікава своїми комбайнами, так як мито на зернозбиральні комбайни відсутня, ви платите тільки ПДВ. Тому США дуже цікава країна для імпорту комбайнів.

  Сільськогосподарська техніка – це велика номенклатура, яка складається з безлічі обладнань, навісного обладнання, комбайнів, тракторів і т.д.

  Частина цих елементів можна доставляти тільки з-за кордону. Наша компанія надає абсолютно все послуги з доставки сільгосптехніки. Тільки у нас доступні ціни і кращу якість пропонованих послуг як просто допомога в покупці, так і з доставки та розмитнення сільгосптехніки, також можна замовити послугу доставка сільгосптехніки під ключ.
  Якщо у Вас питання по доставці сільськогосподарської техніки, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  Тільки ми пропонуємо найвигідніші для вас умови:
  ми готові забезпечити транспортування будь-якого типу сільгосппродукції:

  • колісних і гусеничних тракторів,
  • зернозбиральних комбайнів,
  • сівалок, культиваторів,
  • обприскувачів і т.д.

   

  Після того, як ми оцінюємо габарити, вага і інші технічні параметри машин і устаткування, ми підберемо відповідний транспорт.

  Навісне обладнання може доставлятися як на основний, так і на спеціальній платформі.
  Так як доставка майже всієї сільськогосподарської техніки відноситься до перевезення негабаритних вантажів, то наша компанія допомагає скласти оптимальний маршрут. Ми погоджуємо документи на дозвіл транспортування і забезпечуємо супровід.
  Нам відомо наскільки важливо час в процесі перевезення сільськогосподарської техніки, тому ми доставимо вашу техніку в установлений термін.
  Ми забезпечуємо вигідну страховку на перевозяться техніку на вимогу замовника.
  Наша компанія неодмінно готова працювати як з великими бізнесменами і корпораціями в аграрній сфері, так і виконувати замовлення для невеликих господарств і приватних фермерів. Ми працюємо на вигідних фінансових умовах і навіть невелике приватне підприємство може дозволити собі наші послуги.
  Доставка сільськогосподарської техніки в Україні від нашої компанії EVEREST – це вчасно, вигідно і надійно! +380504001028   Залишити відповідь