Пригін і розмитнення автомобіля з Естонії. Авторинки Естонії. Сайти.

Пригін і розмитнення автомобіля з Естонії. Авторинки Естонії. Сайти.

По-перше, щоб не втрачати даремно час, а так само при відсутності досвіду переговорів з продавцями з-за кордону, можна скористатися послугами спеціалізованих компаній по пригону і розмитнення авто . Такою є наша компанія «Everest». Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг, таких як: замовлення авто з Естонії, допомога в оформленні всіх необхідних документів, пригін авто в зручне місце, розмитнення машини. Тепер розглянемо цей алгоритм більш докладно. Людина, яка бажає скористатися нашими послугами, зв’язується з менеджерами і описує свої вимоги (бажана ціна; стан, в якому знаходиться автомобіль; марка і модель; нюанси певних моделей – об’єм двигуна, тип кпп; а так же багато що інше).

Після цього наш фахівець постарається знайти автомобіль в Естонії або іншої підходящої країни, згідно з Вашим критерієм, які буде максимально підходити під дані вимоги. Наступним кроком є ​​показ автомобіля клієнтові для його схвалення або ж відмова від конкретного варіанту. При затвердженні клієнтом починається переоформлення авто документів, для легального пригону авто в Україну.

Найпривабливіше в прижени з Естонії – це ціна авто. Кому не хочеться заощадити пару тисяч умовних одиниць і витратити гроші на інші свої потреби? Але одна ціна не єдина перевага цих автомобілів. Так само в Естонії автомобілі знаходяться в хороших руках і майже завжди у відмінному стані.

Телефонуйте нашим фахівцям  ☎ 📞  +380504001028

Що необхідно знати при розмитненні авто з Естонії.

Купити авто в Естонії буде дешевше, ніж у нас, навіть з урахуванням розмитнення. При розрахунку враховуються ціна авто при купівлі, а так же тип і обсяг двигуна, паливо, на якому їздить машина. Так само, слідуючи із законів України, рекомендується купувати б \ у автомобіль в Естонії з екологічним показником не нижче екологічної норми Євро 2 .
Що стосується вантажного транспорту , то враховуються так само вантажопідйомності і три критерії за віком до 5 років, від 5 до 8 років, понад 8 років та Євро 5.
Після це, до отриманої суми додається ще й ввізне мито, ПДВ та акцизний збір.

Досить зручний сервіс, що б з’ясувати історію естонського автомобіля  https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf досить просто заповнити ВІН КОД і натиснути пошук.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  На закінчення хочеться сказати, що замовити авто в Естонії для розмитнення дуже гарне рішення, бо ціна автомобіля виходить нижче, ніж на модель прямо з салону або на інтернет майданчиках України. А так же сумлінні власники і хороші авторинки , з якими співпрацює наша компанія, адекватно оцінюють свій товар.

  Якщо Ви маєте запитання щодо розмитнення машини з Естонії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

  🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

  Підібрати авто з Естонії для вас з радістю допоможе наш колектив.

  Якщо Ви скористаєтеся нашими послугами, то у вас вийде купити машину, яка не поступатиметься новому автомобілю.

  rastamozhka-i-prigon-nedorogogo-avtomobilya-iz-estonii-1-w


  Також для прорахунку податків можете скористатися зручним калькулятором розмитнення авто . Якщо ж вас цікавить інформація по пригону авто з Європи , то можете знайти дану інформацію в статті.

  Для більш детальної консультації звертайтеся до наших митним брокерам в розділі контакти, там зможете знайти їх координати.

  Телефонуйте нашим фахівцям  ☎ 📞  +380504001028  Залишити відповідь