Розмитнення авто з Польщі

Як розмитнити автомобіль з Польщі в Україну?
Існує два варіанти таких автомобілів:

перший – це Ви купили авто в Польщі та везете його для розмитнення в Україну.
другий варіант – Ви купили евробляху, яка вже в Україні і Ви хочете її розмитнити за новим законом.

 rastamozhka-avto-iz-polshi-2

Найпростіше займатися пошуком автомобілів в Польщі через інтернет.

rastamozhka-avto-iz-polshi-6-q

Не слід відправлятися за автомобілем на місцеві авторинки, як правило, на них орудують перекупники, які нічого доброго Вам не продадуть. Найпопулярніші автомобільні сайти з продажу та купівлі Б / У авто в Польщі – otomoto, allegro.pl, moto.gratka.pl.
Якби я хотів купити, пригнати і розмитнити автомобіль з Польщі, то я б діяв за таким алгоритмом. Знайшов би, завчасно, тлумачного митного брокера, підшукав би на наведених вище сайтах початкового переліку автомобілів і зв’язався з їх господарями, забронював б місце в недорогому готелі і відправився б у шлях одним з комфортабельних автобусів одного з Європейських маршрутів.
Також зручно добиратися на поїзді інтерсіті. Цей поїзд їде в Польщу прямо з Києва, відправляючись з Київського вокзалу в 6 ранку і приїжджає до Польщі в місто Перемишль в районі години дня.

Порядок покупки авто в Польщі та розмитнення авто в Україні.

Після пошуку відповідного варіанту автомобіля в Польщі, починається процес оформлення автомобіля. Якщо Ви купуєте авто у приватної особи, то він може Вам просто виписати купчу від руки або на спеціальному бланку, якщо ж купуєте авто в салоні або у фірми, то вони, як правило, виписують купчу на фірмовому бланку.
Якщо машина, яку Ви купили в Польщі, йде з поверненням ПДВ (ВАТ), то Вам потрібно оформити і експортну декларацію. Також якщо у Вас є можливість оформити сертифікат про походження товару форми ЄВРО 1, то тоді Ви ще зможете скористатися пільгою на мито. Якщо без сертифіката ЄВРО 1, то мито буде 10, а якщо Ви зможете оформити сертифікат ЄВРО 1 на автомобіль, то мито вже буде 7,3 відсотка. Так на 2019 рік ця сума не дуже велика, але все ж невеликий бонус є і тим більше, що кожен рік мито буде знижуватися.

Де оформити автомобіль в Польщі?

Після складання купчої (umowa kupna) Вам треба їхати в Ужонд (Urząd), де Вам оформлять довідку про зняття з обліку (Decyzja), карту поязду, тех. паспорт транзитний, транзитні номери і страховку.
Після проходження всіх формальностей, пов’язаних з купівлею і оформленням автомобіля, Вас чекає дорога в Україну. Варто відзначити, що автобани в Польщі платні, обмеження швидкості на автобані 140 км / ч.

Порядок перетину польсько-українського кордону на автомобілі під розмитнення.

https://www.tamozhennyjbroker.kh.ua/wp-content/uploads/2016/11/rastamozhka-avto-iz-polshi-7-d

Існує два варіанти.

  1. Ваш автомобіль з Польщі без повернення ПДВ.
    Вам потрібно стає в найлівішу колію і чекати своєї черги. Коли відкриється шлагбаум в Україні, Вам треба пройти прикордонний контроль і митні формальності, пов’язані з раніше оформилася попередньої декларацією, яку повинен заздалегідь оформити Ваш митний брокер за місцем вашої прописки. Коли всі формальності на кордоні пройдені, Ви їсте за місцем своєї прописки для фінальної розмитнення польського автомобіля.
  2. Ваш автомобіль з Польщі з поверненням ПДВ.
    Вам потрібно стає в найправішу колію, в одну чергу з фурами і проходити зважування. Прикордонний контроль вносить Вашу експортну декларацію, яку Ви оформили заздалегідь в митну базу і тільки після цього Ви можете заїхати в Україну, ну а про оформлення на українській стороні ми вже писали вище.

Розмитнення польської евробляхі в Україні.

Decyzja-q

Як правило польські евробляхі знаходяться в Україні з порушенням митного режиму (транзит / тимчасове ввезення) та в цьому випадку треба платити “добровільній внесок” на митницю в розмірі 8500 грн. Також для розмитнення Вам потрібно зняти з обліку Ваш автомобіль в Польщі, це можна зробити в Ужонде (Urząd). Після отримуєте довідку (Decyzja), карту поязду і позначку в тех. паспорті про зняття з обліку Вашого автомобіля, також вам треба оформити на Вас купчу (umowa kupna), після чого митний брокер зможе подати імпортну декларацію і розмитнити Ваш польський автомобіль.

Якщо Ви маєте запитання по пригону і розмитненні автомобіля з Польщі, то можете задати їх у коментарях під цією статтею.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

Які документи потрібні для розмитнення авто з Польщі в Україну?

купча (umowa kupna)
технічний паспорт на автомобіль
паспорт громадянина України
карта поязду
децізія (довідка)
код ІПН
ПД, яку оформляє митний брокер
  імпортна декларація, яку оформляє митний брокер
сертифікат походження ЄВРО 1 (не обов’язково)
  сертифікат відповідності України (в польському техпаспорт не пишуть норму ЄВРО).

rastamozhka-avto-iz-polshi

Для отримання більш повної інформації наберіть нашим митним брокерам і вони дадуть відповідь більш детально з питання вартості і про загальний алгоритм розмитнення автомобілів.
☎📞 +380504001028Залишити відповідь