Доставка збірного вантажу з Китаю та інших країн.

Мають намір доставити з Китаю вантаж, але за вагою (об’ємом) вантажу недостатньо для 20/40 футових контейнерів ?

Не проблема! Компанія «Everest» постійно співпрацює з партнерами з подібними вимогами до ваги, обсягу збірного вантажу. Фахівці компанії «Everest» без клопоту, в мінімальні терміни зберуть збірні вантажі з Китаю, Європи , Італії, Польщі та інших країн для 40 футового контейнера і відправимо одержувачам. Дані вантажі називаються консолідованими (збірними).

Переваги доставки консолідованих (збірних) вантажів.

Основна перевага збірної доставки – економія часу і коштів, оскільки:

 • немає потреби замовляти окремий контейнер;
 • 40 футовий контейнер формується до відправки за 6-7 днів;
 • можна перед відправкою провести pre-shipment inspection.

Доставка консолідованих (збірних) вантажів повітряним транспортом:

 • доставка невеликої кількості вантажу повітряним транспортом;
 • проходження митних формальностей в аеропорту по прибуттю або за місцем доставки;
 • час отримання від 3 до 6 днів;
 • найдорожче – це авіафрахт.

Доставка консолідованих (збірних) вантажів в контейнері:

 • можлива доставка пристойного обсягу вантажу в морському контейнері;
 • час отримання від 25 днів;
 • найдешевший спосіб доставки вашого вантажу.
переваги:
 • відправка збірного вантажу з південного берега Китаю при маленькому терміні, консолідація 40 футового контейнера (близько 8 днів);
 • можливість фрахтовать дешеві товари, які не запаковивая їх в дерев’яну тару (буває передбачено при різних варіантах відправки);
 • один з економічно доцільних способів доставки невеликих збірних вантажів.

Попередній розрахунок доставки консолідованого (збірного) вантажу.

Для зручного коректного розрахунку вартості доставки консолідованого вантажу, вам необхідно проінформувати фахівця за наступними даними:

 • Назва товару;
 • торгова марка або її відсутність;
 • склад товару;
 • обсяг, вага товару;
 • бажаний вами варіант транспортування (див. вище).

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Логісти організації «Everest» прорахують повністю вартість доставки товару до зазначеного вами міста.

  Наявність складів в великих промислових містах (Пекін, Шеньчжень, Гуанджоу, Шанхай) дає чудову гнучкість в консолідованості, оформленні, перепакування збірного вантажу (при необхідності).
  Літаки вилітають щовівторка, п’ятницю. Виняток з правила, звичайно ж, китайський Новий Рік. Радимо розміщувати замовлення або закуповувати готову продукцію за місяць до початку офіційних канікул. Заповзятливі китайці підвищують ставки на даний період, але навіть підвищення цін не гарантує вашого товару місце на борту. Це суворі реалії роботи з Китаєм.

  Китай – прекрасна країна, що розвивається з потужною економікою, чиї можливості залишаються лідером серед розвинених країн. Останнім часом ці позиції посувають інші, не менш перспективні країни. Зверніть увагу на ринки Індії, Малайзії, країн Латинської Америки.
  За цінами, якістю товару, досить багато конкурентів представлено на щорічних найбільших світових виставках. Наші фахівці регулярно відвідують China Sourcing Fair, HKTDC Fair, Integrated Systems Europe, IMM COLOGNE. Як результат, все більше представників не з Китаю. Момент, який потрібно перевірити обов’язково, а де ж саме знаходиться виробництво вподобаного вам виробника з обов’язковим відвідуванням? Часто на виставках можна зустріти європейського виробника з адресою заводу в джунглях південного Китаю і т.д. Ніхто не заважає і вам займатися тим же самим, а саме OEM виробництвом.

  При необхідності, наші фахівці можуть допомогти в пошуку виробників в будь-якій країні світу.

  Термін доставки збірних вантажів з американських континентів практично не відрізняється від термінів доставки з Китаю. За цінами говорити не має сенсу без пакувального листа, технічного опису вашого вантажу. Сезонність впливає на фінальну вартість доставки.
  Світ насправді не такий великий, не важливо яку відстань між вашим виробником і вашими клієнтами. За допомогою компанії « Everest » ці тисячі кілометрів ніхто не помітить. Довіряйте професіоналам!

  Відвідати Індію, побувати в її прекрасних храмах і в той же час проконтролювати виробництво вашої партії товару, особисто простежити за інспекцією якості перед відвантаженням – це прекрасна можливість поєднати приємне з корисним і необхідним для вашого бізнесу. Крім доставки збірних вантажів, компанія «Everest» пропонує супровід на виробництві, послуги перекладача або гіда.

  Консолідований вантаж за Вашим бажанням, можливо, застрахувати на всій ділянці шляху »міжнародною страховою компанією TTclub за цікавою ціною.

  Будемо раді зустрічі в нашому офісі!  Залишити відповідь