Пригін і розмитнення автомобіля з Голландії в Україні

Пригін і розмитнення автомобіля з Голландії в Україні

Для багатьох, які вирішили обзавестися власним автомобілем, виникає проблема – де його придбати? Скористатися послугами автомобільного ринку в своїй країні або купити його в інших країнах і розмитнити в Україні? Намагаючись вирішити проблему, доводиться опитувати багатьох фахівців автомобільного бізнесу, прислухатися до їхніх рекомендацій, але все одно прийняти рішення складно. Тому, щоб кілька відкрити завісу автомобільного бізнесу, в даній статті будуть наведені деякі нюанси придбання автомобіля в Голландії і розмитнення його в Україні.

prigon-i-rastamozhka-avtomobilya-iz-gollandii-v-ukraine-w

Головні критерії автомобіля з Голандії, яким він повинен відповідати, щоб успішно його розмитнити в Україні:

– автомобіль повинен відповідати екологічним нормам від ЄВРО – 2 ,

– автомобіль не повинен проведений на території РФ.

Перед від’їздом з України, Вам потрібно знайти митного брокера , який спеціалізується на розмитненні автомобілів з Голандії в Україну, також Вам потрібно розуміти, як Ви оплатите податки на розмитнення автомобілів. Найкращий спосіб – це платити через інтернет банкінг. А тепер невеликий пасаж з купівлі авто з Голландії.

Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Голландії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

prigon-i-rastamozhka-avtomobilya-iz-gollandii-v-ukraine-e

Так ось, можна сказати відразу, що на думку багатьох учасників автомобільного ринку, найдешевші автомобілі для розмитнення знаходяться в Голландії.

Але багатьох цікавить питання, а як це зробити? Який механізм придбання автомобіля і в Голландії і подальшої розмитнення в Україні?

Найдешевший автомобільний ринок в Голландії всього один. Він працює по вівторках з самого ранку. Цей ринок досить відомий у багатьох країнах, але слід побоюватися, що і на ньому можна нарватися на крадений автомобіль. Причому бувають такі випадки, коли крадений автомобіль з’являється на ринку ще до того, як власник заявляє про крадіжку.

Документи на автомобіль оформлюються швидко, на це йде всього пару годин. Таким чином, купити і оформити документи на крадений автомобіль дуже легко. Щоб мінімізувати такі ризики, знавці рекомендують купувати автомобіль в автосалонах. Однак знову необхідно бути обережним, тому що автосалони теж можуть вивозити свої автомобілі на авто ринок. Але зазвичай вивозяться автомобілі, які не користуються попитом в автосалоні.

У Голландії також існує і відкритий аукціон автомашин. Аукціон відкритий для кожного бажаючого автолюбителя. Ціни на аукціоні майже в два рази нижче, ніж в автосалоні. Це пов’язано з тим, що на аукціон потрапляють машини з вулиці, тобто вони не проходять технічний огляд і процедуру підготовки до продажу. Однак документи на такі автомобілі завжди в порядку і будь-які неприємності з оформленням виключаються.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

    Такі аукціони дуже багатолюдні. На них можна зустріти власників автосалонів з усієї Європи, а також і з України. Щоб взяти участь в торгах, а головне вдало придбати автомобіль, слід знати мову, на якому будуть проходити торги і розбиратися в ціновій політиці на автомобільному ринку. ☎ 📞  +380504001028

    prigon-i-rastamozhka-avtomobilya-iz-gollandii-v-ukraine-r


    Залишити відповідь