Митне оформлення товарів

 •  

  Акредитація (пере акредитація) підприємств на митниці

  Процес акредитації полягає в зборах необхідного пакету документів, складанні та реєстрації їх на митниці.
 •  

  Попередній розрахунок митних платежів

  Попередній розрахунок митних платежів – важливий аспект будь-яких зовнішньоекономічних угод.
 •  

  розмитнення автомобіля

  Митне очищення (розмитнення) автомобілів в Україні є популярною послугою, тому що велика кількість транспорту потрапляє в нашу державу з Європи.
 •  

  Оформлення запитів у відділи митної вартості та номенклатури

  Гостро стоїть питання контролю індикативної вартості митної вартості та коректному визначення коду товару при митного очищення в Україні.
 •  

  Оформлення вантажів за листом

  Для юридичної особи це означає, що вантажі які стоять до 150 євро можливо очистити за заявою.
 •  

  Оформлення імпорту (Розмитнення)

  Складний процес проходження митних процедур, вкрай важливо довірити досвідченим професіоналам, так як часто виникають складні і непередбачені ситуації, які зможуть вирішити тільки висококваліфіковані фахівці.
 •  

  Складання контрактів, інвойсів, специфікацій, пакувальних листів

  Складання зовнішньоекономічних контрактів.
 •  

  оформлення експорту

  Декларація оформляється дистанційно і в найкоротші терміни.
 •  

  Оформлення ПП, ПД (ІМ, ЇЇ), і транзиту

  Це і є обов’язкові документи, які повинен зробити і оформити кожен суб’єкт ЗЕД згідно з митним законодавством.
 •  

  Оформлення гуманітарної допомоги

  Гуманітарна допомога – це різновид благодійної допомоги.
 •  

  розмитнення електромобіля

  З кожним днем все популярнішим стає послуга така, як розмитнення електромобіля.
 •  

  Розмитнення секонд-хендуv

  У Вас є бажання привести і розмитнити «Секонд-хенд» з одного з Європейського держави, але також Вас долають сумніви з приводу перевезення або досить специфічна митне очищення даного вантажу, тоді ви можете звернутися до наших фахівців.
 •  

  Доставка і розмитнення авто з США (Америка)

  Посібник як купити і розмитнити автомобіль з Америки.

Наша успішна діяльність в сфері надання митних – брокерських послуг доведена багаторічним досвідом в даному сегменті розмитнення і Затаможка вантажів і товарів.

Здійснювані нашими митними брокерами великий спектр послуг з митного оформлення вантажів дає можливість клієнтам поліпшити процес розмитнення і Затаможка товару, при цьому значно заощаджуючи ключові ресурси, час, матеріальні засоби і нерви. Митні брокери нашої фірми відкриті до взаємовигідної співпраці з організаціями всіх форм власності незалежно від розмаху діяльності та величини замовлень: як в рамках багаторічних партнерських відносин, так і надаючи послуги короткочасного характеру (в т.ч. консультаційні).

Наша пріоритетність при митному оформленні вашого товару – унікальний підхід до кожного з партнерів з урахуванням всіх їх переваг і побажань.

Наші митні брокери радо вдячні нашим клієнтам за надану довіру. Великий практичний досвід дає можливість закласти базис для здійснення оптимальних зовнішньоекономічних схем, як від звичайного «прямого контракту» так і до складних консигнаційних контрактів із залученням митних ліцензійних складів для подальшої митного очищення.

Послуги брокера на митниці

При митному оформленні експорту (затаможка) ми можемо допомогти не тільки в оформленні митної декларації, а також знайти транспорт, оформити всі дозвільні документи, проставити всі необхідні штампи, оформити сертифікат походження, фітосанітарний сертифікат, заповнити товаросупровідні документи, допомогти в оформленні документів на відвантаження, прорахувати попередню вартість витрат на митне оформлення і т.д. При митному оформленні імпорту (розмитнення) наші митні брокери також можуть допомогти не тільки в оформленні митної декларації, а й оформлять всі необхідні дозвільні документи: сертифікат відповідності (метрологія), висновку СЕС та інші специфічні документи, висновки щодо вартості, укладення за кодом товару ТПП , та інші.

Існує 5 слушних моментів чому варто звернутися до нас за допомогою в митному оформленні вашого вантажу:

 1. Досвід роботи ми оформляємо на митниці вантажі з 2000 року. З митницею спілкуємося однією мовою і є чітке розуміння всіх етапів зовнішньоекономічної діяльності. Більш ніж 15-річний досвід в наданні митно – брокерських послуг надає можливість проходити всі складнощі при митному оформленні вашого товару незалежно від режиму експорту (затаможка) або імпорту (розмитнення), а в першу чергу беруться до уваги інтереси клієнтів.
 2. номенклатура вантажів і товарів на практіке.Наші митні брокери не знають обмежень по якимось кодами товарів. У нас великий досвід оформлення абсолютно різних товарів від таких як: багатофункціональні верстати з ЧПО і різне обладнання, труби, алкоголь, промислові вогнегасники, ливарні форми (прес-форми), ліки та медичне обладнання, текстильні матеріали, чай, кава, легкові автомобілі, вантажні автомобілі, гуманітарна допомога. І це ще не весь список того, що наші співробітники оформляли під час нашої діяльності. Багаторічний досвід митного оформлення різних вантажів і співробітництво з митними органами дає можливість нашій фірмі оптимально розмитнити або замитнити ваш товар без втрат часу, грошей і нервів.
 3. Гнучка цінова політика. Наша організація зацікавлена в довгостроковому співробітництві з нашими партнерами на постійній основі і готові надати весь спектр послуг в різних режимах Затаможка і розмитнення товарів. В першу чергу це унікальний підхід до партнерів і система знижок.
 4. Оперативне оформлення. Наші митні брокери надають можливість вашої організації замитнити або розмитнити товар з максимальною якістю в найкоротші терміни. Завчасне аудит схем і документів – один з основоположних принципів нашої роботи.
 5. Доступність і доверіе.Обшірная доступність як для юридичних фірм, так і для фізичних осіб. Відтворює базис для довірчих партнерських відносин і дає нам можливість співпрацювати, створюючи клієнтам клієнт-орієнтовані рішення для митного оформлення вашого товару.

Leave A Comment