Митне оформленя імпорту в Україну | EVEREST

Митне оформлення імпорту (розмитнення) товарів в Україні з Китаю, Євросоюзу, Росії в режимі «імпорт».

Митне оформлення товару та вантажу в режимі імпорт (розмитнення) -процедура, яка полягає в наборі ТД (митної декларації), розрахунку мита і ПДВ, внесення ТД в базу, верифікація згідно АСУР, контроль вартості та списання податків, також внесення в 44 графу ТД документів, які потрібні при митному оформлені імпорту.

Складний процес розмитнення імпорту вкрай важливо довірити досвідченим професіоналам, так як часто виникають складні і непередбачені ситуації, які зможуть вирішити тільки висококваліфіковані митні брокери.

Митне оформлення (розмитнення) вантажу в режимі імпорт. Які документи необхідні?

Для розмитнення вантажу в режимі «імпорт» потрібен такий список документів:

 • облікова картка акредитації;
 • інвойс (рахунок-фактури);
 • зовнішньоекономічний договір, специфікація, додаткова угода;
 • сертифікат про походження;
 • транспортні документи (BILL OF LANDING, Carnet TIR, CMR, AIR WAY BILL NUMBER і т.п.);
 • сертифікат якості;
 • експортна декларація;
 • дозвільні документи, при необхідності СЕС висновок, сертифікат відповідності, ДКР, фіто сертифікат і т.д .;
 • каталоги і прайс-лист;
 • проформа інвойс;
 • технічний опис, висновку ТПП за кодом товару (якщо є);
 • укладення за ціною що спеціалізується організації (оцінювач).

Як відбувається процес митного оформлення в режимі імпорту товарів (розмитнення)?

Процес розмитнення ще починається до приходу імпортного вантажу в Україну. Згідно постанови КМУ № 461 від 21.05.2012г. є перелік вантажів, які можуть перетнути кордон України тільки після оплати фінансової гарантії. Згідно попередньої декларації (ПД) в класифікаторі, має свою систему кодування ІМ 40 ЇЇ. Інша частина товару, яка перетинає український кордон, може перетинати без фінансової кордону, але попередньо необхідно оформити «попереднє ПОВІДОМЛЕННЯ» (ПП).

Розмитнили смачні 🍊мандаріни з Єгипту, сорти муркот. З ранку 🚚машіна заїхала на митний термінал і після обіду виїхала, їде на склад одержувача, а потім на прилавки магазинів. Звертайтеся до наших фахівців якщо Вам потрібно оформити імпорт або експорт в Україні. # Таможенноеоформленіе # митниця # розмитнення

Публікація від EVERESTBROK (@everestbrok) 19 Лют 2018 о 6:56 PST

Публікація від EVERESTBROK (@everestbrok) 19 Лют 2018 о 6:56 PST…

Після оформленні попередньої декларації ваш товар перетинає кордон і транспортної компанії дають певний час, щоб доставити вантаж до поста, де і відбуватиметься митне оформлення в режимі «імпорт».

Коли водій приїхав на митний пост і знявся з обліку, то йому відразу проставили всі позначки, що він знявся з обліку. Потім водій передає документи митному брокеру, після чого брокер сканує інвойс, ТТН і т.д., додає їх до сформованої митної декларації. Після того як все підготовлено і відскановано, митний брокер подає декларацію. Коли ТД подана, вона відразу потрапляє в базу і її перевіряє АСУР, в залежності від тих ризиків, які висвітилися в АСУР проходить митне оформлення. Якщо висвітився огляд, то брокер йде разом з інспектором оглядати вантаж. Якщо висвітилася лабораторія, то йдемо відбирати зразки для подальших досліджень, якщо висвітився контроль відділу вартості (ВКМВ), то йдемо доводити нашу митну вартість. Як правило, даний контроль відбувається якщо ТД оформлюється перший раз, якщо ж ваша організація проводить митне оформлення на постійній основі в режимі імпорт, то іноді може висвітлюватися огляд і іноді в рідкісних випадках при коливанні митної вартості може висвітитися контроль ВКМВ.

Якщо ви знаєте код УКТЗЕД і вартість продукції (беручи до уваги доставку до кордону України), ви зможете без особливих зусиль прорахувати суму митного оформлення, яка необхідна для оплати податків (мито, ПДВ і якщо є то і акцизний збір). Все ж є строгі правила митного оформлення, які треба знати і враховувати, а також необхідно брати до уваги, що фінальна вартість «Митна вартість» на вашу договору визначає митниця.

Вам необхідно відстояти свою вартість, надавши необхідний пакет документів для розмитнення за заявленою вартістю в режимі «імпорт». У разі ненадання таких документів, відділ (ВКМВ) може встановлювати «середньостатистичну» митну вартість ($ за кг.) За ваш товар. Але буває так, що при митному оформленні відділ ВКМВ дуже ретельно аналізує певні розмитнення і тоді доводиться включати специфічні заходи, такі як експертний висновок за ціною на дану розмитнення товару.

Митне оформлення в режимі «імпорт» електричних щитів з Узбекистану 🇺🇿

Публікація від EVERESTBROK 🚗📦🇺🇸🇪🇺🇨🇦🇨🇳 (@everestbrok) 3. Май 2018 7:32 PDT

Якщо у Вас питання по доставці або розмитненні товарів в Україну, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽

Митне оформлення в режимі імпорт товарів з Китаю.

Розмитнення товару з Китаю, в основному, буде залежати від складності коду і кількості «УКТЗЕД» кодів. При розмитненні вантажу з Китаю необхідно враховувати ментальність китайських партнерів. Як правило, китайці не перевіряють документів і роблять в них дитячі помилки або взагалі можуть не надати сертифікат якості, сертифікат походження, або взагалі втратять одну сторінку коносамента і все це може в наслідок вплинути на митне оформлення. Досвідчені митні брокери компанії «Еверест» допоможуть розібратися у всіх тонкощах цього процесу. Замовивши у нас послугу розмитнення і заручившись підтримкою наших фахівців, ви зможете забути про всі проблеми, пов’язані з митним оформленням.

Імпорт товарів з Європи і Німеччини зокрема.

Що потрібно знати при імпорті товарів з Європи? Найголовніший нюанс оформлення імпорту з Європи – це можливість оформити в Європі сертифікат форми ЄВРО 1 і отримати преференцію на мито, в результаті Ви заплатите з податків тільки ПДВ. Так що оформляти товари з Європи в Україну досить вигідно, при наявності сертифіката ЄВРО 1.

Спектр завезених товарів з Європи Досить широкий: від продуктів харчування, кава, одягу и химии до складних верстатів и машін.По різних товарах різні специфіки оформлення імпорту. Наприклад, при розмитненні вантажів з Німеччини, а в загальній масі це хімічна продукція, митниця може відправити зразки в свою митну лабораторію з іншими товарними групами (відбір зразків буває вкрай рідко).

Так що якщо Вам потрібно оформити імпорт з Європи, але Ви не знаєте з чого почати, то наші митні брокери зможуть Вам допомогти від самого початку вашої угоду: оформлення документів, реєстрація на митниці, пошук автомобіля для доставки вашого товару в Україну. Компанія “EVEREST” оформить швидко і якісно Ваш товар на митниці!

📞 Телефонуйте нашим фахівцям +380504001028

Залишити відповідь