Розмитнення електромобіля в Україні

Растаможивание электромобиля

З кожним днем все популярнішим стає послуга така, як розмитнення електромобіля в Україні.

Це відбувається через те, що просуватися на електромобілі в рази дешевше, ніж на автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. Навіть, більше того зростає частка в сфері обслуговування електромобілів і все частіше можна побачити на вулицях поруч з торговими центрами заправки і сервісні центри для електромобілів.

Причиною популярності цих машин послужив загострився економічна криза і подорожчання палива для транспортних засобів. Судячи з тенденції, уряди різних країн хочуть зробити популярним ідею електромобілів серед свого населення. І для популяризації приймаються такі кроки, як зниження мита, ПДВ, акцизу, також ця доля торкнулася і України, і з 2018 року в Україні скасували податки (мито, акцизний збір, ПДВ) на електромобілі. Тепер з 2018 року можна, згідно закону №6776 – Д до кінця 2018 року, привезти електромобіль в Україні практично без податків, тільки необхідно заплатити пенсійний фонд при першій постановки на облік. Придбання і розмитнення електромобіля є досить резонним і обгрунтованим, так як це авто має безліч різних переваг:

  • – вартість розмитнення електромобіля в Україні набагато дешевше, ніж розмитнення звичайного автомобіля;
  • – немає шкідливих викидів в навколишнє середовище;
  • – довговічний і надійний двигун;
  • – зарядка акумулятора можлива від звичайнісінької мережі 110-220W;
  • – якщо подивитися в розрізі з двигуном внутрішнього згоряння, то у електродвигуна ККД значно більше;
  • – шуму від електродвигуна практично немає;
  • – функція екстреного гальмування електромагнітним гальмом.

Nissan Leaf з США 2013 року випуску без пошкоджень 37000 кілометрів на одометрі в Україні під ключ з розмитненням вийшов 11300 дол. Авто з США можемо вам привезти як під ключ, так і розбити на окремі послуги, такі як: – підбір, – діагностика, – дефектовка, – покупка авто, – доставка з Америки до вашого міста, – митне оформлення. Більш докладно телефонуйте для детальної консультації. #leaf

Публикация от EVERESTBROK (@everestbrok)

Якщо Ви маєте запитання по пригону або розмитненні електромобіля, то можете задати їх в коментарях під цим текстом.

Але все ж, згідно з українськими законами, при імпорті автомобілів в Україну для реєстрації (постановка на облік) транспортний засіб потрібно розмитнити.

У загальній масі операція по розмитненню авто у багатьох викликає тільки погані емоції, так як це пов’язано з різними складними процесами і плюс величезні податки на автомобілі повністю відбивають бажання розмитнювати авто в наступний раз. Якщо ще додати, що були введені нові закони згідно з якими розмитнення авто в Україні можлива тільки не нижче Євро-5. Тому і вибір по розмитненню автомобілів зі звичайними двигунами стає все менш популярнішим.

Компанія «Еверест» допоможемо Вам, якщо Ви хочете розмитнити електромобіль в Харкові або в будь-якому іншому місті України і більш того ми не просто допоможемо Вам розмитнити електромобіль, а також посприяємо Вам в пошуку перевезення, прорахунку платежів і в оформленні дозвільних документів.

Які ще існують витрати по купівлі електромобіля в Європі або США?

rastamozhka-elektromobilya-q

Для покупки електромобіля в США, Вам необхідно бути або брокером на аукціоні або укласти контракт з брокером, у якого є ліцензія на покупку авто з США, в загальному варто очікувати таких витрат:

– аукціонний збір,

– дилерський збір,

– доставка електрокара по території США до порту відправлення,

– доставка контейнера від порту відвантаження до порту в Україні (фрахт),

– відправка документів в Україні,

– комісія банку за переказ коштів за електрокар і всі збори (all fee),

– ПРР і портові формальності в порту України,

– послуги з розмитнення електрокара (митний брокер),

– якщо електрокар після аварії, то потрібні кошти на відновлення, а також покупка світлотехніки, що відповідає українським стандартам,

– оформлення сертифіката відповідності на електромобіль,

– оплата в сервісних центрах при МРЕО і пенсійний фонд від 3 до 5 відсотків, в залежності від вартості електромобіля.

Купівля електромобіля в Європейському Союзі.

rastamozhka-elektromobilya-1-w

Так, сам електрокар, як правило, буде на 1000 або 2000 дол. Дорожче, але це якщо говоримо про Ніссані Ліфі, а якщо говоримо про Теслі, то різниця може бути ще разючої, якщо ж будемо брати, як приклад європейський електромобіль, то вартість на нього буде нижче, ніж в США.

Так само є більш значні бонуси, ніж його вартість в країні відправника при покупці європейського електромобіля.

Адже вся суть покупки електромобіля в США

– це його ціна. Візьмемо, Ніссан Ліф, наприклад, і доставимо його в Україну, поставимо на український облік, то виходить зовсім інша вартість, а для європейських електромобілів ціна не нарощується як сніжний ком, тому що для Європи немає аукціонного збору, немає дилерського збору, немає морської доставки при наявності живої батареї з Європи можна спокійно доїхати до України своїм ходом, як правило, немає проблем з сертифікацією електрокар, так як вони вже відповідають європейським стандартам, тому на одну вартість електрокара не варто чіплятися, а потрібно вважати, що Ва м буде дешевше і все залежить від самого електрокара. На даний момент калькулятори розмитнення для таких цілей зовсім не підійдуть, так як вони вважають тільки податки, а податки, як відомо, скасували.

Для більш детальної інформації по алгоритму і вартості всіх процедур, пов’язаних з доставкою електромобіля в Україні, телефонуйте нашим митним брокерам, їх номери можете знайти в розділі «контакти» на нашому сайті.

Телефонуйте нашим фахівцям +380504001028

Залишити відповідь