rastamozhka-motociklov-i-mototexniki-v-ukraine-5-q

Багато хто замислюється: а в чому різниця між мопедами, мотоциклами, квадроцикламі і моторолерами і яка різниця в розмитненні цій техніці?

Так ось:

Мопеди – це транспортний засіб, що має два колеса, служить для пересування по дорогах загального значення з мотором 50 куб.мс.

Моторолери, вони ж скутери – так само мають 2 колеса, мають підставкою для ніг, за типом майданчики і мотором під «сидушкой».

Мотоцикли – це повноцінне двоколісний транспортний засіб, призначений для загальних доріг і обсягом двигуна понад 50 куб

Квадроцикли – це чотириколісний транспортний засіб для їзди по нехарактерною місцевості, бездоріжжю, а так само за загальними дорогах. Тут варто зазначити, що при розмитненні передбачена відмінна, від решти мототранспорту, процедура реєстрації. Квадроцикли розмитнюють як і звичайний легковий автомобіль.

Тому, якщо Ви хочете порахувати розмитнення мопедів, моторолерів, мотоциклів Ви вважаєте цю техніку у Вкладці мото, а ось квадроцикли треба вважати у вкладці авто.

Посилання на калькулятор розмитнення мото

Мита і податки на розмитнення мотоциклів.

rastamozhka-motociklov-i-mototexniki-v-ukraine-6-w

Поряд з легковиками для розмитнення мотоциклів існують митні збори, ПДВ і акцизні збори, комісія банку і сертифікації.
Чи діє стандарт ЄВРО 5 на даний вид транспорту?
У списку транспортних засобів, прописаному в українському законодавстві (Про окремих підпунктах пригону і розмитнення в Україну мотоциклів, мопедів, велосипедів з мотором і колясок) немає посилань на стандарт Євро 5. Це означає – стандарт ЄВРО 5 до мототехніки не відноситься!
Так само хотілося б відзначити, що існує Євро асоціація, звідки пригнати мототехніку вигідніше. Всі ставки, розрахунки, витрати і перелік цих країн можна уточнити у Вашого митного брокера. Вже зараз діють знижені мита. Мало того, існують прогнози, що через пару-трійку років податки на двоколісний транспорт, пригнаний з Євросоюзу, будуть і зовсім скасовані.

Способи як самостійно прорахувати послуги розмитнення мотоцикла?

Є безліч різних таблиць, калькуляторів розмитнення, але це лише поверхневі цифри, навіть якщо в ці таблиці були внесені всі дані і ставки.
Тут краще довіритися професійному митному брокеру, адже вказавши хоч один пункт невірно – можна вийти на цифри дуже віддалені від істини. Звертаючись до фахівців, Ви гарантовано прорахуєте всі витрати на сам транспортний засіб, витрати на візу, транспортування, всі сертифікати і т.д.
Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні мотоциклів, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

З якої країни краще везти Б / У мотоцикл для розмитнення в Україну?

rastamozhka-avto-iz-polshi-6-q

Якщо мотоцикл в середньому або низькому ціновому сегменті, то можна задуматися над поїздкою до Польщі за мотоциклом, тим більше, що їхати в Польщу за мотоциклом досить зручно і швидко, можна в Києві на вокзалі сісти на поїзд інтерсіті Київ – Перемишль, який відправляється в 6 ранку і до Польщі приїжджає в районі години дня. На яких сайтах можна купити Б / У мотоцикл в Польщі?

ottomo.pl – це польський автосайті, аналог нашого українського АВТО РІА.
olx.pl – даний сайт, напевно, знайомий кожному українцю, а це просто польський аналог.
moto.gratka.pl – зручний сайт з купівлі мотоциклів в Польщі.

Купити мотоцикл в Німеччині і розмитнити в Україні.

rastamozhka-motociklov-i-mototexniki-v-ukraine-q

З пошуком майданчика для покупки мотоцикла в Німеччині можна не морочитися і шукати собі техніку на mobile.de/ru. Це буде найправильніший вихід, тим більше вибір на цьому сайті найкращий для Німеччини. До Німеччини краще летіти на недорогому лоукост, так як поїздка в автобусі стане справжнім випробуванням. В автобусі потрібно буде їхати ні одну добу, а так на літаку пару годин і Ви в Німеччині.

Які документи потрібні для розмитнення мотоцикла з Європи в Україну?

Технічний паспорт
Купча (договір купівлі – продажу)
паспорт український
ідентифікаційного коду
Договір з митним брокером
ПД (оформить митний брокер)
Митна декларація (оформить митний брокер)
Сертифікат відповідності (якщо немає позначки про екологічну норму ЄВРО 5)
Сертифікат Євро 1. Даний документ не обов’язковий, але якщо у Вас не дешевий мотоцикл, то краще оформити сертифікат походження. Він дасть Вам невелику додаткову пільгу на мито.

Як розмитнити мотоцикл з Європи в Україну?

В першу чергу Вам треба зрозуміти, скільки коштує розмитнення мотоцикла. Це потрібно для того, щоб Ви знали скільки Вам потрібно перерахувати податків по ПД (документ фінансової гарантії). Оформляється він до заїзду в Україні, тому й гроші на митницю треба перераховувати заздалегідь (порахувати податки можна на нашому калькуляторі розмитнення мотоциклів). Після покупки треба отруїти в Україні вашому митному брокеру документи та квитанцію про оплату податків. Митний брокер оформить Вам ПД. Згідно номеру ПД, який потрапляє в базу митниці, Ви перетинаєте кордон і їдете на митний термінал за місцем своєї прописки, де і відбувається фінальне митне оформлення вашого мотоцикла.

Доставка мотоциклів з США в Україну.

