Растаможка электромобиля в Украине

Растаможивание электромобиля

С каждым днем ​​все популярнее становится услуга такая, как растаможка электромобиля в Украине.

Это происходит из-за того, что продвигаться на электромобили в разы дешевле, чем на автомобиле с двигателем внутреннего сгорания. Даже более того растет доля в сфере обслуживания электромобилей и все чаще можно увидеть на улицах рядом с торговыми центрами заправки и сервисные центры для электромобилей.

Причиной популярности этих машин послужил обострился экономический кризис и подорожание топлива для транспортных средств. Судя по тенденции, правительства разных стран хотят сделать популярным идею электромобилей среди своего населения. И для популяризации принимаются такие шаги, как снижение пошлины, НДС, акциза, также эта участь коснулась и Украины, и с 2018 года в Украине отменили налоги (пошлину, акцизный сбор, НДС) на электромобили. Теперь с 2018 года можно, согласно закону №6776 – Д до конца 2018 года, привезти электромобиль в Украине практически без налогов, только необходимо заплатить пенсионный фонд при первой постановки на учет. Приобретение и растаможка электромобиля достаточно резонным и обоснованным, так как это авто имеет множество различных преимуществ:

  • – стоимость растаможивания электромобиля в Украине намного дешевле, чем растаможка обычного автомобиля;
  • – нет вредных выбросов в окружающую среду;
  • – долговечный и надежный двигатель;
  • – зарядка аккумулятора возможна от обыкновенной сети 110-220W;
  • – если посмотреть в разрезе с двигателем внутреннего сгорания, то в электродвигателя КПД значительно больше;
  • – шума от электродвигателя практически нет;
  • – функция экстренного торможения электромагнитным тормозом.

Если у Вас есть вопросы по пригонки или растаможивании электромобиля, то можете задать их в комментариях под этим текстом.

Но все же, согласно украинским законам, при импорте автомобилей в Украине для регистрации (постановка на учет) транспортное средство нужно растаможить.

У загальній масі операція по розмитненню авто у багатьох викликає тільки погані емоції, так як це пов’язано з різними складними процесами і плюс величезні податки на автомобілі повністю відбивають бажання розмитнювати авто в наступний раз. Якщо ще додати, що були введені нові закони згідно з якими розмитнення авто в Україні можлива тільки не нижче Євро-5. Тому і вибір по розмитненню автомобілів зі звичайними двигунами стає все менш популярнішим.

Компанія «Еверест» допоможемо Вам, якщо Ви хочете розмитнити електромобіль в Харкові або в будь-якому іншому місті України і більш того ми не просто допоможемо Вам розмитнити електромобіль, а також посприяємо Вам в пошуку перевезення, прорахунку платежів і в оформленні дозвільних документів.

Які ще існують витрати по купівлі електромобіля в Європі або США?

rastamozhka-elektromobilya-q

Для покупки електромобіля в США, Вам необхідно бути або брокером на аукціоні або укласти контракт з брокером, у якого є ліцензія на покупку авто з США, в загальному варто очікувати таких витрат:

— аукціонний збір,

— дилерський збір,

— доставка електрокара по території США до порту відправлення,

— доставка контейнера від порту відвантаження до порту в Україні (фрахт),

— відправка документів в Україні,

— комісія банку за переказ коштів за електрокар і всі збори (all fee),

— ПРР і портові формальності в порту України,

— послуги з розмитнення електрокара (митний брокер),

— якщо електрокар після аварії, то потрібні кошти на відновлення, а також покупка світлотехніки, що відповідає українським стандартам,

— оформлення сертифіката відповідності на електромобіль,

— оплата в сервісних центрах при МРЕО і пенсійний фонд від 3 до 5 відсотків, в залежності від вартості електромобіля.

Купівля електромобіля в Європейському Союзі.

rastamozhka-elektromobilya-1-w

Так, сам електрокар, як правило, буде на 1000 або 2000 дол. Дорожче, але це якщо говоримо про Ніссані Ліфі, а якщо говоримо про Теслі, то різниця може бути ще разючої, якщо ж будемо брати, як приклад європейський електромобіль, то вартість на нього буде нижче, ніж в США.

Так само є більш значні бонуси, ніж його вартість в країні відправника при покупці європейського електромобіля.

Адже вся суть покупки електромобіля в США

— це його ціна. Візьмемо, Ніссан Ліф, наприклад, і доставимо його в Україну, поставимо на український облік, то виходить зовсім інша вартість, а для європейських електромобілів ціна не нарощується як сніжний ком, тому що для Європи немає аукціонного збору, немає дилерського збору, немає морської доставки при наявності живої батареї з Європи можна спокійно доїхати до України своїм ходом, як правило, немає проблем з сертифікацією електрокар, так як вони вже відповідають європейським стандартам, тому на одну вартість електрокара не варто чіплятися, а потрібно вважати, що Ва м буде дешевше і все залежить від самого електрокара. На даний момент калькулятори розмитнення для таких цілей зовсім не підійдуть, так як вони вважають тільки податки, а податки, як відомо, скасували.

Для более детальной информации по алгоритму и стоимости всех процедур, связанных с доставкой электромобиля в Украине, звоните нашим таможенным брокерам, их номера можно найти в разделе «контакты» на нашем сайте.

Звоните нашим специалистам +380504001028

Добавить комментарий