Як почати процес розмитнення авто в Києві?


Для початку надати митному брокеру наступні документи (вайбер, електронна пошта):

 1. договір купівлі-продажу (купча),
 2. технічний паспорт,
 3. документ про зняття з обліку (довідка і т.д.),
 4. паспорт,
 5. податковий код (ІПН),

Якщо Вам потрібно розмитнити авто в Києві, то залиште заявку і ми Вам зателефонуємо і допоможемо з митним оформленням Вашого авто.

rastamozhka-avto-v-kieve-2-d

Розрахунок вартості розмитнення

Після надання документів ми вважаємо суму митних платежів:

 • мито,
 • акцизний збір,
 • НДС

Як брокер порахував суму податків, Ви перераховуєте їх на офіційні реквізити Київської митниці і відправляєте митному брокеру квитанцію про сплату податків.

Подання митної декларації в Київську митницю

Після того як Ви оплатили податки, а брокер сформував митну декларацію, він відправляє її на київську митницю, там її приймає в базу митний інспектор. Далі декларації привласнюють номер і система видає рекомендовану оціночну вартість, після чого інспектор запрошує автомобіль до огляду на київському митному терміналі.
Після огляду декларація оформляється і Ви зможете забрати вже оформлену декларацію у митного брокера.

rastamozhka-avto-v-kieve-w


Якщо Ви маєте запитання щодо розмитнення авто в Києві, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

Нюанси розмитнення авто в Києві.

rastamozhka-avto-v-kieve-1-w

Для оформлення попередньої декларації (ПД), якщо авто не евробляха, а завозять в Україну з Європи або інших країн, митному брокеру необхідно щоб клієнт (фізична особа) сплатив податки за автомобіль до моменту перетину машиною кордону України. У Києві митниця заводить карту платника податків. Для цього брокер передає на митницю паспортні дані і код ІПН, після чого митниця формує картку, на яку будуть надходити кошти від фізичної особи. Плюс такої процедури в тому, що податки потраплять саме на ваше ім’я, а не на іншого громадянина. Мінусом цієї процедури є те, що клієнта треба заздалегідь смикати і просити скинути документи до моменту митного оформлення.

Який автомобіль вибрати для розмитнення в Києві?

Щоб визначитися з вибором, необхідно мати дані про вартість обраного автомобіля, включаючи вартість його митного оформлення. Є кілька варіантів отримання таких даних. Можна самостійно розрахувати цю суму, вбивши дані автомобіля в авто калькулятор на нашому сайті, зателефонувати нашим митним брокерам та проконсультуватися у телефонному режимі або записатися на особисту консультацію. Митне оформлення автомобіля – це тонкий і кропіткий процес, що включає ряд заплутаних формальностей. На нашому досвіді зустрічалася безліч людей, які вважають що зможуть розмитнити свій автомобіль самі і в послугах митного брокера вони не потребують, але в кінцевому підсумку заплутавшись у переліку бюрократичних процедур, все одно вдавалися до нашої допомоги. Дійсно, економити на послугах митного брокера – не самий мудрий вчинок!

Наш офіс знаходиться за адресою:
г. Киев, Лепсе 8 (завод Меридіан)
☎📞  +380504001028

4 коментарі

 1. Валентин
  27 Серпня, 2020 - 6:34 am

  Яка ціна послуг митного брокера з розмитнення авто з Європи ?

  1. Vladimir
   7 Вересня, 2020 - 1:20 pm

   Відповідь на пошту відправимо

 2. Viktor Fabiianskyi
  13 Квітня, 2021 - 1:22 pm

  Маю машину вПольщі оформлена на мене маю фактуру Toyota Corolla verso дізель 2.2 2006 року 10.500zl.чи можу приїхати до Києва і там розмитнити можу машиною перебувати 60днів і чи потрібно мені на кордоні щось робити коли буду в’їжджати на Україну.Дякую

  1. Vladimir
   16 Квітня, 2021 - 7:00 am

   Добрий день

   Можете, але потрибній весь пакет документів під розмитнення

Leave A Comment