Розмитнення авто з Росії

Авто з РФ на даний момент неможливо розмитнити в зв’язку зі зміною законів !!!
Можливо в 2020 році законодавство поміняють і сново буде можливо розмитнювати авто з РФ, але на даний момент взагалі не можна розмитнити такі авто. Тому просимо Вас почекати зміни законодавства і поберегти свого часу і нам не дзвонити ми не зможемо дати Вам консультацію по розпалюванні авто з РФ!
НЕМОЖЛИВО НА ДАНИЙ МОМЕНТ розмитнений З РФ
НЕМОЖЛИВО НА ДАНИЙ МОМЕНТ розмитнений З РФ
НЕМОЖЛИВО НА ДАНИЙ МОМЕНТ розмитнений З РФ
НЕ ДЗВОНИ по розмитненню !!!!
НЕ ДЗВОНИ по розмитненню !!!!
НЕ ДЗВОНИ по розмитненню !!!!


Інформаці нижче неактуальна !!!
Після прийняття закону по евробляхам в листопаді 2018 року було скасовано норму закону на заборону пільгової розмитнення авто з РФ, але не всі БО авто вигідно розмитнювати, якщо в Україні таке авто коштує в районі 3000 -4000 дол, то краще купіть авто в Україні, так як є витрати:

брокерські послуги,
податки,
сертифікація,
і т.д.
Так що лади, ниви та інші недорогі авто взагалі не вигідно розмитнювати краще купіть його в Україні!

Можете порахувати податки на Ваш автомобіль на калькуляторі розмитнення, посилання буде нижче в статті.
У 2019 ціна Розмитнення автомобіля з Росії стала набагато нижче, ніж в 2017 і 2018 року і в даній статті ми розглянемо основні фактори такого зниження ціни: Можливість розмитнити авто з пільгою по закону ЕВРОБЛЯХ. Так чому ж авто в Росії в 2017 році стали на настільки дешевше, ніж в Україні і чому самі німці зараз купують німецькі авто в Росії? Все через курсову різницю. Коли дилери імпортували нові автомобілі в Росію курс був приблизно 40-50 рублів за 100 євро, а ось вже в 2017 році курс євро до рубля значно виріс і став складати 90 рублів за 100 євро, але ціни на нові авто в рублях залишилися поки не зміненими . Важливо відзначити, що купувати автомобілі в Росії варто тільки нові з салону, які ніколи не були ні за ким не зареєстровано. Бо якщо автомобіль вже був зареєстрований, то він не може вважатися новим. Також дуже важливо щоб авто, які Ви збираєтеся вигідно розмитнити в Україні, не було російського виробництва. Так як з початку 2016 року Україна ввела компенсаційне мито на машини, які були вироблені в РФ, то ставки компенсаційного мита можуть коливатися в діапазоні від 10,41 і до 17,66 відсотків в залежності від місця виробництва (заводу). Наприклад, розмитнення Лади XRAY на перший погляд недорогого авто вийде Вам дорожче, ніж вартість трохи старої іномарки в Україні. Так що якщо Ви планує покупку авто Росії і подальшу розмитнення в Україні даного авто і, більш того, Ви хочете вигідно для себе розмитнити такий автомобіль, то купуйте авто тільки не російського виробництва і новий автомобіль. Країну походження можна подивитися в ПТС або в вінкоде є дана інформація. Також авто, яке імпортується в Україну має відповідати екологічним нормам ЄВРО 2. Радимо Вам розглянути варіанти розмитнення авто з США або розмитнення авто з Німеччини, докладні статті можете прочитати по посиланнях залишених вище.

Давайте розберемося які плюси і мінуси при митного очищення на фізичну особу і з розмитненням на юридичну особу.
плюси:

Далеко їхати не треба
низькі ціни на авто
немає мовного бар’єру
є можливість самому відстежити і проконтролювати процес митного очищення автомобіля від самого початку до кінцевої фази розмитнення. Так що це добре підійде людям, які люблять тримати руку на пульсі.
мінуси:

Вигідно розмитнити тільки БО авто, а нові якщо були зроблені в Росії буде дуже дорого розмитнити
проходження митного кордону буде в рази длительней, але це правило не завжди, а залежить від обставин;
складно спрогнозувати кінцеву вартість розмитнення автомобіля з Росії.
Ви зможете прорахувати суму податків по розмитненню авто на авто калькуляторі за винятком авто, які були зроблені в РФ. Так як на дані авто ще встановлені компенсаційні мита в розмірі 10,41% на все авто, які були зроблені в РФ за винятком авто ваз, і виробництва ТОВ «Соллерс – Далекий Схід» На авто від авто ваз – 14,57% На авто від ТОВ «Соллерс – Далекий Схід» 17,66%

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує розмитнення машини з Росії, то Ви можете зателефонувати і дізнатися дану інформацію у нашого митного брокера за номером, який вказаний в розділі контакти.
І хотілося б відзначити, що ціна розмитнення автомобіля у нашій компанії одна з найбільш лояльних до клієнта серед митних брокерів. Також ми можемо безкоштовно розрахувати розмитнення машини з Росії якщо Ви зробите даний запит. Телефонуйте нам +3805040010282 коментарі

Залишити відповідь