Хороший варіант вибору для покупки мотоцикла в США це свіжі, дорогі, але трохи биті або затоплені мотоцикли з Америки, Доставка морем може вийти навіть дешевше доставки мотоцикла з тієї самої Німеччини, а ціни на биті мотоцикли в США найнижчі. Купують мотоцикли в США на мото аукціонах. Дилер повинен бути зареєстрований і мати персональну ліцензію для покупки мотоцикла в США. Наші партнери можуть підібрати Вам мотоцикл, привезти його до порту завантаження і відправити морем в контейнері, а ми мотоцикл зустрінемо в Одесі і розмитнимо його за місцем вашої прописки в Києві чи Харкові.
Для більш детальної консультації з купівлі, доставки та розмитнення мотоцикла, телефонуйте нашим фахівцям, координати яких знайдете в розділі «контакти».
☎📞 +380504001028

17 коментарів

 1. Віктор
  6 Квітня, 2020 - 6:15 am

  добрий день скільки буде коштувати розмитнення рами від мотоцикла з документами з франції рама коштує 3800 грн

  1. Vladimir
   6 Квітня, 2020 - 7:21 am

   Доброго дня!

   не має сенсу розмитнювати раму, то буде дешевше купити в Україні

 2. Петро
  7 Квітня, 2020 - 8:50 pm

  Трайк з єлектричним двигуном 3.5квт з швейцарії . Скільки, приблизно, буде коштувати розмитнення?

  1. Vladimir
   7 Квітня, 2020 - 9:54 pm

   Доброго вечора!

   Скиньте документи ми порахуємо

 3. Andrey ROSTOKA
  22 Квітня, 2020 - 1:50 pm

  Добрый день. Хочу отправить мотоцикл и ОАЭ в Украину. Мотоцикл принадлежит мнеОтправлять буду себе :).
  Triumph triple R 2014г. Сколько будет растаможка и есть ли варианты с полной логистикой.

  1. Vladimir
   22 Квітня, 2020 - 3:15 pm

   Доброго дня!

   Яка вартість данного мотоцикла в ОАЭ? Варіанти по логістиці є пишіть на вайбер

 4. Сергей
  23 Квітня, 2020 - 7:35 am

  С какого перепугу нужен договор с брокером? Бред пишите.
  Договір з митним брокером
  ПД (оформить митний брокер)
  Митна декларація (оформить митний брокер)
  Вся эта хрень оформляется собственными силами если конечно ты не полный баран. И не нужно говорить что без брокера никак, он шарит лучше всех. Знаем таких, уже сталкивались.

  1. Vladimir
   23 Квітня, 2020 - 3:00 pm

   Знаете в чем проблема?
   Вовсе не в брокерах-всезнайках или недалеких перегонщиках. Проблема в системе и еще в людях, которые не разобрались в ситуации и начинают рассказывать, что он эксперт и все легко. Из реального опыта (как только эту систему начали обкатывать): уже бывалый перегонщик попросил в Киеве нашего коллегу – опытнейшего таможенного брокера, помочь ему заполнить и отправить таможенную декларацию на таможню, у них это получилось с раза 7, так как у самой таможни не был прописан путь и не был готов сервер к таким сообщениям. И это в Киеве, и с опытнейшим таможенным брокером, у которого стаж более 12 лет. Вот интересно, как Вы такую декларацию самостоятельно отправите в каком – то маленьком городке, если допустите много ошибок Вам прилетит вместо декларации протокол и штраф, а если допустите серьезную ошибку, то конфискация товара. Я даже ссылку на сервис оставлю, где типа можно самостоятельно отправить декларацию https://cabinet.customs.gov.ua/ccdeblstart. Вовсе Вас не запугиваю, а просто даю Вам понять – это серьезно дело, в котором не допускаются ошибки! Если что-то необходимо Вам помочь, дать консультацию, звоните – будем рады Вам помочь. Обращайтесь к брокерам, у которых большой багаж знаний.

 5. Михайло
  30 Травня, 2020 - 3:52 pm

  Цікавить ціна розмитнення Yamaha R1 2007 рік з Чехії ціна 5200$ мот оформлений на мене!

  1. Vladimir
   8 Червня, 2020 - 1:27 pm

   ось калькулятор https://tamozhennyjbroker.kh.ua/konsultacii/kalkuljator-rastamozhki-avto/

   Для консультації дзвоніть +380504001028

 6. Людвік
  18 Червня, 2020 - 11:23 am

  Добрий день! Напишіть будь-ласка вартість розмитнення такого байку https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-cbr-600-pc32-do-odnowy-nie-odpala-okazja-raty-0-transport-ID6D9uJf.html#gallery-open
  Чи впливає на ціну розмитнення те що він не заводиться та потребує ремонту? Чи можливо є інші способи ввести та легально розмитнити мотоцикли які потребують ремонту?

 7. андрій панів
  24 Червня, 2020 - 11:02 am

  які оплати при ввезенні електричного скутера?

  1. Vladimir
   30 Червня, 2020 - 10:24 am

   Розмитнювати, дзвоінть +380504001028

 8. Богдан
  15 Липня, 2020 - 8:23 pm

  Привіт,яка орієнтовна сума мита для https://www.olx.pl/oferta/kymco-xciting-500i-CID5-IDADr2x.html?reason=

  1. Vladimir
   19 Липня, 2020 - 9:54 am

   доброго дня

   можете порахувати на калькуляторі https://tamozhennyjbroker.kh.ua/konsultacii/kalkuljator-rastamozhki-avto/

 9. Богдан
  16 Липня, 2020 - 2:59 pm
  1. Vladimir
   19 Липня, 2020 - 9:54 am

   доброго дня

   можете порахувати на калькуляторі https://tamozhennyjbroker.kh.ua/konsultacii/kalkuljator-rastamozhki-avto/

Leave A Comment