Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Греції в Україні.

Купівля, пригін і розмитнення автомобілів з Греції в Україні.

Які головні критерії для розмитнення автомобіля з Греції в Україні?

  1. Машина повинна бути проведена від 2010 р
  2. Авто не повинно бути зробленим на території Російської Федерації.
  3. Машина повинна відповідати стандарту ЄВРО – 5 .

Досить високу репутацію отримали автомобілі, придбані в Греції для подальшої розмитнення в Україні.

Давайте розберемося, чому так склалося. Греція має досить м’який клімат, тому що в країні збереглися прекрасні традиції гарного автосервісу. Як відомо в Греції дуже хороші дороги, тому автомобілі досить довгий час зберігають свій робочий стан.

Купивши автомобіль в Греції, який раніше був у вжитку (навіть з багаторічним терміном служби), можна бути напевно упевненим в тому, що стан його перебувати в нормі. Кузов ніколи не буде іржавим, а головні вузли можуть ще прослужити довгий час. Підтримані автомобілі можуть мати більшу потужність, в порівнянні з транспортним засобом, яке придбано в салоні. Адже власники автомобіля, за роки експлуатації даного транспортного засобу, могли поліпшити стан автомобіля, встановити нові деталі, створити хороший тюнінг.

Ціна на грецькі автомобілі досить демократичні, тому авторинок даної країни користується великою популярністю серед автолюбителів України. Слід зауважити, що продаж транспортних засобів в Греції дуже спрощена для покупців. Вибір автомобілів, які були у вжитку, дуже великий в цій країні. Будь-який, навіть самий примхливий покупець, знайде собі на грецькому автомобільному ринку хороший автомобіль для розмитнення в Україні, причому будь-якої марки.

pokupka-prigon-i-rastamozhka-avtomobilej-iz-grecii-v-ukraine-2-e

Досить важливою перевагою покупки автомобілів з Греції для розмитнення в Україні, є факт того, що угоди тут укладати безпечно.

Адже в Греції просто не прийнято обманювати покупців, приховувати дефекти в транспортному засобі та інші поломки.

Для того, щоб бути повністю впевненим у тому, що Ви купуєте якісний автомобіль, рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до нас, у фірму « Everest ». Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, щодо вибору автомобіля. Вам не потрібно буде переживати і витрачати свій час на оформлення документів, перегін і розмитнення автомобіля, який Ви оберете.

Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні авто з Греції, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽 🔽

«Everest» надасть Вам широченний вибір автомобілів на будь-який смак і гаманець.

Звертайтеся до нас за допомогою і Ви будете впевнені в якості та найвищому рівні послуг, які ми Вам запропонуємо.

Для того, щоб бути повністю впевненим у тому, що Ви купуєте якісний автомобіль, рекомендуємо Вам звернутися за допомогою в прижени і розмитненні автомобіля до нас, у фірму «Everest».

Для більш докладної консультації з прижени і розмитненні авто з Греції, звертаєтеся до наших митним брокерам  ☎ 📞  +380504001028  Більш детальну контактну інформацію дивіться в розділі контакти.Залишити відповідь