Як організувати експорт товарів з України?

Як організувати експорт товарів з України?

1. Перше, з чого треба почати при організації експорту товарів з України , це знайти партнера (контрагента) з інших країн.
2. Укласти контракт (договір) з партнером.
3. Провести реєстрації вашого підприємства, ФОП, ТОВ, і т.д. на митниці. Називається ця процедура акредитацією .
4. Знайти митного брокера в Україні, який допоможе сформувати пакет документів.
5. Попереднє формування пакету документів (складання рахунку (інвойсу) і т.д.).
6. Визначитися на яких умовах Інкотермс працюєте з партнером.
7. Якщо Ваш партнер зобов’язаний купити товар по передоплаті, то необхідно йому виставити рахунок фактуру або проформу інвойс для переказу грошових коштів за товар.
8. У разі відправлення товару в дерев’яній тарі (піддон, ящик і т.д.) необхідно зареєструватися в фітосанітарній службі України.
9. З’ясувати момент: чи потрібно партнеру сертифікат про походження товарів СТ-1, ЄВРО 1 , замещенной форми і ін.? Якщо потрібен сертифікат, то необхідно формувати пакет документів для оформлення сертифіката про походження товару.
10. Організувати пакет документів для експорту, пакувальний, різного типу сертифікати (при необхідності), рахунок, контракт, транспортна накладна (ЦМР, ТТН), договір з брокером, документи водія (паспорт, тех. Паспорт на транспортний засіб). Передати пакет документів для брокера.
11. Організувати відвантаження товару зі складу.
12. Пройти нетарифне регулювання (штампи радіології , фітоконтролю, і т.д.).
13. Брокер формує і відправляє митну декларацію на митницю.
14. Транспортний засіб перетинає кордон, після чого брокеру приходить повідомлення про фактичний перетин кордону. Брокер передає замовнику дане повідомлення і якщо замовник ПДВшник, то він може очікувати відшкодування ПДВ у вигляді податкового кредиту.

kak-organizovat-eksport-tovarov-iz-ukrainy-1-w

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

    Це була коротка інструкція як організувати експорт товарів з України, так як є багато нюансів, які складно описати в статті.

    Також не забуваєте контролювати валютну виручку (оплата за товар партнером), так як в Україні строгі правила щодо повернення виручки і вони становлять 180 днів. З партнерами, яким Ви не дуже довіряєте, краще взагалі працювати тільки по 100% передоплаті, так як якщо вони не сплатять товар під час, то Вас можуть поставити на строгий контроль в майбутньому і тоді буде вкрай складно здійснювати експортні операції.

    Для більш детальної консультації, як організувати експорт товарів з України, радимо звертатися до наших митним брокерам, по телефону 📞  +380504001028    Залишити відповідь