Як розмитнити автомобіль В ХАРКОВІ?

Практично кожен автолюбитель замислювався або замислюється, періодично, як розмитнити автомобіль, як автомобіль слід привезти, щоб він був дешевший, ніж на авторинку України, які ризики можуть виникнути при розмитненні автомобіля, з якої країни автомобіль коштує везти, з якої не варто?

У цій статті ми відповімо на ці питання і ще на багато інших, пов’язані з розмитненням авто.

Компанія «Everest» пропонує повний спектр послуг з розмитнення авто в Харкові і в інших містах України, від звичайної розмитнення авто до пошуку і доставки вашого авто.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

З чого коштувати почати?

З жовтня харківська митниця відновила свою роботу після бойових дій! Тепер Ви можете швидко та комфортно розмитнити авто у нашому рідному Харкові.

В першу чергу варто зрозуміти, яку машину ви хочете і для чого вона вам потрібна?
Якщо ви хочете просто автомобіль, на якому можна пересуватися по місту, то варто все ж звернути увагу на електромобілі, гібридні автомобілі або автомобілі з невеликим об’ємом двигуна. І перша причина такої уваги навіть не практичність, а вартість розмитнення авто, які ми перерахували вище.

Розмитнення авто з США в Харкові

Якщо ваш автомобіль приходить з США до Одеси, то чи не обов’язкового автомобіль розмитнювати в південній феодальної області. Автомобіль можна за попередньою декларацією привезти до Харкова і на митному терміналі спокійно розмитнити, а не чекати розмитнення в Одесі два тижні. Для цього наберіть нас і ми допоможемо Вам розмитнити авто без нервів ☎📞  +380504001028

Давайте розглянемо конкретний приклад Volkswagen, Passat B7.

kak-rastamozhit-avtomobil-v-xarkove-w


▶ – дизельний тип двигуна,
▶ – обсяг 1968 куб. см.
▶ – рік 2014,
▶ – вартість 6050 євро.
Сума податків на автомобіль – 2998 евро

Розмитнення автомобіля в Харкові:

– авто від 1997 року випуску,
не завозиться і не вироблено в Росії,
авто відповідає стандарту не нижче євро 2.


Для тих, хто хоче розмитнити за оптимальними ставками податків вантажний автомобіль з повною масою не більше 5 тонн, то варто звернути увагу на такі критерії:

  • авто не повинно бути не старше 5 років;
  • робочий об’єм двигуна не більше 2800 см3.

Це ми розглянули критерії для двигуна внутрішнього згоряння. Для дизельних авто практично такі критерії, тільки об’єм двигуна 2500 см3. Якщо ви хочете більш потужне вантажне авто, то відповідно і заплатите набагато більше.

Так само є важливий нюанс, якщо у Вас прописка НЕ ​​Харкова або Харківській області, то Ви можете розмитнити авто в Харківській митниці. Сами головний нюанс, щоб у Вас паспорт був дійсний (була прописка, і вклеєна фотографія)

Коли ви визначилися з автомобілем, який хочете розмитнити і готові перевезти його в Україну, то варто спочатку звернутися до митного брокера та дізнатися які нюанси будуть вас супроводжувати при розмитненні вашого автомобіля.


Якщо ви хотіли дізнатися попередню суму розмитнення авто або дізнатися, як розмитнити авто в Харкові або в іншому місті України, то ви можете сміливо звернутися до наших фахівців, і вони прорахують для вас суму розмитнення вашого автомобіля і дадуть відповідь на всі ваші запитання, які стосуються тонкощів розмитнення транспортних засобів.
Також у вас є можливість прорахувати суму податків на розмитнення авто на нашому новому авто калькуляторі.

https://tamozhennyjbroker.kh.ua/konsultacii/kalkuljator-rastamozhki-avto/
☎📞  +380504001028
Якщо Вас цікавить, як виглядає зсередини процес пригону і розмитнення авто, то заходите і підписуйтесь на наш Instagram EVERSTBROK

Пригон авто из Европы. За деталями звоните нашим специалистам, контакты которых найдете на нашем сайте☎️ #nissan #shkoda #mersedes #пригонавтоизевропы #автоизсша #доставкаизсша #доставкаавто #пригонавто #авто #растаможка #растаможкаавто #таможенноеоформление

Публикация от EVERESTBROK (@everestbrok) 6 Мар 2018 в 5:01 PSTЗалишити відповідь