В оформленні експорту лісоматеріалів та пиломатеріалів є певні тонкощі і специфічні документи.

В оформленні експорту лісоматеріалів та пиломатеріалів є певні тонкощі і специфічні документи.

Також є заборони і обмеження і це все ми розглянемо в даній статті.

Пиломатеріали, відповідно УКТ ЗЕД, це код товару 4407. пило-продукція може бути певних властивостей і величини, у яких є дві плоскопаралельні грані.

Відбувається затаможка відповідно до Закону про «особливості регулювання діяльності підприємців, пов’язаної з реалізацією та з експортом пиломатеріалів».

Відповідно до даного закону є чітке розуміння, що ж таке лісоматеріали? Це код товару УКТ ЗЕД 4403, 4404. Це деревні матеріали, отримані за допомогою ділення на різні частини деревних колод з метою переробки.

До даної номенклатурі ставитися великий перелік товару, такі як:

– брус,

– дрова,

– різної величини колоди,

– дошки з різних порід деревини,

– відходи,

– тріски деревні і ще великий список деревних матеріалів.

Документи, які потрібні при Затаможка пиломатеріалів і лісоматеріалів.

Крім як звичайних документів, які потрібні при Затаможка, є і такі документи які далеко не завжди надаються при звичайній Затаможка.

І так потрібно оформити сертифікат про походження товару та фіто – сертифікат.

І тільки сертифікат про походження товару надає право для організації на експортну операцію тієї партії, яка вказана в документі. Даний сертифікат виписується не більше ніж на одну партію товару. Також не можна передавати сертифікат іншим організаціям в Україні для торгівлі на українському ринку.

Фітосанітарний сертифікат має певний формат приголосного міжнародного зразка, в якому прописується що в даному товарі відсутній подкарантійнние істоти. Оформляється такий документ фіто службою відповідно до Закону «Про карантин рослин».

Якщо Ви маєте запитання щодо митного оформлення лісу, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Існує заборона на Затаможка певного списку товарів.

Як правило, це цінні або рідкісні породи дерев. Ознайомитися з повним списком Ви можете в законі 2860-IV від 08.09.2005 або зателефонуйте нашому митному брокеру по телефону +350504001028.

Хочемо звернути увагу, що відповідно законна №1362 статті 2 вже є заборона на експорт коду згідно з УКТ ЗЕД 4403 деревних матеріалів в необробленому вигляді, з листяних дерев. А ось хвойні не можна експортувати з початку наступного року.

Якщо ви, як громадянин, хочете вивезти партію лісоматеріалів, то у вас не чого не вийти, так як є заборона на вивезення лісоматеріалів згідно постанови кабінету міністрів № 468 від 28.05.2012 року.

Також хочемо Вас заздалегідь попередити, що дана продукція потрапляє під наказ міністерства фінансів № 654 згідно якого деревні матеріали можуть вивчати в митній лабораторії. І тому потрібно бути уважним коли формуєте партію товару, щоб туди випадково не потрапила деревина, яка заборонена до експорту в Україні.

☎ 📞  +380504001028Залишити відповідь