Розмитнення автомобіля з Болгарії в Україну.

Розмитнення автомобіля з Болгарії в Україну.

Зараз придбати автомобіль за кордоном не так-то складно. Наприклад, будь-який бажаючий може відправитися до Болгарії для того, щоб купити для себе автомобіль під розмитнення в Україні і його вартість складе близько 3000 або 4000 євро і вище. Тут все залежить тільки від купівельної спроможності. Всім прекрасно відомо про те, що Болгарія – це чудова країна, куди привозять автомобілі з усієї Європи, там можна придбати стару іномарку з Іспанії, Німеччини , Італії, Швейцарії та багатьох інших держав. Найбільшим попитом серед автомобілями є ті, які були пригнані з Німеччини. Вони володіють кращою комплектацією і їх характеристика на порядок вище, ніж у тих автомобілів, які були визнані з інших держав. Коли опиняєшся в Болгарії, не обов’язково відразу відправлятися на авторинок.

В першу чергу необхідно буде вивчити автомобільні сайти Болгарії, а взагалі проаналізувати болгарські сайти «продажів машин» краще до від’їзду з України.

pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilya-iz-bolgarii-v-ukraine-w

Для того, щоб купити машину в Болгарії не потрібно буде прикладати максимум зусиль. Оформлення документів на автомобіль не вимагає наявності громадянства і не потрібно мати власну компанію в Болгарії, щоб купити машину.

Але як це зробити? Дуже просто!

Так як Болгарія не має імпортованої мита, машина в цій державі на порядок дешевше і тому Болгарія користується попитом серед покупців машин. У великих містах Болгарії є спеціально створені автомобільні салони і сервіси, де продають тільки нові машини, але це не говорить про те, щоб купити Б / У машину буде складно. Поряд з тим як є автосалони з новими автомобілями, також є і магазини де продають старі, які каталися вулицями Європи.

Так, всім чудово відомо про те, що на законодавчому рівні Болгарії прописано таке правило, що придбати автомобіль може тільки громадянин держави або та людина, яка зареєструвала на території Болгарії свою компанію або бізнес.

Але на щастя підприємливі особистості змогли відшукати лазівки, які дозволяють обійти закон і здійснити покупку і продаж уживаного автомобіля. Для того, щоб оформити придбаний транспортний засіб, досить завізувати договір купівлі-продажу у нотаріуса.

Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Болгарії, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Після цього новий власник транспортного засобу повинен протягом двох тижнів здійснити реєстрацію автомобіля в місцевому ДАІ. Також це проробляється дуже легко.

pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilya-iz-bolgarii-v-ukraine-3-e

Купівля нового або уживаного автомобіля на території Болгарії здійснюється легко.

Для цього необхідно сплатити разовий податок на екологію.

Для більш детальної консультації щодо розмитнення автомобіля з Болгарії, звертайтеся до наших митним брокерам .

☎ 📞  +380504001028Залишити відповідь