Розмитнення човнів

Купівля та розмитнення човнів і катерів в Україні.

Купівля транспортного засобу – велика подія для будь-якої людини, а вже покупка плавального кошти, таких як катерів і човнів – велика справа, що трапляється, напевно, не більше кількох разів у житті. Шкода, але відразу випробувати свою мрію в справі і при цьому не порушити закон – справа неможливе. Щасливому володареві човни, катери або яхти в обов’язковому порядку доведеться пройти тривалий процес розмитнення човни і катери.

Але наші митні брокери, завдяки своєму багатому досвіду, допоможуть Вам пройти швидко все митні формальності, пов’язані з розмитненням човнів і катерів.

Новоспеченому власникові водної техніки необхідно пред’явити фахівцям митної служби:

  • деклароване плавальний засіб (човен, катер і тд.);
  • митну декларацію;
  • комерційні документи;
  • супровідні документи;
  • транспортні та товарні накладні;
  • інші дозвільні документи.

Потрібно приготуватися не тільки до втрати часу, але і до обов’язкових платежів.

Вартість розмитнення плавзасоби для фізосіб в Україні становить в районі 30% від ціни придбаної техніки.

Юридичним особам також доведеться доплатити обов’язковий податок ПДВ – 20%. Крім цих зборів, власнику потрібно враховувати також митні збори за оформлення та витрати на інші дозволи. Саме тому в складному питанні розмитнення водної техніки може допомогти професійний брокер, чия кваліфікація і досвід допоможуть не тільки заощадити частину особистих заощаджень, а й прискорити процес.

Якщо порівняти процес самостійної розмитнення з процесом, де все дрібниці і підводні камені бере на себе брокер, то результат не залишить питань. Місяці очікування на митному контролі замінюються на 3-4 години повноцінної роботи професіонала. В результаті ви отримуєте на руки пакет документів на водоплавательний транспорт, а разом з ним – можливість використовувати куплену техніку за призначенням.

Факт: при самостійній розмитненні, співробітники митної служби можуть примусити вас розмитнювати не тільки сам засіб, але і «нутрощі»: вбудований холодильник, телевізор та іншу техніку.

Брокери вміють вчасно зупинити необгрунтовані дії співробітників митниці і не допустити незаконного тиску на власника.

Знаючі люди радять звертатися до фахівців заздалегідь, до того як плавзасіб буде ввезено на територію країни. Так ви отримаєте грамотну консультацію і уникнете додаткових витрат. Але якщо ви все-таки вирішили перевірити роботу митників на ділі і зіткнулися з труднощами, ви можете перекласти роботу на плечі професіонала!

Для отримання консультації та зв’язку з митним брокером зверніться по телефону 📞  +380504001028Залишити відповідь