Хто такий митний брокер?

Хто такий митний брокер?

Компанія «Everest» надає послуги з митного очищення Вашого вантажу . Наші брокери готові відстоювати Ваші інтереси на митниці (від розмитнення і Затаможка простих товарів до розмитнення автомобілів і тд.). Крім митного очищення Вашого вантажу, фахівці допоможуть: скласти зовнішньоекономічний контракт, оформити пп або пд , оформити сертифікат походження , розрахувати митні платежі, відстояти митну вартість, оформити укладення та дозвільні документи, провести акредитацію в Харкові , підготувати товаросопроводительную, комерційну документацію, проконсультувати клієнта по оптимізації оподаткування за зовнішньоекономічними операціями і прорахуємо вартість митного оформлення.

Митне оформлення вантажів

На нинішній день є люди, які вважають, що митний брокер – зайвий інститут, адже це посередник, так як деякі організації намагаються займатися розмитненням в Україні своїми силами, спираючись на свою практику і везіння.

Але, не треба випускати деталь, що скористатися послугами кваліфікованих митних брокерів буде в рази дешевше, ніж навчити декларанта пробувати вирішити проблеми своїми силами, так як в даному випадку зробити помилку недосвідченому декларанту не чого не варто.

Більш того, потрібно пам’ятати, що нормативно – правова база з ЗЕД вкрай складна, суперечлива, і нескінченні «інновації» ще більше ускладнюють діяльність в сфері ЗЕД. В кінцевому підсумку, незнання тонкощів митного оформлення вантажів, і просто непрофесіоналізм при розмитненні вантажу – простій автомобіля, демередж контейнера, штрафи, зірвані терміни доставки.

Хоча буває, що недовіра з боку підприємців можливо пояснити відсутністю або не всієї інформацією щодо діяльності митних брокерів. Ми сподіваємося, що коли Ви ознайомитеся з цією статтею, то дізнаєтеся хто такі митні брокери, проясніть для себе їх функції, а також наочно побачите всі плюси від співпраці з брокерам.

митний брокер

Kto-takoj-tamozhennyj-broker-3

Митний брокер це посередницьке підприємство і його діяльність, яка полягає у відстоюванні інтересів клієнта в митниці, а також проводить митне очищення від імені замовника, але за дорученням і за рахунок замовника.

Співпраця між брокером і замовником базуються на основі договору. Брокер має можливість бути посередником між відправником, одержувачем і експедитором або транспортною компанією з одного боку, і митницею в особі держави з іншого.

За певної домовленості, митний брокер зможе брати на себе і інші обов’язки, наприклад: отримання сертифікатів, висновків, отримання різних дозвільних документів, також можлива сплата митних платежів.

Якщо вдамося до послугами наших брокерів, то Ви зможете розраховувати на надійне митне оформлення. Жодна митно брокерська організація, не зможе отримати «дозвол» на свою діяльність, до того моменту, поки в її штаті НЕ буде висококваліфікованих і досвідчених фахівців.

Діяльність, яка виконується митним брокером:

  • декларування вантажів і товарів, оформлення митної декларації та всієї документації, пов’язаних з проходженням митних формальностей;
  • оформлення дозвільних документів;
  • надання товарів для фізичного і митного огляду;
  • оформлення сертифіката походження;
  • оформлення санітарного висновку;
  • оформлення висновку про вартість.

Відповідно, розділу 58 «Митного Кодексу України», можливість митного оформлення для митного брокера, виникає тільки після отримання відповідного «дозвола». Для проходження митних формальностей даної компанії, потрібно щоб в штаті організації було уповноважена особа на декларування товарів.

Щоб співпрацювати з митним брокером, більш оптимальним чином постарайтеся слідувати ось таких порад:

Знайти митного брокера завчасно

Іноді виникають випадки, коли ціна товару, придбаного і завезених за низькою ціною, злітає в Україні та за тарифного і не тарифного регулювання, що в подальшому, реалізація даного товару на ринках України не має сенсу. Щоб не допустити даних ситуацій, варто звертатися до митним брокерам, які допоможуть завчасно прорахувати митні платежі і Ваші витрати, пов’язані з митним очищенням вантажів і товарів.

Варто уважно підходити до вибору Вашого брокера

Щоб уникнути можливих майбутніх проблем, варто упевнитися, що брокерська організація, з якою ви маєте намір працювати, значитися в реєстрі брокерів і має «дозвол» на дану діяльність.Залишити відповідь