Розмитнення автомобіля з Німеччини в Україну

 

Детальна інструкція, як розмитнити автомобіль з Німеччини.

Після того, як куплена машина у хендлера і оформлені всі папери в Zulassungsstellen і зроблені транзитні номери, то Ви можете сміливо їхати в бік України на розмитнення і Ось у багатьох людей виникає питання, як перетнеш кордон України та Євросоюзу, а для цього треба попередньо оформити ПД (попередня декларація), дану декларацію людина не технічно не практично оформити не зможе і тому йому треба звертатися до митного брокера ☎📞 +380504001028

А зараз розглянемо докладно всі етапи від покупки авто до митного оформлення.

rastamozhka-avto-iz-germanii-1

Будемо розглядати процес оформлення автомобілів, за якими відшкодовують ПДВ.

Перший етап оформлення – це виготовлення червоних номерів, їх роблять в Zulassungsstellen, вартість яких коливається від 120 до 190 євро. Вкрай бажано почати робити номер з ранку, так як правило, дані агентства працюють до обіду (до 12 год або 13ч). Після виготовлення номерів на вас переоформлюють малий бриф (кляйн бриф), також не забудьте оформити страховий поліс.

rastamozhka-avto-iz-germanii-2

Перший етап – це початок оформлення експортної декларації у місцевих митних агентів (митних брокерів), вартість даної послуги може коливатися від 30 до 50 євро. Брокер в Німеччині сканує пакет документів, після чого готує форму експортної декларації і відправляє по електронній пошті на митницю (ZOLL).

Наступний етап – це оформлення експортної декларації в митниці. Ваш митний агент дає адресу митниці і Вам треба встигнути до 3 годин приїхати і просто забрати експортну декларацію на митниці, але їхати треба на купленому автомобілі, так як митний інспектор може іноді перевіряти вин номер автомобіля з заявленими документами. Як правило, митне оформлення відбувається дуже швидко буквально 10 -20 хвилин. В кінці оформлення митний інспектор роздруковує Вам експортну декларацію, після чого вам обов’язково треба перевірити вин номера автомобіля, який вказаний в експортній декларації.

 rastamozhka-avto-iz-germanii-4

Також Ви можете оформити і жовті транзитні номери, але вони дають право їздити всередині земель в Німеччині, а ось якщо Вас зупинить в Польщі поліція і побачить німецькі жовті транзитні номери, то може виписати вам штраф в районі 500 злотих.
У разі якщо Ви відшкодовує німецький ПДВ, то необхідно оформити тільки червоні транзитні номери.

Оформляти експортну декларацію необов’язково в тому випадку, якщо Ви не купуєте авто з поверненням ПДВ.

Після того, як Ви пройшли всі формальності в Німеччині, можете вирушати в дорогу.
Варто звернути увагу на дорожні правила в Німеччині, а зокрема на обмеження швидкості. Існує міф, що на німецьких автобанах зовсім немає обмежень швидкості, але це всього лише на дуже коротких ділянках автобанів немає обмежень, а практично на автобанах часто-густо обмеження в 80, 100, 120, 140, 160.

rastamozhka-avto-iz-germanii-6-r

Також є знаки обмеження, які працюють тільки в дощову погоду, є ще смарт автобани, в яких швидкісний режим встановлюється відповідно до завантаженості дорожнього полотна. Як розуміє автобан завантаження на певних ділянках? Для цього встановлено датчики і згідно поступаємих сигналів встановлюється швидкісний режим, так само якщо буде висока щільність руху може виникнути заборона на обгін вантажівкам, так що на автобанах треба бути уважним зі швидкісним режимом.

Наступна країна по дорозі в Україну буде Польща. У Польщі особливо не контролюється так суворо, вас не фіксують автоматичні камери і швидкісний режим він практично скрізь по автобану 140 км / ч. Автобани в Польщі платні, близько 200 гривень ділянку. Тому треба взяти злоті або, зручніше буде варіант, взяти кредитну картку приват банку, в ній за замовчуванням Ви можете розраховуватися за кордоном.

Наступний етап – це межа Польщі та України, розглянемо конкретний митний пункт – це Медика \ Шегині.

rastamozhka-avto-iz-germanii-9-g

Перший варіант – ви купили авто без відшкодування ПДВ. Тоді стаєте в саму ліву смугу, в якій стоять звичайні легкові авто. Після того, як відкриється шлагбаум, Ви просто проходите прикордонний контроль і заїжджаєте в Україні. В Україні Вас зустрічає прикордонники, які виписують талончик, в якому зазначено кількість заїжджають людина. На митному посту України Ви стаєте в самий правий ряд, машину дивляться прикордонники, після чого роблять позначку в талоні, що Ви пройшли контроль. Вам треба підійти до кіоску, де відбувається паспортний контроль і тільки після це Ви підходите до митниці і вони починають оформляти Ваш автомобіль, згідно попередньої декларації, яку оформив заздалегідь ваш митний брокер. Також є пару важливих моментів! Всі Б / У авто мають великі або зовсім маленькі дефекти, так ось ці дефекти повинні бути відображені в акті огляду! Це обов’язково!
Закінчується митне оформлення на кордоні тим, що вам склали акт огляду та витяг з ПД, в якому вам виписали зобов’язання: протягом 10 днів доставити Ваш автомобіль для фінальної розмитнення за місцем прописки.

Другий варіант – ви придбали в Німеччині машину з поверненням ПДВ.

Тоді потрібно ставати в самий правий ряд поруч з фурами і коли підійде ваша черга заїжджати в Україну, перед вагами Вам треба їхати повільно не більше 5 км на годину, так як якщо Ви будете їхати швидко, ваги можуть не зважити Ваш автомобіль. Після зважування Вам потрібно пройти прикордонний контроль, а потім віддати митниці експортну декларацію, яку польська митниця забере. Ну а все інше в Україні ідентично першим варіантом.

Скільки буде коштувати розмитнення авто з Німеччини в Україну в 2022 році?

rastamozhka-avto-iz-germanii-3

Багатьох цікавить таке питання як «розмитнення авто з Німеччини і вартість такої розмитнення»?
Вартість буде варіюватися від його типу (легковий або вантажний), віку авто, об’єму двигуна і безлічі інших параметрів. Ви можете розрахувати суму податків на новому авто калькуляторі, відповідно до закону новим законом розмитнення. Звертайтеся до наших фахівців і вони професійно проконсультують і зроблять розрахунок вартості розмитнення авто з Німеччини і з інших країн.

Проконсультують Вас з приводу покупки, так і розмитнення авто. Великий досвід і висока кваліфікація дозволить Вам розмитнити авто за оптимальною ціною.
Розмитнення авто як нових, так і Б / У в Україні разом з компанією «EVEREST» – це вигідно!
Якщо Ви маєте запитання щодо розмитнення авто з Німеччини, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Якщо Вас цікавить, як виглядає зсередини процес:

  • підбору авто,
  • діагностики,
  • покупки,
  • пригону з Європи або доставки зі США,
  • розмитнення авто в Україні,
  • та і в цілому як проходить митне оформлення різноманітних товарів,

☎📞  +380504001028Залишити відповідь