Авіадоставка ВАНТАЖІВ

Послуги авіадоставки вантажів від фірми Everest

авиаперевозки

Авіа доставка – це перш за все швидкий спосіб поповнити складський запас, поки основна частина партії вашого вантажу пливе в контейнері, доставити оплачене замовлення клієнта в максимально короткі терміни … одним словом авіа перевезення вантажів – це найвірніший спосіб економії часу.

Звичайно необхідно враховувати вартість авіа транспорту. Якщо порівнювати з контейнерними або авто перевезеннями, авіа фрахт найдорожчий з них.

Завдяки своїм плюсів (час і надійність), багато наших клієнтів використовують його. Наша компанія пропонує авіаперевезення як в Україні, так і за її межі. На даний момент найпопулярніший трафік звичайно ж з Китаю в Україну. Доставка посилок літаком, не так страшно, як багато хто думає.

Наші склади в Китаї розташовані в таких містах як:

🏙️ Пекін,

🏙️ Гуанчжоу,

🏙️ Шеньчжень,

🏙️ Шанхай,

🏙️ Гонконг.

Географія, як Ви бачите самі велика, а це вже певна гнучкість і можливість для роботи з постачальниками з різний частин Китаю

aviadostavka-gruzov-q

Не варто відкидати міжнародний вантажні авіа перевезення не прорахувавши вигідності даної пропозиції.

✈️ По-перше, час транспортування. Час, як відомо, гроші.

✈️ По-друге, переплативши певну суму на доставці літаком, Ви економите на складський оренді, так як немає потреби платити за приміщення (Ваша логістика буде працювати як «годинник» і Ви продаєте товар що називається «з коліс»).

✈️ По-третє, прискорюється оборотність вашого капіталу, є можливість відмовитися від кредитних грошей. У кінцевому разом зваживши всі за і проти ми розуміємо, що міжнародна авіа доставка вантажів для широкої групи товарів навіть кращий варіант, ніж всі інші. Яскравий приклад-це електроніка, біжутерія, одяг і взуття, годинники, сумки, оптика, аксесуари, зразки товарів.

Що необхідно враховувати при міжнародній авіа вантажоперевезення:

  • об’ємна вага товару (вага ділимо на обсяг, згідно пакувального листа, і отримуємо певний показник). Дана умова висувається авіа компаніями для мінімізації витрат. Яскравий приклад, пух дуже легкий, але корисного місця на борту займає дуже багато. Зрозуміло, що авіа компанії вигідно перевезти що-небудь важче і щільніше (вага той же, але місця залишається для консолідації інших вантажів)
  • є певні групи товарів, з якими ми не працюємо. Завдяки зусиллям наших співробітників, цей список постійно скорочується, але найкраще уточнювати дану інформацію перед прорахунком поставки. Наркотики, зброя, кислоти – це продукція з якої ми не працюємо ніколи.
  • додаткова упаковка. З метою безпечної доставки, ми переупаковували вантаж на своїх складах.

Окремо виділяємо нашу можливість забирати вантажі як на умовах FOB так і на умовах EXW.

aviadostavka-gruzov-1-w

Підхід нашої фірми до авіаперевезень в Україні.

Наші менеджери володіють певним досвідом і знаннями для здійснення успішної авіаперевезення в Україні.

Підберемо оптимальний борт для доставки Вашого вантажу. Дуже важливо для успішної авіаперевезення правильні і без помилок заповнені документи на вантаж. Чим краще вони складені, тим оперативніше відбувається процес завантаження і вивантаження самого вантажу в аеропорту.

Вибираючи авіа доставку у фірми «Everest» Ви зможете очікувати швидку доставку Вашого вантажу і відмінний сервіс.

Звертаємо Вашу увагу на сезонну завантаженість авіа ліній.

Як і в будь-якій справі (бізнесі) тут є свої пікові навантаження. В авіа перевезеннях – це періоди в переддень Різдва в Європі, Нового Року в Україні та особливо тривалий період перед національними святами Нового Року в Китаї. Збільшення термінів поставки можна відчути вже на початку жовтня. Не секрет, що авіа компанії користуються цим і сезонно піднімають тарифи за перевезення.
Наша порада – займайтеся плануванням розміщення замовлень у постачальника на наступний рік ще в листопаді-грудні поточного року.
При правильному плануванні компанії заповнюють свої склади до середини осені, щоб спокійно торгувати й заробляти в передсвятковий період.
Окремо хочеться виділити опцію доставки вантажів з батареями. На даний момент лише обмежена кількість компаній працює з небезпечними вантажами.
Наша компанія «Everest» працює як з батарейками, так і з продуктами харчування.
Наявність власних складських приміщень допомагає консолідувати ваші вантажі від різних постачальників в один лот.
Ми працюємо з вантажами вагою від 1 кг. У той час як інші компанії встановлюють ліміт ваги від 5 і вище кілограм, що означає оплату клієнта мінімум за 5 кг. ваги (навіть якщо фактична вага 1 кг).


Залишити відповідь