Розмитнення авто в Києві. Що означає дане словосполучення?

Багато киян в світлі вступу в силу законопроекту 8487 (евробляхі) почали замислюватися, як почати процес розмитнення авто в Києві?Так з чого варто почати?
Для початку надати митному брокеру наступні документи (вайбер, електронна пошта):

  1. договір купівлі-продажу (купча),
  2. технічний паспорт,
  3. документ про зняття з обліку (довідка і т.д.),
  4. паспорт,
  5. податковий код (ІПН),
  6. довідка про відповідність екологічного стандарту не нижче Євро (можемо допомогти зробити).
rastamozhka-avto-v-kieve-2-d

Розрахунок вартості розмитнення

Після надання документів ми вважаємо суму митних платежів:

  • мито,
  • акцизний збір,
  • НДС,
  • і якщо у Вас евробляха, то треба заплатити 8500 грн “добровільного внеска”.
rastamozhka-avto-v-kieve-3-e

Як брокер порахував суму податків, Ви перераховуєте їх на офіційні реквізити Київської митниці і відправляєте митному брокеру квитанцію про сплату податків.

Подання митної декларації в Київську митницю

Після того як Ви оплатили податки, а брокер сформував митну декларацію, він відправляє її на київську митницю, там її приймає в базу митний інспектор. Далі декларації привласнюють номер і система видає рекомендовану оціночну вартість, після чого інспектор запрошує автомобіль до огляду на київському митному терміналі.
Після огляду декларація оформляється і Ви зможете забрати вже оформлену декларацію у митного брокера.

У нас також працюють люди, які зможуть пригнати Вам авто з Європи в Києві.

rastamozhka-avto-v-kieve-w


 
Припустимо людина, що проживає в Києві, бажає придбати, ввезти і розмитнити автомобіль з Європи, але при цьому не знає мов, не розбирається в автомобілях і не знає з чого почати, то у нас є фахівці, які спланують вашу поїздку, проїдуть разом з вами , взявши на себе організацію транспорту та житла, підберуть ряд автомобілів, виходячи з ваших побажань захистивши вас від нечистих на руку продавців і допоможуть перегоном. На даний момент дуже вигідно ввозити автомобілі з пробігом з Європи.
Якщо Ви маєте запитання щодо розмитнення авто в Києві, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

Нюанси розмитнення авто в Києві.

rastamozhka-avto-v-kieve-1-w

Для оформлення попередньої декларації (ПД), якщо авто не евробляха, а завозять в Україну з Європи або інших країн, митному брокеру необхідно щоб клієнт (фізична особа) сплатив податки за автомобіль до моменту перетину машиною кордону України. У Києві митниця заводить карту платника податків. Для цього брокер передає на митницю паспортні дані і код ІПН, після чого митниця формує картку, на яку будуть надходити кошти від фізичної особи. Плюс такої процедури в тому, що податки потраплять саме на ваше ім’я, а не на іншого громадянина. Мінусом цієї процедури є те, що клієнта треба заздалегідь смикати і просити скинути документи до моменту митного оформлення.

Який автомобіль вибрати для розмитнення в Києві?

Щоб визначитися з вибором, необхідно мати дані про вартість обраного автомобіля, включаючи вартість його митного оформлення. Є кілька варіантів отримання таких даних. Можна самостійно розрахувати цю суму, вбивши дані автомобіля в авто калькулятор на нашому сайті, зателефонувати нашим митним брокерам та проконсультуватися у телефонному режимі або записатися на особисту консультацію. Митне оформлення автомобіля – це тонкий і кропіткий процес, що включає ряд заплутаних формальностей. На нашому досвіді зустрічалася безліч людей, які вважають що зможуть розмитнити свій автомобіль самі і в послугах митного брокера вони не потребують, але в кінцевому підсумку заплутавшись у переліку бюрократичних процедур, все одно вдавалися до нашої допомоги. Дійсно, економити на послугах митного брокера – не самий мудрий вчинок!

Наш офіс знаходиться за адресою:
г. Киев, Лепсе 8 (завод Меридіан)

☎📞  +380934001028
☎📞  +380504001028

Leave A Comment