Доставка і розмитнення електромобілів в Україні в 2018 році.

rastamozhka-elektromobilya-v-ukraine-1-w

Доставка електромобілів з США і Європи.

Основна країна, звідки доставляють електромобілі, це Америка (США), так як ціни на електромобілі в Америці вкрай привабливі для українського покупця. Купівля електромобіля в США пов’язана з додатковими витратами, такими як:

▶ аукціонний збір,
▶  дилерський збір,
▶ доставка до порту відвантаження по території Америки,
▶ доставка морем в контейнері,
▶ портові формальності і ПРР в Україні.
Але навіть з додатковими витратами на доставку в Україну, електромобіль з США виходить дешевше, ніж купити його і доставити з Європи. Це стосується не всіх електромобілів, а тільки найпопулярніших, таких як нісан ліф , тесла, форд електро.

Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні електромобіля, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

rastamozhka-elektromobilya-v-ukraine-4-t

Доставка електромобіля з Європи буде в рази дешевше, але при доставці електромобіля треба буде враховувати логістичні моменти зарядки Вашого електрокара.

Якщо з Європи електромобіль буде битий, то можна скористатися лафетом або автовозів.

rastamozhka-elektromobilya-v-ukraine-2-e

Нововведення по розмитненню електромобілів в Україні в 2018 році.

На початку 2018 року був прийнятий закон про скасування всіх, хто лишився податків на електромобілі , такі як ПДВ і акцизний збір, а два роки тому був прийнятий закон №1674, за який проголосувала більшість народних депутатів, а саме 233 нардепа.

Логічно було раніше прийняти закони про скасування податків на розмитнення електромобілів в Україні, так як відсутній виробництва електромобілів. Виникає питання: кого і від чого хотіли захистити наші нардепи? В цілому, завдяки такому захисті вітчизняного автомобілебудування, ми маємо найдорожчі авто в Європі. Не секрет, що автомобілі в Європі коштують в два або в три рази дешевше.

rastamozhka-elektromobilya-v-ukraine-3-r

Електромобіль. Властивості і історія виробництва.

Електромобіль – це транспортний засіб, який замість звичайного двигуна, внутрішнього згоряння або дизельного двигуна, працює від літій-іонного акумулятора.

Перші електромобілі з’явилися ще в далекому 1841 році в Європі, але на конвеєр електрокари так і не потрапили через багатьох недоліків конструкції 19 століття і поганого розвитку обслуговуючої сфери даного типу двигуна. І електрокари віддали свою нішу автомобілів з двигунами внутрішнього загоряння і дизельних двигунів. Але все ж з динамічним тенденціям авторинку в США і Європі ми бачимо, що електромобілі все стрімкіше набираю популярність і, більш того, зростає сегмент в сфері обслуговування електромобілів (заправки і сервісні центри для електромобілів і тд.).

Що вдає із себе ринку електромобілів з США і Європи в Україні?

Дуже невелика кількість людей представляють що таке електрокар, які є в ньому особливості та переваги і тому український ринок не дуже балує покупців електрокарами. Але все ж, останнім часом ми з великим інтересом спостерігаємо за українським ринком електромобілів. Рідко випадає можливість, коли Ви можете спостерігати, як здавалося колись фантастичне майбутнє вже набуває все виразні контури справжнього.

rastamozhka-elektromobilya-v-ukraine-6-s

Поки для українців такі слова, як «електромобілі», «вітрогенератори», «сонячні панелі» – це вираження з ужитку якогось гику схибленого на інноваціях і нових технологіях. Все ж в решті частини цивілізації (Європи та США), яка вже стала частиною постіндустріального світу, вже люди їздять на електрокарах і поля при в’їзді в Австрію, виглядають як декорації з фантастичного фільму, замість полів, які засажуються з року в рік соняшниками або іншими аграрними культурами. Там ростуть поля ветрогеніраторов і простий люд ставить на свої даху сонячні панелі.

Але ось в Україні можна сказати, що ринок доставки електромобілів на даний момент тільки починає формуватися.

За статистикою митниці, в Україні було розмитнено за 2016 рік – 2274 електрокарів, а ось за 11 місяців 2017 року Україні було розмитнено – 2576 електрокарів. Динаміка видно неозброєним поглядом, також цікаво буде подивитися на динаміку доставки електромобілів в 2018 році, після скасування всіх податків на розмитнення електрокарів.

Логотип Тесла

Директор компанії «Тесла Моторс» Ілон Маск, якого часто називають «новим Стів Джобсом», по-справжньому робить величезний внесок у технічний прогрес. Стів Джобс посприяв тому, щоб виникла нова гілка в споживчому товаристві «споживання інформації», при цьому використовуючи дитячу працю в корпорації «Foxconn». У свою ж чергу, Ілон Маск працює від відходу від невозообновляемих джерел енергії. Іншими словами, допомагає не тільки людству, а й екології нашої планети в цілому.

Тепер в 2018 році можна і не користуватися калькулятором розмитнення авто , він необхідний тільки для підрахунку податків на звичайні авто з ДВС.

Якщо Ви давно хотіли доставити і розмитнити Теслу або інший електромобіль, то Ви можете звернутися до наших фахівців і вони прорахують Ваші витрати при доставці електромобіля в Україні.

Leave A Comment