Як стати митним брокером в Україні?

Як стати митним брокером в Україні?

Митний брокер – це професіонал по проходження митних процедур, також називається і категорія фірм, які надають послуги митного брокера та у яких є в штаті фахівці зі спеціальними знаннями і навичками. Все ж як стати хорошим митним брокером?

Для того, щоб стати хорошим митним брокером для початку потрібно закінчити курси митного брокера і навіть не просто закінчити, а увібрати кожне слово яке Ви почуєте на курсах. І після закінчення курсів митного брокера можна пробувати оформляти нескладні декларації, а краще взагалі починати з документів контролю доставки, так званих «ПП». Це ті декларації, які без фінансової гарантії. Це просто повідомлення, що вантаж буде перетинати кордон з ПД не спиш, так як якщо Ви зробите там помилку, то вашу фінансову гарантію заморозять і Ваш клієнт зазнає збитків через простій транспортного засобу.

Зміст статті

Скільки часу потрібно вчитися, щоб стати митним брокером?

Не довіряйте тим навчальним центрам, які декларують що відразу після проходження курсів Ви можете працювати митним брокером. Курси митного брокера – це фундамент Ваших знань. Навіть якщо їх і ведуть кваліфіковані та досвідчені тренера, досвід і практичні навики ви зможете придбай тільки оформляючи разом з досвідченим митним брокером і під його строгим наглядом, який щодня працює з митницею і оформляє різні вантажі.

Вибираючи цю професію Вам треба віддавати собі звіт, що ця спеціальність для наполегливих, сміливих людей і справжніх професіоналів. Це схоже на їзду на велосипеді – раз сів і поїхав, але можна і понабивати коліна, а ось з якого маршрути Ви поїдете це залежить від Вас і обставин.

Митний брокер – це громадянин України або підприємство, які включені до спеціального реєстру митних брокерів відповідно до Українського законодавства.

Без сумнівів в середовищі досвідчених митних брокерів існують і вузько кваліфіковані митні брокери, які працюють в якійсь конкретній сфері  митного оформлення . Наприклад, є фахівці які розмитнюють і є які оформляють тільки імпорт або експорт , таких називають «брокер митного імпорту » і т.д.

Митний брокер імпорту – це висококваліфіковані фахівці, які добре розбираються в розмитненні різних видів імпорту і різних товарів.

Досить тривалий і складний технологічний процес митного очищення значно спрощується для компаній, які зарекомендували свої підприємства на ринку митних послуг і представили як надійні компанії. Для таких митних брокерів помітно спрощується весь процес проходження митних процедур, так як митниця довіряє таким підприємствам.

Професія митний брокер це – важкий і ризикований шлях на своєму шляху ви зустрінете багато цікавих і складних ситуацій але будете винагороджені морально і матеріально якщо все зробити правильно.Залишити відповідь