Доставка одягу з Китаю

Доставка одягу з Китаю.

Китайський одяг користується великим попитом, через що може притягувати до себе як початківців бізнесменів, так і великі компанії в сфері поставок різних речей з Китаю. Більш того, Китай не має достатньо впевнених конкурентів по виробництву, через це роздрібна або оптова торгівля виходить в будь-якому випадку досить вигідною.

Щоб оформити замовлення на поставку з Китаю не потрібно сильно напружуватися, достатньо замовити товар безпосередньо із заводу або, якщо вам не підходить даний спосіб, існують замовлення онлайн. Але такі замовлення можна здійснити тільки з тими фабриками, які знаходяться в списках перевірених постачальників. Нашою метою є максимально допомогти покупцям з України залишитися задоволеними продуктом і послугами доставки.

Доставка товарів з Китаю здійснюється 3 способами:

1. Авіа доставка
2. Морські перевезення в контейнері
3. Автомобільні перевезення.

Схема роботи з доставки одягу: постачальник вантажу з Китаю перевозить товар на склад, де працівники нашої компанії приймають його, перевіряють, готують до відправки, оформляють документи і після всього цього товар доставляється в Україну.

Щоп’ятниці відбувається відвантаження товару з Китаю.

Наші постачальники – це перевірені люди!
На території Китаю розташовується особиста експортно-імпортна фірма, є власна лінія поставок продукції з Китаю.
У нашій компанії першокласна репутація, багаторічний досвід вирішення конфліктів між покупцями з України та постачальниками з Китаю. Ми надаємо замовникам найкращі варіанти по збірці і доставці вантажу.

dostavka-odezhdy-iz-kitaya-3

Співпраця з нашими фахівцями дасть вам якісний вибір товару, ми приберемо майже весь ризик втрати ваших коштів, оцінимо ризик угоди, а також сам товар. Результат співпраці з компанією залишить вас задоволеним.

Співпрацюючи з нами ви маєте можливість отримати:

• дрібні оптові замовлення;
• оптові замовлення великих розмірів;
• співробітництво, яке відбувається за передоплатою;
• кур’єрську доставку і самовивезення;
• страховку вашого вантажу.

Надавши доставку вашого товару нашим фахівцям, ви отримаєте свій вантаж за найкращими цінами в цілості й схоронності!

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо    Залишити відповідь