Як розмитнити автомобіль В Харкові в 2023 році?

Розмитнення авто в Харкові в 2023 році

Практично кожен автолюбитель із Харкова замислювався чи замислюється, періодично, як розмитнити автомобіль у Харкові, чи працює зараз митниця у Харкові та яка процедура розмитнення авто у 2023 році? У цій статті ми докладно висвітлимо всі ці питання.

Незважаючи на війну, митниця в Харкові працює і процедура розмитнення авто в Харкові відбувається в штатному режимі.

З жовтня харківська митниця відновила свою роботу після визволення Харківської області! Тепер Ви можете швидко та комфортно розмитнити авто у нашому рідному Харкові.

З чого варто почати розмитнення авто в Харкові?

Насамперед треба підготувати документи для подальшої розмитнення у Харкові. Необхідно зняти авто з обліку та отримати транзитні номери, а після цього скинути усі документи на авто нашому митному брокеру ☎📞 +380504001028 Наш Брокер перевірить документи та перерахує суму податків, необхідну для розмитнення авто у Харкові.

Після того, як брокер отримав документи, він підготує ПД (попередню декларацію) детальніше про ПД можете прочитати тут. Коли наш брокер оформив ПД, він скине Вам її номер, згідно з яким Ви перетинаєте кордон та їдете для фінальної розмитнення до Харкова.

У цій статті ми відповімо на ці питання і ще на багато інших, пов’язані з розмитненням авто.

Компанія «Everest» пропонує повний спектр послуг з розмитнення авто в Харкові і в інших містах України, від звичайної розмитнення авто до пошуку і доставки вашого авто.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

Перелік авто для розмитнення, які оптимально везти із різних країн.

  • дизель та універсали – дані авто вигідно розмитнювати з Німеччини, Польщі, Франції.
  • Бензинові, седани та машини до 10 років і молодша найоптимальніша країна для розмитнення це США, але довго чекати (2-3 місяці), доставку та ремонт авто зі США.
  • Електромобілі – на даний момент це США, але з 2023 року в Європі буде вироблено багато різних електромобілів і в найближчому майбутньому можна привезти електромобілі з Європи.

Пакет документів для розмитнення автомобілів у Харкові

  • тех. паспорт
  • Документ про зняття з обліку
  • договір купівлі продажу – Купча
  • Ваш паспорт та податковий код

Якщо ви хотіли дізнатися попередню суму розмитнення авто або дізнатися, як розмитнити авто в Харкові або в іншому місті України, то ви можете сміливо звернутися до наших фахівців, і вони прорахують для вас суму розмитнення вашого автомобіля і дадуть відповідь на всі ваші запитання, які стосуються тонкощів розмитнення транспортних засобів.
Також у вас є можливість прорахувати суму податків на розмитнення авто на нашому новому авто калькуляторі.

https://tamozhennyjbroker.kh.ua/konsultacii/kalkuljator-rastamozhki-avto/
☎📞  +380504001028
Якщо Вас цікавить, як виглядає зсередини процес пригону і розмитнення авто, то заходите і підписуйтесь на наш Instagram EVERSTBROK

Пригон авто из Европы. За деталями звоните нашим специалистам, контакты которых найдете на нашем сайте☎️ #nissan #shkoda #mersedes #пригонавтоизевропы #автоизсша #доставкаизсша #доставкаавто #пригонавто #авто #растаможка #растаможкаавто #таможенноеоформление

Публикация от EVERESTBROK (@everestbrok) 6 Мар 2018 в 5:01 PSTЗалишити відповідь