ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА В КИЄВІ

Послуги митного брокера в Києві

Крім того, що місто Київ є столицею нашого держава – це ще й потужний мегаполіс, в якому проживає майже 3 000 000 жителів. У Києві величезна кількість виробничих потужностей. Тож не дивно, що в цьому величезному місті безперервно йде процес розмитнення і  Затаможка  найрізноманітніших вантажів і транспортних засобів.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Відповідно і послуги митного брокера в Києві користуються чималим попитом.

  Митна акредитація  (стартовий пункт у відносинах з митним органом будь-якого підприємства або фіз. Особи), визначення товарного коду, попередній підрахунок суми митних платежів, оформлення і подача  попередньої декларації , все це і багато іншого потрапляє в поле діяльності і послуг митного брокера. Без його допомоги практично неможливо вести ту чи іншу зовнішньоекономічну діяльність. Це не раз перевірялося і є аксіомою.

  uslugi-tamozhennogo-brokera-v-kieve-1-w

  Київ і київська область є найширшим ринком для надання послуг з митного оформлення вантажів.

  Если У Вас есть вопросы по таможенному оформлению вашего товара, то можете задать их в комментариях под этим текстом.

  🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

  Мы так же оказываем услуги по покупке и пригону б/у автомобилей из Европы. Наши специалисты готовы сопроводить вас до места покупки и обратно, предоставив вам заранее подобранные варианты автомобилей. Так как весь процесс происходит во взаимодействии с таможенными брокерами и формальные шероховатости решаются заблаговременно — не возникает заминок и простоев декларируемого транспорта и товара. Всё происходит оперативно и логично.

  Хотите ли вы пригнать и растаможить автомобиль, либо вам необходимо поставить на коммерческие рельсы постоянный экспорт (затаможку) какого-нибудь груза и товара, либо разово оформить его — в любом случае лучше не экспериментировать и доверить это профессиональным таможенным брокерам в Киеве. Ибо как писал М. А. Булгаков — «Каждое ведомство должно заниматься своими делами».

  📞  +380504001028

  Залишити відповідь