Розмитнення мотоциклів в Україні 2023

Багато хто замислюється: а в чому різниця між мопедами, мотоциклами, квадроцикламіяка різниця в розмитненні данноі техніці?

Так ось:

Мотоцикли – це повноцінне двоколісний транспортний засіб, призначений для загальних доріг і обсягом двигуна понад 50 куб

Квадроцикли – це чотириколісний транспортний засіб для їзди по нехарактерною місцевості, бездоріжжю, а так само за загальними дорогах. Тут варто зазначити, що при розмитненні передбачена відмінна, від решти мототранспорту, процедура реєстрації. Квадроцикли розмитнюють як і звичайний легковий автомобіль.

Тому, якщо Ви хочете порахувати розмитнення мопедів, моторолерів, мотоциклів Ви вважаєте цю техніку у Вкладці мото, а ось квадроцикли треба вважати у вкладці авто.

Посилання на калькулятор розмитнення мото

Мита та податки на розмитнення мотоциклів.

rastamozhka-motociklov-i-mototexniki-v-ukraine-6-w

Поряд з легковиками для розмитнення мотоциклів існують митні збори, ПДВ і акцизні збори, комісія банку і сертифікації.
Чи діє стандарт ЄВРО 5 на даний вид транспорту?
У списку транспортних засобів, прописаному в українському законодавстві (Про окремих підпунктах пригону і розмитнення в Україну мотоциклів, мопедів, велосипедів з мотором і колясок) немає посилань на стандарт Євро 5. Це означає – стандарт ЄВРО 5 до мототехніки не відноситься!
Так само хотілося б відзначити, що існує Євро асоціація, звідки пригнати мототехніку вигідніше. Всі ставки, розрахунки, витрати і перелік цих країн можна уточнити у Вашого митного брокера. Вже зараз діють знижені мита. Мало того, існують прогнози, що через пару-трійку років податки на двоколісний транспорт, пригнаний з Євросоюзу, будуть і зовсім скасовані.

Способи як самостійно прорахувати послуги розмитнення мотоцикла?

Є безліч різних таблиць, калькуляторів розмитнення, але це лише поверхневі цифри, навіть якщо в ці таблиці були внесені всі дані і ставки.
Тут краще довіритися професійному митному брокеру, адже вказавши хоч один пункт невірно – можна вийти на цифри дуже віддалені від істини. Звертаючись до фахівців, Ви гарантовано прорахуєте всі витрати на сам транспортний засіб, витрати на візу, транспортування, всі сертифікати і т.д.
Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні мотоциклів, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

З якої країни краще везти Б / В мотоцикл для розмитнення в Україну?

Якщо мотоцикл в середньому або низькому ціновому сегменті, то можна задуматися над поїздкою до Польщі за мотоциклом, тим більше, що їхати в Польщу за мотоциклом досить зручно і швидко, можна в Києві на вокзалі сісти на поїзд інтерсіті Київ – Перемишль, який відправляється в 6 ранку і до Польщі приїжджає в районі години дня. На яких сайтах можна купити Б / У мотоцикл в Польщі?

ottomo.pl – це польський автосайті, аналог нашого українського АВТО РІА.
olx.pl – даний сайт, напевно, знайомий кожному українцю, а це просто польський аналог.
moto.gratka.pl – зручний сайт з купівлі мотоциклів в Польщі.

Купити мотоцикл в Німеччині і розмитнити в Україні.

rastamozhka-motociklov-i-mototexniki-v-ukraine-q

З пошуком майданчика для покупки мотоцикла в Німеччині можна не морочитися і шукати собі техніку на mobile.de/ru. Це буде найправильніший вихід, тим більше вибір на цьому сайті найкращий для Німеччини. До Німеччини краще летіти на недорогому лоукост, так як поїздка в автобусі стане справжнім випробуванням. В автобусі потрібно буде їхати ні одну добу, а так на літаку пару годин і Ви в Німеччині.

Які документи потрібні для розмитнення мотоцикла з Європи в Україну?

  •  Технічний паспорт
  • Купча (договір купівлі – продажу)
  • паспорт український
  • ідентифікаційного коду
  • ПД (оформить митний брокер)
  • Митна декларація (оформить митний брокер)
  • Сертифікат відповідності (якщо немає позначки про екологічну норму ЄВРО 5)

Даний документ не обов’язковий, але якщо у Вас не дешевий мотоцикл, то краще оформити сертифікат походження. Він дасть Вам невелику додаткову пільгу на мито.

Як розмитнити мотоцикл з Європи в Україну?

В першу чергу Вам треба зрозуміти, скільки коштує розмитнення мотоцикла. Це потрібно для того, щоб Ви знали скільки Вам потрібно перерахувати податків по ПД (документ фінансової гарантії). Оформляється він до заїзду в Україні, тому й гроші на митницю треба перераховувати заздалегідь (порахувати податки можна на нашому калькуляторі розмитнення мотоциклів). Після покупки треба отруїти в Україні вашому митному брокеру документи та квитанцію про оплату податків. Митний брокер оформить Вам ПД. Згідно номеру ПД, який потрапляє в базу митниці, Ви перетинаєте кордон і їдете на митний термінал за місцем своєї прописки, де і відбувається фінальне митне оформлення вашого мотоцикла.

Доставка мотоциклів з США в Україну.

Хороший варіант вибору для покупки мотоцикла в США це свіжі, дорогі, але трохи биті або затоплені мотоцикли з Америки, Доставка морем може вийти навіть дешевше доставки мотоцикла з тієї самої Німеччини, а ціни на биті мотоцикли в США найнижчі. Купують мотоцикли в США на мото аукціонах. Дилер повинен бути зареєстрований і мати персональну ліцензію для покупки мотоцикла в США. Наші партнери можуть підібрати Вам мотоцикл, привезти його до порту завантаження і відправити морем в контейнері, а ми мотоцикл зустрінемо в Одесі і розмитнимо його за місцем вашої прописки в Києві чи Харкові.
Для більш детальної консультації з купівлі, доставки та розмитнення мотоцикла, телефонуйте нашим фахівцям, координати яких знайдете в розділі «контакти».
☎📞 +38050400102838 коментарів

Залишити відповідь