Розмитнення сільгосптехніки в Україні

Митне оформлення (розмитнення) сільгосптехніки

Процес досить непростий. Саме поняття «сільгосптехніка» дуже ємне і обширне. Комбайни різного типу, трактори, культиватори і запчастини до них, все це і багато іншого потрібно закодувати і детально описати в декларації. Погодьтеся для не знайомої людини завдання не з легких.

При розмитненні такого складного вантажу, як сільгосптехніка, необхідно щоб договір купівлі-продажу (контракт або купча), містив повний опис розмитнюваної техніки, її технічні характеристики, призначення, номер кузова і силового агрегату.

rastamozhka-selxoztexniki

Наявність даної інформації дозволяє точно визначити код УКТ ЗЕД і заповнити графу №31, в яку заносяться докладний опис, призначення і технічні характеристики. Так само повинні бути в наявності такі документи, як ТТМ (транспортна накладна), рахунок фактура (інвойс), технічний сертифікат.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Європейські сайти, на яких можна подивитися сільськогосподарську техніку:

  www.truckscout24.com
  www. mobile. de /ru/

  https://www.otomoto.pl/

   

  Американські сайти, на яких можна подивитися сільськогосподарську техніку:

  www.copart.com
  manheim. com

  Але варто зазначити, що без досвіду на американських сайтах Вам буде важко знайти відповідну техніку.
  Якщо Вас цікавить доставка сільгосптехніки, то Ви зможете прочитати гарну статтю на нашому сайті за цим посиланням.

  Також Ви зможете подивитися каталог з цінами сільгосптехніки, яку можна доставити в Україну.

  Якщо Ви маєте запитання, щодо митного оформлення сільськогосподарської техніки, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

  Давайте розглянемо приклад митного оформлення трактора з Європи


  В Україні колісні трактори, такі як John Deere 6820, розмитнюються в коді 8701 90 50 00 і по даному коду такі тарифні регулювання:

  10% мито

  20% ПДВ

  Але самі податки митниця рахує не тільки від суми самої техніки, але ще додає до вартості витрати на доставку до кордону України.

  Вартість трактора 30000 євро + доставка 1900 євро = 31900 (оподатковувана база)

  мито 31900 х 10% = 3190 євро

  ПДВ (31900 + 3190) х 20% = 7018

  Разом податків = 10280 ЄВРО

  Податки оплачуємо в національній валюті.

  Варто зазначити, якщо купувати і завозити трактора з таких країн як:

  • Ісландії
  • Норвегії
  • Ліхтенштейну
  • Швейцарської конфедерації

  то мита буде 0% відсотків, але це за умови того, що Ви будете завозити на юр. особу та у Вас буде сертифікат походження товару.

  Для того, щоб в режимі імпорту перевезти сільськогосподарську техніку через кордон, потрібно оформити попередню декларацію. Це відбувається в кілька етапів:

  1. Митний брокер, на підставі документів, через спеціальну програму прораховує суму митних податків на розмитнювальну техніку.
  2. Власник переводить цю суму на рахунок української митниці.
  3. Митний брокер складає і подає попередню декларацію, до якої вноситься знову ж опис, призначення і т.х. декларованої техніки, її код згідно з УКТ ЗЕД, маса, митний орган в’їзду в Україну та багато іншого.
  4. На підставі номера попередньої декларації, поданої і оформленої брокером, перевізник з вантажем перетинає кордон.
  5. Вантаж знімається з обліку на митному терміналі.
  6. На підставі документів з усіма митними печатками (радіологічний контроль і т.д) складається додаткова декларація і відбувається, безпосереднє, митне оформлення вантажу.

  Будь-яка сама не значна помилка в цьому тонкому процесі призведе до зриву митного оформлення і, відповідно, простою транспорту, штрафів або інших неприємних ситуацій.
  Такою тонкою справою, як митне оформлення сільгосптехніки, повинен займатися професіонал. Краще заручитися допомогою митного брокера ☎📞  +380504001028  Залишити відповідь