Доставка і розмитнення електромобілів в Україні в 2020 році.

Доставка і розмитнення електромобілів в Україні в 2020 році.

 

Основна країна, звідки доставляють електромобілі, це Америка (США), так як ціни на електромобілі в Америці вкрай привабливі для українського покупця. Купівля електромобіля в США пов’язана з додатковими витратами, такими як:

▶ аукціонний збір,
▶  дилерський збір,
▶ доставка до порту відвантаження по території Америки,
▶ доставка морем в контейнері,
▶ портові формальності і ПРР в Україні.
Але навіть з додатковими витратами на доставку в Україну, електромобіль з США виходить дешевше, ніж купити його і доставити з Європи. Це стосується не всіх електромобілів, а тільки найпопулярніших, таких як нісан ліф , тесла, форд електро.

Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні електромобіля, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

 

Доставка електромобіля з Європи буде в рази дешевше, але при доставці електромобіля треба буде враховувати логістичні моменти зарядки Вашого електрокара.

Якщо з Європи електромобіль буде битий, то можна скористатися лафетом або автовозів.

 

Нововведення по розмитненню електромобілів в Україні в 2020 році.

На початку 2020 року був прийнятий закон про скасування всіх, хто лишився податків на електромобілі , такі як ПДВ і акцизний збір, а два роки тому був прийнятий закон №1674, за який проголосувала більшість народних депутатів, а саме 233 нардепа.

Логічно було раніше прийняти закони про скасування податків на розмитнення електромобілів в Україні, так як відсутній виробництва електромобілів. Виникає питання: кого і від чого хотіли захистити наші нардепи? В цілому, завдяки такому захисті вітчизняного автомобілебудування, ми маємо найдорожчі авто в Європі. Не секрет, що автомобілі в Європі коштують в два або в три рази дешевше.

 

Електромобіль. Властивості і історія виробництва.

Електромобіль – це транспортний засіб, який замість звичайного двигуна, внутрішнього згоряння або дизельного двигуна, працює від літій-іонного акумулятора.

Перші електромобілі з’явилися ще в далекому 1841 році в Європі, але на конвеєр електрокари так і не потрапили через багатьох недоліків конструкції 19 століття і поганого розвитку обслуговуючої сфери даного типу двигуна. І електрокари віддали свою нішу автомобілів з двигунами внутрішнього загоряння і дизельних двигунів. Але все ж з динамічним тенденціям авторинку в США і Європі ми бачимо, що електромобілі все стрімкіше набираю популярність і, більш того, зростає сегмент в сфері обслуговування електромобілів (заправки і сервісні центри для електромобілів і тд.).

Що вдає із себе ринку електромобілів з США і Європи в Україні?

Дуже невелика кількість людей представляють що таке електрокар, які є в ньому особливості та переваги і тому український ринок не дуже балує покупців електрокарами. Але все ж, останнім часом ми з великим інтересом спостерігаємо за українським ринком електромобілів. Рідко випадає можливість, коли Ви можете спостерігати, як здавалося колись фантастичне майбутнє вже набуває все виразні контури справжнього.

 

Поки для українців такі слова, як «електромобілі», «вітрогенератори», «сонячні панелі» – це вираження з ужитку якогось гику схибленого на інноваціях і нових технологіях. Все ж в решті частини цивілізації (Європи та США), яка вже стала частиною постіндустріального світу, вже люди їздять на електрокарах і поля при в’їзді в Австрію, виглядають як декорації з фантастичного фільму, замість полів, які засажуються з року в рік соняшниками або іншими аграрними культурами. Там ростуть поля ветрогеніраторов і простий люд ставить на свої даху сонячні панелі.

Але ось в Україні можна сказати, що ринок доставки електромобілів на даний момент тільки починає формуватися.

За статистикою митниці, в Україні було розмитнено за 2016 рік – 2274 електрокарів, а ось за 11 місяців 2017 року Україні було розмитнено – 2576 електрокарів. Динаміка видно неозброєним поглядом, також цікаво буде подивитися на динаміку доставки електромобілів в 2018 році, після скасування всіх податків на розмитнення електрокарів.

Логотип Тесла

Директор компанії «Тесла Моторс» Ілон Маск, якого часто називають «новим Стів Джобсом», по-справжньому робить величезний внесок у технічний прогрес. Стів Джобс посприяв тому, щоб виникла нова гілка в споживчому товаристві «споживання інформації», при цьому використовуючи дитячу працю в корпорації «Foxconn». У свою ж чергу, Ілон Маск працює від відходу від невозообновляемих джерел енергії. Іншими словами, допомагає не тільки людству, а й екології нашої планети в цілому.

Тепер в 2020 році можна і не користуватися калькулятором розмитнення авто , він необхідний тільки для підрахунку податків на звичайні авто з ДВС.

Якщо Ви давно хотіли доставити і розмитнити Теслу або інший електромобіль, то Ви можете звернутися до наших фахівців і вони прорахують Ваші витрати при доставці електромобіля в Україні.Залишити відповідь