Швидка доставка посилок з Китаю в Україну: чи можливо це?

Швидка доставка посилок з Китаю в Україну: чи можливо це?

bystraya-dostavka-posylok-iz-kitaya-v-ukrainu-q

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Останнім часом все більше людей вибирають товари з Китаю. І це зрозуміло, оскільки робити покупки в Китаї значно вигідніше, ніж в наших магазинах. У китайських інтернет-магазинах придбати можна практично все: оригінальні кулькові ручки, іграшки, всілякі прикраси, великогабаритну техніку, новітні телефони і багато іншого.
  Найчастіше у користувачів виникають питання з приводу замовлення товару в китайському магазині. Наприклад, як замовити товар на сайті “Таобао” з відправкою в Україну або як робиться замовлення на сайті “аліекспресс”. Деякі, потрапивши на китайський сайт просто губляться, дивлячись на величезну кількість товарів, але при цьому нічого не розуміючи через незнання мови. Однак, все не так вже й складно, як здається.

  Спосіб швидкої доставки товарів з Китаю в Україну

  Оформити замовлення в китайському інтернет магазині дуже просто. З цим впорається навіть новачок, оскільки всі сайти прагнуть зробити так, щоб замовити товар було легко і швидко. Єдиною проблем китайських магазинів є надзвичайно довга доставка: як правило, не менше двох місяців.
  Однак з появою служб, значно скоротили час доставки, і ця проблема стала вирішуваною. Однією з таких служб є Everest China, яка швидко і без проблем доставить замовлення з Китаю в Україну. Більше ніяких довгих очікувань посилки і труднощів при їх оформленні – наша служба Вам в цьому допоможе.
  Головні переваги Everest China – швидка доставка, надійність, безпеку і невелика вартість послуги. Існує два способи доставки товару з Китаю в Україну, а саме:
  авіа (посилка буде доставлена протягом 7-9 днів);
  морем (доставка протягом 55-60 днів), поїздом (термін поставки 40 днів)
  Приймаються посилки вагою від 100 грамів до 30 кілограмів. Вибрати можна будь-який відповідний спосіб: або за допомогою авіа доставки, або по морю (поїздом).
  Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні посилок з Китаю, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.
  🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
  Після отримання вантажу в Україні, ми виробляємо його митне оформлення. Далі співробітник нашої компанії зв’яжеться з Вами і уточнить адресу фінальної доставки в Україну. В основному ми працюємо з перевізником Нова Пошта, завдяки їх оперативності та широкої мережі відділень.

  З якими сайтами працює Everest China?

  Наша служба допоможе вигідно доставити вашу посилку з Таобао, Aliexpress, TMall, JD, і з будь-яких інших відомих вам онлайн-магазинів Китаю. Співробітники Everest China трудяться в цій галузі вже багато років, так що їм відомі всі тонкощі і нюанси взаємодії з китайськими магазинами.
  Доставити товар з Китаю швидко – реально. І зробити це можна завдяки ретельно розрахунками по транспортним витратам, можливістю консолідації вантажів і індивідуальному підходу до кожного клієнта. Якщо виникнуть будь-які питання, їх завжди можна задати нашим фахівцям. Крім того, ми завжди можемо вказати на якому етапі шляху знаходиться Ваш вантаж в даний момент.

  Додаткові послуги з доставки товарів з Китаю

  Користувач може також скористатися ще однією корисною послугою від Everest CHINA – перевірити якість партії товару перед отгузкой. Зробити це дуже просто: Ви просто вибираєте необхідний товар, надаєте інструкцію для перевірки, а ми перевіряємо його якість. Після чого, покупка негайно відправляється в Україні (або будь-яку іншу точку світу – безпосередньо вашому клієнтові). Всі товари, замовлені в китайських магазинах ми можемо консолідувати, тобто з’єднати в одну загальну посилку, що вкрай зручно. Так що, звертайтеся в нашу службу – Everest CHINA, і ми доставимо ваш товар не тільки дуже швидко, але і в цілості й схоронності.  Залишити відповідь