Послуги митного брокера у Харкові

Широкий спектр митно-брокерських послуг в Харкові.

Число митно брокерських фірм і брокерів-одинаків в Харкові невпинно збільшується. Всі ці юридичні та фізичні особи, які бажають надати найширший спектр послуг митного брокера в Харкові. Ціни на подібні послуги, потрібно сказати, теж вельми різні. Не варто забувати про те, що митний брокер повинен мати дозвіл на право здійснювати митний брокерську діяльність, яка повинна бути видана центральним, державним, уповноваженим органом. Найчастіше митний брокер надає підтримку в усіх видах угод, що стосуються зовнішньоекономічної діяльності. Будь то імпорт , експорт , митна акредитація , сертифікація і т. Д. Всі ці аспекти входять в поле компетенції митного брокера.

Якщо Ви маєте запитання по митному оформленню вантажів, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

Харків – це промисловий мегаполіс з розвиненою інфраструктурою, більш ніж насиченим автомобільним ринком, в якому сходиться безліч доріг.

На постах харківської митниці декларуються найрізноманітніші вантажі і засоби автотранспорту, звідси і велика кількість брокерів, які рекламують свої послуги.

Українські законодавчі відомства, раз у раз ускладнюють життя декларантам, вносячи в митний кодекс України безліч різних поправок і нових наказів. Від цього у недосвідчених людей, які проводять митне оформлення чого або, виникає маса помилок і, без того, в складному і заплутаному митному процесі. Після чого вони, так чи інакше, приходять до необхідності звернення за брокерської допомогою. На фірмі з солідним грошовим обігом, можуть дозволити собі утримувати в штаті власного митного брокера, який здійснює всі формальності митного оформлення. Решті ж доводиться вдаватися до послуг приватних брокерських фірм.

Ще одним нюансом в роботі митного брокера в Харкові є близькість до кордону з Росією. З причини погіршення відносин між нашими країнами, але триває зовнішньоекономічною діяльністю, при оформленні вантажів та автотранспорту вивозяться в Росію або ввозяться з неї в нашу державу – з’явилося безліч труднощів. Наприклад, ввезення автомобілів вироблених в Російській Федерації в силу нововведень – втрачає свою рентабельність. У самому нестандартному разі митні брокери нашої фірми нададуть повний спектр послуг митного оформлення в Харкові.

☎ 📞   +380504001028