Пригін і розмитнення автомобіля в Харкові з Європи

Час від часу харків’яни замислюються над тим, щоб пригнати і розмитнити авто в Харків з Європи.

У даній статті ми спробуємо висвітлити дану тему і розкрити всі її нюанси.

Харків – це великий і прекрасний місто. Він великий у всіх сенсах цього слова. Великий він щодо чисельності населення, виробничих потужностей, а також інфраструктури. Відповідно, чим густонаселений місто, тим більш насиченим його автомобільний ринок. Наша брокерська фірма розмитнює і  приганяє автомобілі  для харків’ян вже більше десяти років і ми можемо оцінити ширину автомобільного ринку Харкова. Останнім часом Харків наповнили пригнані автомобілі на європейських номерах. Ті, хто на них пересуваються – це люди, які формально не є їх власниками, ці машини оформлені на фіктивні або реально існуючі європейські фірми. Це та типова ситуація, коли наші спритні громадяни знаходять лазівки в нашому недосконалому законодавстві.

Але, на жаль ті, хто думає, що змогли обійти процедуру митного оформлення своїх транспортних засобів – помилилися. Не буду заглиблюватися в законодавчі тонкощі і згадувати мітингувальників (в лапках сказати автовласників), які намагаються вибити для себе якісь права, а скажу лише одне, що цей варіант пригону автомобіля з Європи обернеться для його власника тільки неприємностями. Ми як  митні брокери  з солідним стажем діяльності, в свою чергу, застерігаємо своїх клієнтів від подібної витівки.

Важко посперечатися з тим, що  наказ 3251  про зниження акцизного збору при розмитненні автомобілів, відкрив для бажаючих купити і пригнати авто не дуже широкий простір для вибору. Однак якщо підшукати досвідченого митного брокера, розпланувати і організувати поїздку і вибір автомобіля в Європі правильним чином і зробити все оптимально, то можна підібрати відмінний автомобіль і при цьому солідно заощадити.

Наша брокерська фірма готова надати для бажаючих вступити подібним чином, як досвідчених митних брокерів, так і експертів Європейського автомобільного ринку, які допоможуть вам підібрати потрібний автомобіль, вирішити всі офіційні формальності і організувати вашу поїздку найбільш оптимальним чином.

Для того, щоб порахувати рентабельність викладених мною дій, ви можете скористатися спеціальним  калькулятором розмитнення авто , встановленим на нашому сайті і отримати конкретні цифри.

Якщо Ви маєте запитання щодо доставки та розмитнення авто, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Пригін автомобіля з Європи досить не проста справа по ряду причин, але для початку вам потрібно визначитися з якої країни ви хочете пригнати автомобіль.

Ми радимо всім звернути увагу на Німеччину, але це за умови, що ви володієте англійською або німецькою мовою, а якщо не володієте, то варто взяти з собою нашого експерта. Можна ще звернути уваги на Литву, але ось в Литві автомобіль в хорошому технічному стані знайти на порядок складніше.

Якщо Ви зупинили вибір на Німеччині, то заздалегідь варто підібрати два або навіть три варіанти покупки автомобілів. Найчастіше при виборі автомобіля не завжди підходить перший варіант, а знаходження в Німеччині досить не дешева справа.

Дивитися варіанти треба їхати завжди з ранку, так як оформити номера ви зможете до 13 годин, а в деяких землях місцеве МРЕО працює і взагалі до 12 годин дня. Якщо ви будете повертати ПДВ, то потрібно буде оформити у митних агентів експортну декларацію, а це теж час, особливо якщо брати до уваги, що ZOLL (митниця) працює до 15 – 16 годин в залежності від землі, де відбувається митне оформлення. Даних тонкощів і нюансів дуже багато.

З будь-яких питань, що стосуються перегону і митного оформлення автомобілів, а також розмитнення вантажів будь-якого характеру, звертайтеся за вказаними на сайті телефонами.

Консультація в телефонному режимі проходить абсолютно безкоштовно. На більш детальну консультацію завжди можна записатися заздалегідь.

☎ 📞  +380504001028Залишити відповідь